suki

Pelion

2484 poruke u ovoj temi

Sutra je festival u Agia Kirjaki. Plan je bio da je obiđemo baš na taj dan. Ne znam da li je to pametno, biće gužve...

Prvo, da ti se zahvalim na divnom putopisu. Sve manje nailazim na to, otkako su se pojavile FB grupe. 

Pelionom sam oduševljena, a samo smo mali deo videli, pre tri godine.

Ove godine idemo opet i jedva čekam. 

Mislila sam da odemo na izlet u Agia Kiriaki, možeš li mi reći ima li mesta za parking, nekako na mapama sve malo i skučeno izgleda. 

Takođe nam je i Platania bila u planu za izlet, ali mi se čini nakon vaših opisa, da bih radije u tom miru letovala, a na izlete išla drugde. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim sadašnjim i prošlim aktrerima ove teme koji su uspeli da nam približe ovu, reko bih još uvek ne komercijalizovanu destinaciju kada je Grčka u pitanju, Neka tako i ostane. Mi se spremamo da od 07-17.08. posetimo Pelion, i pošto idemo sa 2 dečaka (5 i 7 godina), interesuje me da li će još neko od Vas biti u AI? Ove godine smo već bili na moru i po prvi put im mi kao roditelji nismo bili zanimljivi nego su tražili društvo:neznam:.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Na krajnjem jugu je ostrvo Trikeri ili Stari Trikeri. Povezano je redovnom brodskom linijom sa Volosom. Ima simpatičnu malu luku sa nekoliko restorana. Na njemu nema motornih vozila.30.thumb.JPG.efc7f65c898d2177489baf48ca8

Kako si ti stigla do Trikerija?

I gde se nalazi ona uvala, divlja, kada se krene ka Hortu? Ona je juznije od one uredjene uvale u Zalivui maslina? Ne vidim je na mapi. Da li se vidi sa puta?

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za brz odgovor, ako su talasi na istocnoj strani, da li su i na Potistici i okolini ili ne? Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako mogu baš te dve slike Milopotamos plaže, sa i bez talasa.
Zvuči zanimljivo za uporediti. Mi smo bili samo jednom i talasi su bili na granici da obustave kupanje, ako se dobro sećam.

Inače lep i realan opis.
Dovoljno da poželim opet da odem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvo, da ti se zahvalim na divnom putopisu. Sve manje nailazim na to, otkako su se pojavile FB grupe. 

Pelionom sam oduševljena, a samo smo mali deo videli, pre tri godine.

Ove godine idemo opet i jedva čekam. 

Mislila sam da odemo na izlet u Agia Kiriaki, možeš li mi reći ima li mesta za parking, nekako na mapama sve malo i skučeno izgleda. 

Takođe nam je i Platania bila u planu za izlet, ali mi se čini nakon vaših opisa, da bih radije u tom miru letovala, a na izlete išla drugde. 

Možda kasnim sa odgovorom, ali evo;

Jeste nezgodno za parkiranje u samom mestu, jako je tesno, ali mi smo se nekako ugurali.

Ima, međutim, veliki parking na ulazu kod plaže, nije daleko do mesta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901176
    Ukupno poruka