zebra

Alanya ili Antalija ili Marmaris...ili...

32 poruke u ovoj temi

Hvala shania, pomogla si itekako, zahvaljujuci tvom postu mogu reci da sam odbacio alanyu. Idemo u Antalyu. Eh sad naravno slijede nova pitanja vezano za hotele :)

Vidim da su neki od vas spominjali na Lara plazi Delphin hotele, eh sad ili ti ljudi imaju puno para ili je iz srbije mnogo jeftinije nego iz austrije. Iz austrije Delphin hoteli za dvije sedmice po osobi kostaju oko 2000 eura, a ja bih bio sretan kada bih mogao naci dobar hotel za 2500 eura za nas oboje, znaci do nekih 1300 eura po osobi, dvije sedmice, sto jeftinije to bolje, minimalno 4 zvjezdice.

Evo vidim na holidaycheck da par hotela koji spadaju u taj cjenovni rang imaju jako dobre ocjene pa jel ko bio ili zna sta o sljedecim hotelima:

Grand Park Lara Hotel 4*

Hotel Saturn Palace Resort 4,5*

Ramada Resort Lara 4,5*

Lara Family Club Hotel 4*

Hotel Club Sera 4,5*

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih Saturn, na prvom mestu, pa Htl Club Sera.

Saturn sam obisla sa plaze, kad smo bili u Delfinu, nalazi se pored hotela Melas, ako se ne varam, bas lepo izgleda vrt i plaza, a i godinama je bas visoko rangiran na TA, mnogo ispred znatno skupljih hotela.

Club Sera je blize gradu od grupacije hotela gde je Saturn, tj.na obodu je grada i cini mi se da ti do njega od grada dolmus nece ni trebati, tj.mozes samo gradskim prevozom. Saturnu bih dala prednost jer mislim da je plaza lepsa tamo u delu Lara/Kundu, nego na mestu Sera hotela, a Seri zbog lokacije.

Ostali sto si pominjao mi se ne dopadaju nesto, da budem iskrena, plaze su im sa druge strane ulice (bar ovim Ramada), a jedan od njih izgleda kao blok stambenih zgrada, bio je skoro zavrsen 2012.i mogao se videti iz Delfina.

Pogledaj jos i Miracle Resort i Kervansaray Kundu, trebalo bi da oni upadaju u tu cenu za dve nedelje.

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka