suki

Pelion

2565 poruka u ovoj temi

Put autobusom teško da traje koliko put kolima, i to nema nikakve veze sa razvijanjem brzine, već sa čestim pauzama koje se prave tokom putovanja busom (mislim da imaju i zakonsku obavezu što se tiče broja i vremenskog razmaka pauza), dok se automobilom staje samo po potrebi. Zato sam i pitala ljude sa teme, koji imaju lično iskustvo da podele informaciju koliko dugo je put trajao. 

 

Ni za rent-a-car nisam pitala bez razloga - pročitala sam dobar deo teme, i naišla na istu info, međutim na netu sam našla rent-a-car agenciju koja jeste stacionirana u Volosu, ali postoji mogućnost preuzimanja vozila u Ag. Ioannisu. Naravno, ne znam koliko je to pouzdano i da li je uopšte tačna info, pa i za to pitam da li je neko imao lično iskistvo. Posebno mi je sumnjivo što je ponuđena cena veoma pristupačna, a na ovoj temi pročitah da je u pitanju skupa zanimacija - pa sam pomalo sumnjičava. 

Izmenjeno (MissPeacock)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam razumeo da pitate za ovu poslednju najtežu deonicu koliko traje, od Srbije teško da može bilo ko da da neku procenu jer je suviše promenljivih u igri, možete stići i za 12 i 22 sata...

U samom AI je jedna turitička agencija i moguće da imaju tu neku rent-a-car varijantu u ponudi, ja sam samo jednom ušao kod njih da pitam za vozić i od njih sam saznao da taj vikend neće voziti zbog izbora, video sam da nude i izlete do Atine, kajak i još svašta nešto, ali nisam obraćao pažnju na ostatak ponude, možda ima i rent-a-car... Dvoje starijih Rusa sa malom unukom su često bili na našem delu plaže i videli smo da dolaze i odlaze nekim rent-a-car autom, ali odakle su dolazili i gde su iznajmili nemam pojma, znači postoji mogućnost, ali koliko sam viđao po netu uglavnom su varijante Volos i Skiatos, i negde sam video da je moguće u Tsagaradi preuzeti ili ostaviti vozilo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jasno mi je da niko ne može tačno reći koliko traje autobuski prevoz, ali postoji neki prosek. Npr. do Halkidikija se prosečno putuje 13-14h autobusom, e ako vas zakače gužve može biti i 17h, ali postoji neka uobičajena vrednost. 

Još jednom - zato sam i zamolila ljude koji su putovali na ovaj način, da iz ličnog iskustva podele koliko je put trajao. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sudeći po dosadašnjim ispovestima, pre ćete naći nekog ko je autobusom išao na Zanzibar nego u AI, jednostavno je takva lokacija da su kola neophodna... Ali možda se ipak nađe neko...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jasno mi je da niko ne može tačno reći koliko traje autobuski prevoz, ali postoji neki prosek. Npr. do Halkidikija se prosečno putuje 13-14h autobusom, e ako vas zakače gužve može biti i 17h, ali postoji neka uobičajena vrednost. 

Još jednom - zato sam i zamolila ljude koji su putovali na ovaj način, da iz ličnog iskustva podele koliko je put trajao. 

Samo sam jedne godine nasla ponudu za Agios Joanis autobusom i vise ne.Recite mi molim vas koja agencija ima prevoz do Agios Joanisa jer cekam tako nesto. Put do Piliona nije predugacak.Zavisi i od toga da li ostavlja putnike u mestima Olimpske regije.Renta car je bio bezobrazno skup...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prešli smo veći deo Peliona i nigde nismo videli rent a car.

Što je i logično, nema gde ni da se parkiraju ta vozila :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Milino renta car krajem septembra 60 eura dan.Mora na tri dana i mora medjnarodna dozvola.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

Odrasli 30€, deca do 10 godina 15€, zovu se Shakayak, tražite Thomasa, on nas je vodio i odličan je, rođen je tamo i zna svašta nešto o istoriji cele te oblasti, inače imaju plakate po celom Papa Nero i Agios Ionannisu a nalaze se u Damuhariju u luci, odnosno tamo im je sva oprema, a dok ne voze onda su u prvom kafe-u s leve strane kada krenete od luke ka plaži (do ulice je suvenirnica,

Hvala na info! 

Koliko dugo traje tura?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo polovinom juna prošli kroz kafić, koji nije radio. Tada kapija nije bila zatvorena. Nismo išli "obilaznim putem". Za par trenutaka se spusti stepenicama do dole. :)

Verovatno je neko opravio kapiju i zatvorio istu, ako ste bili posle nas ili je nasuprot tome, neko polomio sve, ako ste bili pre nas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili početkom jula, probali smo i kroz glavnu kapiju, na njoj lanac & katanac, lako smo je zaobišli, ali onda malo niže naišli na još jednu, pa probali sa druge strane a tu još jedna, i na svim lančina & katanac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Samo sam jedne godine nasla ponudu za Agios Joanis autobusom i vise ne.Recite mi molim vas koja agencija ima prevoz do Agios Joanisa jer cekam tako nesto. Put do Piliona nije predugacak.Zavisi i od toga da li ostavlja putnike u mestima Olimpske regije.Renta car je bio bezobrazno skup...

Fun travel :-)

Pitala sam konkretno za taj aranžman da li postoji bus prevoz (za Karaoulanis), rekoše da naravno da postoji.

Sad dođem na sajt i kao da sam zaista rekla da ću busom na Zanzibar :.)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma i ja sam mislila da pitate za autobus od Volosa do Agios Joanisa.. Tek kad ste pojasnili shvstili smo. Super ako ima prevoz...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma i ja sam mislila da pitate za autobus od Volosa do Agios Joanisa.. Tek kad ste pojasnili shvstili smo. Super ako ima prevoz...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka