vekim

Planina Javor kod Ivanjice

85 poruka u ovoj temi

Hvala Zeko :) !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kontaktirala sam ih na fejsu, ali dzabe, ne mogu da otvorim njihov sajt ni na svom, ni na poslovnom kompu, ni na telefonu, htela sam da vidim galeriju i cenovnik. Ne mogu da otvorim ni link koji su mi poslali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 
 

 Cenovnik važi za period: 03.01. - 28.02.2021.

HOTEL JAVOR  CENOVNIK ZA PERIOD 03.01.2021. -28.02.2021.
   CENA PO NOĆENJU (POLUPANSION)
Klasik 3.720 din
Komfort 4.050 din
Apartman 4.600 din
Deca 5-12 god 1.900 din

 Napomena: 

- Deca do 5 godina borave gratis u pratnji dve odrasle osobe, a u slučaju da su deca ili dete u pratnji jedne odrasle osobe plaća se doplata za uslugu polupansiona po detetu. Maksimalno 2 dece može da boravi gratis po sobi.
- Doplata za pun pansion iznosi 550 dinara za odrasle, odnosno 400 din za uzrast 5-12 godina
- Usluga noćenja sa doručkom je za 200 din niža od cena u tabeli po danu.
- Boravišna taksa i osiguranje: Odrasli – 85 Din; Deca 7-15 god – 45 Din; Deca do 7 god - 5 Din

Rezervacije putem telefona 032/5678-202 ili 011/2634-821 ili 063/642-661 ili mailom na rezervacije@javor-hotel.com ( sve što je potrebno je: ime i prezime, broj telefona, broj osoba koje dolaze, termin i željena soba).

- Klasik sobe su dvokrevetne. Komfort sobe i apartmani su trokrevetni i četvorokrevetni. 
- Ukoliko dve osobe žele da borave u komfort sobi ili apartmanu, doplatata iznosi 1.000 rsd po noćenju. 

Promotivne ponude sa popustima možete videti OVDE.

PREDSTAVNIŠTVO U BEOGRADU

Tel: 011 / 4004295
Radno vreme: ponedeljak – petak /08-16h/
11000 Beograd

 

 

 
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kontaktirala sam ih na fejsu, ali dzabe, ne mogu da otvorim njihov sajt ni na svom, ni na poslovnom kompu, ni na telefonu, htela sam da vidim galeriju i cenovnik. Ne mogu da otvorim ni link koji su mi poslali.

probaj ovde https://monahm.com/hotel-javor/

ako nece, zali se ministru:D ipak je njegov hotel, valjda ce da sredi sajt

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I to je njegovo? Od kada sam saznala za uslove rada u Moni  ( i P..S.-u), bijkotujem ih, ne znam da li bih onda isla u ovaj hotel....A drugih nema, nasla sam malo smestaja i to bas jadno izgledaju...

Hvala u svakom slucaju :)

 Evo sada sam opet kucala i radi sajt hotela :D

Imaju, za sada, smao cene do kraja ovog mesecqa, za posle njega ne :shokiran:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno, ja bih Kušiće i hotel Javor zaobišao u širokom luku. Hotel je iznad magistrale kojia povezuje Sjenicu i Ivanjicu, prakticno u sred ničega, par birtija i prodavnica mešovite robe.Imaju neke staze za setnju, sve vrlo skromno a uz dužno postovanje ni njehov mentalitet nesto ne cenim, upoznao sam par ljudi odatle i nisam odusevljen kakvu percepciju imaju o turizmu.

Moja apsolutna preporuka je 30 kilometara dalje, fantasticni hotel Borići u Sjenici, u Borovoj sumi, visok nivo konfora i udobnosti, sa fantastičnom hranom. Hotel je u Borovoj sumi, otuda takav i naziv a opet kilometar od centra Sjenice sa uređenim setalitem, restoranima , trgovinama.

Ipak , najveća privilegija smestaja u Sjenicu su fenomenalni izleti, pocev od nestavrnih vidikovaca, krstarenje meandrima Uvca, posete Usackoj pecini, uopste obilazal Pesterske visoravni, upoznavanje drugog mentaliteta ljudi, gde su zime surove a leta svežija. Nedaleko od Sjenice je i Novi Pazar sa svojim kulturno istorijskim spomenicima kao sto su Sopoćani, Đurđevi Stupovi, Petrova crkva, Altun Alemova dzamija  a jos bliže u pravcu Zlatibora i prilicno zapostavljeni Zlatar , potpuno neosnovano sa svojim netaknutom prirodom. U takvoj konkurenciji, mislim da je odsedanje i boravak na Kušicima u hotelu Javor, porilicno besmislen

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jvala!

Uvac planiram sa agencojom jer hocu da se vozimo sa rendzerima, posto mrzim silazenje :zvizduk::D

Hvala za preporuku hotela!

Da li su zene u Sjenici pokrivene? Ukoliko jesu, zaobisla bih je.

Na Zlataru sam bila vise puta i jeste za preporuku, zbog ocuvanosti!

Novi Pazar planiram u aprilu sa drugaricama.

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh, jesu li žene pokrivene? Kakvo je to pitanje?To je kao da odes u Tursku i kažes, tamo me sve podseca na Turke, ima mnogo dzamija na primer. Sjenica je grad sa vecinskim muslimanskim stanovnistvom tako da je pokrivena žena nesto sto se može sresti ali hidzabi se nose i u Beogradu i u Parizu ih videh i u Rimu i na Kipru, Bože moj.To je deo tradicije,kulture, autenticnosti samog mesta a svakako ne nesto od cega treba zazirati ili se kloniti toga,  a kvantitativno mnogo toga ima vise u Novom Pazaru nego u Sjenici.

Tebe niko nece ugroziti niti ces doživeti bilo kakvu neprijatnost, naprotiv, to je cuven kraj po gostprimljivosti, dobroti i cestitosti ljudi sa cuvenim sjenickim specijalitetima koji su i proslavili taj kraj. Spavaces kao beba, budice te muk krava ili blejanje ovaca. Nemas potrebe za agencijom, preko lokalne turističke organizacije se lako obezbedjuje izlet sa rendzerima, vožnja kanjonom Uvca uz pogled na beloglave supove a kasnije i obilazak vidikovaca sa ruckom u nekom od restorana

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljerka, tek sada vidim tvojku poruku, verovatno zato sto me je sajt odmah prebacio na notifokaciju. Hvala!

Nikola, za mene pokrivanje zena nije ni kultura, ni tradicija, vec iskljucivo ogranicavanja slozbode! ( izmedju ostalog i zato sto se tako nesto niej vidjalo u, npr,., Sarajevu i drugim BiH gradovima, sedamdesetih) Ako vec moram tako nesto da vidim u Bg-u i to ne svakog dana , cak ni u centrui, ne znaci da ce mi biti ok da to gledam svakog dana u nekom drugom gradu. Zato mislim da cu Sjenicu da zaobidjem. ( IIz istog razoga, ne mogu sebe da nateram da jos jednom odem u Tunis ili da konacno vidim Egipat) Sto se hrane tice, ona mi nije nikad bila nesto bitna i vise sam mediteranski tip :)

Za NP sam se raspitala, tu su, od kada je poceka korona, manje pokrivene, ne znam zasto, ali je izbor iz prve ruke, pa cu izdrzati jedan dan.

Za Uvac zelimo agenciju jer hocemo da nama neko nesto organizuje, da se rasteretimo, dovoljno je sto sva ostala putovanja sam organizujemo.

Biram uvek da uzivam i da ucinim sve sto je u mojoj moci da se na putovanju osecam lepo i rastereceno, zato ovoliko i ''izvoljevam'' :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jvala!

Uvac planiram sa agencojom jer hocu da se vozimo sa rendzerima, posto mrzim silazenje :zvizduk::D

Hvala za preporuku hotela!

Da li su zene u Sjenici pokrivene? Ukoliko jesu, zaobisla bih je.

Na Zlataru sam bila vise puta i jeste za preporuku, zbog ocuvanosti!

Novi Pazar planiram u aprilu sa drugaricama.

Pogledaj moj opis hotela i Novog Pazara od prošle godine, bili u septembru....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka