suki

Pelion

2565 poruka u ovoj temi

Hvala ti puno. U kom mestu si ti sad

Смештени смо у Ано Леконији , за 12 дана можете све да обиђете . Мада сад причам са ћеркама никад нам време није брже текло него сад . Поготово сат нам откуцава са цркве , чини ми се није прошло 15 мин. он откуцава пола сата . 

IMG_20190818_104804-1209x1612.jpg

Izmenjeno (путујекараван)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaća se parking u krugu Eden hotela, ako se ide na plažu Plaka na taj način.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Naša vila ima parking mesto, vidim da i neke od plaža imaju, ali nisam baš shvatila po selima gde se parkirate. (nemojte se smejati) 

 I sela imaju parkinge. Vizica, Lavkos, Tsagarada a i Kisos. Bez brige i uživajte u Pelionu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste silazili na Tzesteni? I kako se krecu cene u Agia Kirijakiju i mi bi tu rucali? Krecemo uskoro :)

Da li ste silazili za Tzesteni? I kako se krecu cene u Agia Kirijakiju i mi bi tu rucali. Krecemo uskoro :)

Izmenjeno (maca...)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koje mesto je zivlje na Pelionu? Videla sam povoljan smestaj u Kala Neri ali neko je ovde stavio slike i nisam nesto odusevljena. Da li je dobro povezana autobuskim linijama sa Volosom, da moze uvece da se izadje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li ste silazili na Tzesteni? I kako se krecu cene u Agia Kirijakiju i mi bi tu rucali? Krecemo uskoro :)

Da li ste silazili za Tzesteni? I kako se krecu cene u Agia Kirijakiju i mi bi tu rucali. Krecemo uskoro 

Хоботница 10 еур , шкампи 7 , сокови 1, 5 , тиквице у уљу 7 , грчка салата 6,5 . Шкампи су без везе , ово остало није лоше , задња таверна кад се дође од оне плаже , не знам за ове друге како је . 

 Сад си ме затекао-ла не знам где је Тзестени па реци ми да посетим .

Izmenjeno (путујекараван)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koje mesto je zivlje na Pelionu? Videla sam povoljan smestaj u Kala Neri ali neko je ovde stavio slike i nisam nesto odusevljena. Da li je dobro povezana autobuskim linijama sa Volosom, da moze uvece da se izadje?

Што ближе Волосу све живље , мада ја Пелион доживљавам као место за миран одмор , за аутобусе не знам требало би да има . Видим увек нека гужва у Агрији кад пролазимо можда ти је боља локација и ближе је Волосу . Мада су најбоље плаже на југу , по мени без аута нећеш пуно видети од Пелиона .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujekaravan, druga vasa slika po redu, one lepe kuce i ima tu uvala :)

Cene su ok.

Vrtlarka, jedino zilvlje mesto na zapadu i jeste Kala Nera mozda i Afisos pored, autobusa do Volosa ima ceka se gore na magistrali. Na istoku zivlje je Agios Joanis. Na Pelionu  u stvari i nema nekih zivljih mesta na koji su nasi turisti navikli, ako ocekujete mesta u kojima obicno letuju nasi ljudi tipa Leptokarija, Asprovalta, Sarti i sl. tako nesto nema na Pelionu. Sva smesta su mala, jedna ulica nacickana restoranima, nema onih butika i zezalica. Sve ostalo ima u Volosu.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanje. Letovali smo u horelu Leda Village i hotel je sasvim dobar ali taj deo Piliona nista posebno. Da li neko zna za neki hotel sa polupansionom sa druge strane prema otvorenom moru gde su prelepe plaže ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa najbitniji su mi autobusi, da li je povezano sa Volosom- da moze da se izadje svaki dan. Nemam neku opsesiju da obilazim ceo Pelion, grad mi je dovoljan za aktivan odmor (plus plaza).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, jedino bzvz sto je poslednji iz Volosa za Kala Neru u pola deset.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jedno pitanje. Letovali smo u horelu Leda Village i hotel je sasvim dobar ali taj deo Piliona nista posebno. Da li neko zna za neki hotel sa polupansionom sa druge strane prema otvorenom moru gde su prelepe plaže ?

Mi idemo 30.8 u Pilio holiday club, selo Tsagarada. Hotel ima pp u brdu je i mora kolima da se ide. Preko bookinga smo rezervisali i nadamo se da ce biti kako treba... 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Grci imaju nekoliko popularnih vlogera koji su obilazili Pelion uzduž i popreko i snimali reportaže i skoro svi su birali taj Pilio Holiday club kao bazu za švrćkanje po poluostrvu, i po njihovim snicima taj smeštaj je stvarno odličan, ali kada smo gledali cene, to ipak nije bilo u okvirima našeg budžeta. Odatle su (kolima) blizu i MIlopotamos i Fakistra, a nisu daleko ni Damuhari, Papa Nero, Agios Ioannis i Plaka, a kad ste već tamo onda i Agia Saranta i Chorefto su praktično u "komšiluku"...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka