suki

Pelion

2565 poruka u ovoj temi

Vec sam dosta "skinuo" sa neta o toj regiji tako da sam video na mapi i to mesto, a vec je i pisano ovde.

Na Skiatosu nisam bio, ali to mi je "neka druga prica", da ne kazem neko drugo leto.

Au, pa taj link ima bezmalo 40 strana!!!

Vec je neko spominjao "bogate Grke", sto moze biti problem za smestaj, jer namam nameru da dajem neku veliku lovu za smestaj, koji u principu i ne koristim.

Bolje je da to "usmerim" na - ribu i recinu.

Steta sto nema nekog ko je "svez" sa te regije.

zelim da podrzim ovu temu jer i mene veoma zanima. Iz Magic agencije su mi rekli da su prosle godine imali dosta putnika za ovu regiju, pa gde su svi oni sa svezim utiscima?!?! I zasto ove godine nemaju nemaju opet lokaciju Pilion u ponudi, ili je nemaju jos?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zelim da podrzim ovu temu jer i mene veoma zanima. Iz Magic agencije su mi rekli da su prosle godine imali dosta putnika za ovu regiju, pa gde su svi oni sa svezim utiscima?!?! I zasto ove godine nemaju nemaju opet lokaciju Pilion u ponudi, ili je nemaju jos?

U pravu ste, na sajtu ove agencije uopste nema nista o ovoj ponudi.

Pregledao sam sajtove mnogih agencija i niko nista nema osim Sporada, sto je ipak za mene "neka druga prica".

A mozda su prosle godine imali stvarno "dosta putnika" pa su ove godine odlucili da ne rade ovaj deo Grcke?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A Sporadi, dostupni kolima...kazu da su predivni. Mozda to? A moze da se obidje i Pilio. Moja razmisljanja idu u tom pravcu.

Poslusao sam te i malo sam "cackao" po netu i ovom forumu, pa ti mogu reci da je i ovo tema koja me ceka u buducnosti (mozda vec ove godine).

Samo, nasao sam neki grcki sajt za "feris" i kada sam napravio "upit" za trajekt od Volosa do Skiatosa, opleli mi cenu od 138evra za auto i dve osobe.

Ili sam napravio pogresan upit (mozda je to povratna karta) ili ovo nisu pri sebi sa cenom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ili sam napravio pogresan upit (mozda je to povratna karta) ili ovo nisu pri sebi sa cenom?

Joj, nisi pogresio :besan: .

Nazalost to je jedini los aspekt Sporada, taj trajekt razbija koliko je skup, ja sam racunala kola i nas troje povratna karta oko 200e :besan: .

Inace ne znam da li si procitao celu temu, evo sta je skoro napisao Mobilni:

LEPA I ZANIMLJIVA VEST:upravo sam bio na veoma kratkoj sednici opstine,kojoj je prisustvovalo i preko 200 gradjana, sa samo jednom tackom dn.reda:BROD.Naime,kap koja je prelila casu,je protekli vikend(trodnevni praznik-katara deftera) kada je u volosu i konstantinosu ostalo desetine automobila jer nije bilo dovoljno brodova.gospodi iz atine,je skupo da salju jos jedan brod zbog jerdnog vikenda.pored toga,najavljeno je poskupljenje karti za sezonu.reakcija gradonacelnika i saradnika je bila upravo hitno sazivanje sednice i pozivanje 30-tak najvecih hotelijera da prisustvuju.Diskusija je pocela i zavrsila se komentarom da je sramota da turiste i goste ostrva skiathos,"deru" neki atinjani,sa cenama karti.doneta je odluka da ostrvo skiathos uzme kredit(1 000 000) i kupi dva broda.Od hotelijera je zatrazeno da svoje goste na bilo koji nacin upute ili cenom obavezu na koriscenje tih brodova,kako bi se olaksala i ubrzala otplata kredita.Takodje,bice upucene instrukcije i obavestenje svim tur. agencijama koje posluju na skiathosu.narocito,kad se ima u vidu konkurencija dosadasnje kompanije,koja nije mala.Bilo kako bilo,turisti-posetioci skiathosa ce napokon placati normalnu cenu a ne monopolsku.ovo se narocito odnosi na turiste balkana koji dolaze kolima kao i severne grcke koji svaki drugi vikend dolaze na ostrvo.Gradonacelnik je dobio punu podrsku sa aplauzom i zavrsio sastanak recima:"vidimo se uskoro,sa lepim vestima".Inace,je i sam vlasnik hotela kao i najveceg turistickog broda,koji vozi na skopelos izletnike.Znaci,odose cene karti nadole.......ΕΠΙΤΕΛΩΣ

E sad samo da se nadamo da ce biti nesto od ovoga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.greekferries.gr/

Evo na ovom sajtu sam probao istu pricu i rezultat je sledeci:

Za dve osobe i auto, 27.marta, prevoz u jednom pravcu - 130 evra!?!

Nije ovo nesto u redu. 260 evra van sezone???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sta kaze Vesna koja je prosle godine u julu bila na Skijatosu:

Sto se broda tice:56E za auto,14,5Eza odrasle,upola za decu...pa to puta dva!

Za feri je meni najzgodniji sajt www.gtp.gr

Izmenjeno (Putnica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za feri je meni najzgodniji sajt www.gtp.gr

Ne mogu da nadjem cenu preko tog sajta.

Probao sam i ovde ali ni tu nema cene:

http://www.danae.gr/ferries-Greece.asp

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pise na sajtu da red voznje jos uvek nije zvanicno odobren i da nemaju cene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporucujem mesto koje se zove Perea,nalazi se u Solunskoj regiji.Nista bolje na kontinentalnom delu od toga bolje necete naci.Verujte mi,obisla sam celu Grcku .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporucujem mesto koje se zove Perea,nalazi se u Solunskoj regiji.Nista bolje na kontinentalnom delu od toga bolje necete naci.Verujte mi,obisla sam celu Grcku .

Da nije mozda u blizini i mesto koje se zove Mihanjona (ili tako nesto)?

Tamo sam bio jos kao klinac sa roditeljima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporucujem mesto koje se zove Perea,nalazi se u Solunskoj regiji.Nista bolje na kontinentalnom delu od toga bolje necete naci.Verujte mi,obisla sam celu Grcku .

Hoces reci da je ova plaza nesto najbolje :blink::blink::blink: ?

http://www.panoramio.com/photo/2287538

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hoces reci da je ova plaza nesto najbolje :blink::blink::blink: ?

http://www.panoramio.com/photo/2287538

Ma, hajde.....?

Jeste da o ukusima ne vredi raspravljati, ali da su sve u plaži u Grčkoj OVAKVE, ne bi me Grčka više videla :rolleyes: :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Au al si nasla neku odvratnu fotku,u prirodi ne izgleda tako .Plaza nije kao ostrvska ali nije ni snj kako je ti prikaza.Ako zelis plazu kao sa Kube -ides na ostrva,i to ne na sva ostrva jer nemaju ni sva ostrva savrsene plaze.Meni je bitno da je mesto zivo ,da ima pescanu plazu ,da nije prljavo...Znaci ,nije mi plaza jedino sto gledam kad idem negde,ali naravno da mi nije nebitno kako izgleda.Ja sam preporucila Pereu jer smatram da nudi mnogo toga za solidno mali novac.Inace,zivela sam u Grckoj kao klinka,obisla je gotovo celu i zbog toga se smatram relativno kompetentnom da komentarisem neke stvari.Ipak ,stoji da o ukusima ne treba raspravljati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Au al si nasla neku odvratnu fotku,u prirodi ne izgleda tako .Plaza nije kao ostrvska ali nije ni snj kako je ti prikaza.

Ma ja sam poverovala tebi, pa kao ajde da vidim gde je to. Odem na Google Earth i tamo nadjem ove fotografije, dakle nista ja nisam namerno lose prikazivala. Ako ti imas neke bolje fotke slobodno nam predstavi ovo mesto u boljem svetlu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka