suki

Pelion

2565 poruka u ovoj temi

Nazalost ,kada sam ja letovala tamo digitalci su bili retkost...Tako da mi je malo problematicno da vam pojazem fotke s obzirom da nemam skener.ALi potrudicu se ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazalost ,kada sam ja letovala tamo digitalci su bili retkost...Tako da mi je malo problematicno da vam pojazem fotke s obzirom da nemam skener.ALi potrudicu se ...

Tema je - "VOLOS PELION"?! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tema je - "VOLOS PELION"?! ;)

Dzabe nam tema kad niko nije bio tamo. Izgleda da cemo morati ti i ja da nabavimo materijal za ovu temu :smorilo: .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dzabe nam tema kad niko nije bio tamo. Izgleda da cemo morati ti i ja da nabavimo materijal za ovu temu :smorilo: .

Ta mani me.

Ja bi da idem u taj deo Grcke, a zena sad ni da cuje.

Sad se jos pomamila jer izgleda ide i njena skolska drugarica sa porodicom na Kefaloniju i to bas u Lasi. Ma da poludis od njih dve.

Pazi, svaki dan mi kljucaju u glavu, a povrh svega sinoc na "travelu" skljocnula Kefalonija i neke lepe fotkice, pa sta mislis kakvo je to bilo cikanje i mlataranje rukama i nogama.

"Moja je uvek poslednja, ali uvek bude po - zeninoj"!

"Nepravda pa to ti je"!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma cuti, nije ni to lose. Taman da ja ove godine overim Pilion, ti Kefaloniju, pa razmenimo iskustva :P .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma cuti, nije ni to lose. Taman da ja ove godine overim Pilion, ti Kefaloniju, pa razmenimo iskustva :P .

Evo bas sad sam dobio mejl od Dr. Ruhotasa iz Argostolija (premda bih ja vise voleo da budem smesten u Lasiju, ako budem isao).

Kaze sledece:

"Cene za trajekt iz lefkade vasiliki ili nidri su sledece, za automobil 27,50 evro po osobi 6,4o evro. Iz patre automobil 59,40 evro,po osobi 16,10 evra. Iz killinija automobil 43,60 evra I 9,30 evra po osobi.studio kod mene je 60 evra dnevno."

Probacu da ga cacnem da mi malo spusti cenu, posto idem tek krajem avgusta,a ostacu min. 15 dana.

Izmenjeno (volodja)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sram te bilo !Ti postavis novu temu ,a onda ispadne da sam ja promasila temu, iako ja samo odgovaram na vasa potpitanja :bez-zuba: !

Da se vratim na pocetak i odgovorim onome ko je postavio temu ,tj.Suki! :D

Pilion nije nista spektakularno.Mesta su jako mala,da ne kazem -sela,ali je more u tom delu Grcke jako cisto i neobicno je plavo.Plaze su sljunkovite i kamenite,tako da to ne preporucujem ljubiteljima peska.Najzivlje i najlepse mesto je Kala Nera,a najlepsu plazu ima mesto Milini ,medjutim,ono je jako malo i pusto.Sve u svemu za mlade i neki ludi provod ne preporucujem Pilion ali za porodicna letovanja je skroz ok.

P.S.Vodolijina zena je potpuno u pravu ,Kefalonija ima raaaaajske plaze i mnogo je bolji izbor od Vodolijinog!Ovim ne zelim reci da je Pilion bezveze ali se ne moze porediti s ostrvima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sram te bilo !Ti postavis novu temu ,a onda ispadne da sam ja promasila temu, iako ja samo odgovaram na vasa potpitanja :bez-zuba: !

"Laki je malo neurozan?"

:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvo da se izvinim posto me nije bilo, ali nisam ni sanjala da je ovolika zainteresovanost za ovu temu. Zbog privatnih obaveza slabo dolazim na net. :(

Mirche da li imas neki kontakt telefon posto bih prvi put isao u sopstvenoj reziji, a ne preko agencije

Pitaj slobodno na temi sta god te zanima ili posalji pp

"mirtsche", napisite nesto o cenama u Kala Neri (prodavnice, taverne,...).

Imate li neke slike iz mesta (Kala Nera) plaza, centar,..

Hvala!

Slika imam ali na cd-u a sad stvarno ne mogu da trazim. Mislim da ima dosta slika na netu. Pogledaj OVDE Kala Nera nije stvarno nista posebno sto se samog mesta tice, ima kao i vecina tih primorskim mesta niz taverna i kafica uz samu plazu, prdavnice sa suvenirima, dragstore, pekaru, apoteku i sl. Sto se cena tice, stvarno smo bili iznenadjeni skupocom, i gorko se pokajali sto nismo poneli nesto za jesti i piti. Znam da su nam "kafe" dosle glave, jer su bile oko 4 evr pa na gore. Ali posto svuda u gr mozes da sednes na plazu a ne moras da budes na lezaljkama, uzimali smo kafu na tafici pa sami pravili i tako nam izlazilo jeftinije. One slike sa 1. str su slikane u jednom restoranu iznad plaze u Milopotamosu i tamo su cene isto bile ljute. Za nas dvoje smo plaili 1 noramlan rucak oko 25evr (ne secam se tacno, ali mislim raznjic-porcija, pljeskavica, 1 salata, hleb i 2 kole).

Preporucujem mesto koje se zove Perea,nalazi se u Solunskoj regiji.Nista bolje na kontinentalnom delu od toga bolje necete naci.Verujte mi,obisla sam celu Grcku .

Mozda ti je malo zastarela informacija. Ja se tamo ne bih kupala. Sad su tamo na plazi postavili taverne i skoro da i nema mesta za kupanje. Uzasno je postalo prljavo, bas zbog blizine Soluna

Izmenjeno (mirtsche)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se cena tice, stvarno smo bili iznenadjeni skupocom, i gorko se pokajali sto nismo poneli nesto za jesti i piti.

Ovaj post moram sakriti od zene.

Izgleda da se ne mogu "spasiti" od Kefalonije? :wub:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirtche, hvala puno sto si se odazvala mojoj molbi, bas si :srce: !

Ono sto mi u ovom trenutku pravi najveci problem su ti zaista problematicni putevi. Evo sta me muci:

1. Da li se na istocnu stranu ide JEDINO putem od Volosa do Agios Ioanisa, ili postoji i neki put na juznoj strani...da li od Miline mozes npr. da predjes na istocnu stranu..i koji je put najbolji da se predje na istocnu stranu?

2. Kakav je put kad krenes od Volosa prema Kala Neri pa dole do Miline?

3. Kakav je put kad krenes od Agios Ioanisa na jug preko Milopotamosa do Potistike?

4. Nesto mi na slikama Potistika deluje lepo, jeste bili mozda tamo?

5. Da li znas nesto o onom parnom vozicu sto ide tu negde blizu Kala Nere pa dole na jug?

Pokusavam da prikupim sto vise informacija, ali je jako malo ljudi bilo tamo pa nema licnih iskustava.

Hvala ti puno

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putnice, sto se puteva tice, ne znam ddal je to jedini put, ali znam da smo mi isli nekim putem da ti se stomak preokrene! :smorilo: Al stvarno je vredelo! Sto se tice Potistike, nismo isli tamo ali verujem da je lepo, cela ta oblast je kao iz bajke. I ja sam cula za taj vozic, al sam zaboravila gde to bese. Ajd bas cu da se raspitam pa ako saznam javljam. Cula sam da je mnogo lepa ta voznja i da dugo traje. Videla sam prugu kojom prolazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inace sto se puteva tice mi smo isli od Volosa do Hanie i nazad, znam da su bile brrr serpentine. Ne znam kako je dalje prema Ioanisu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da podignem temu......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka