mdz

Aqua park u Segedinu?

214 poruka u ovoj temi

Da li je neko posetio aqua park u Segedinu ?

Kakva su iskustva, preporuke ...

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aquapolis je odlican! Obavezno ga poseti! smajl.jpg Karta nije bas jeftina, ali isplati se. Ja sam bila u nedelju, u poslepodnevnoj smeni i nije bilo guzve. Pored bazena sa toboganima, postoji i bazen za masazu, zovu ga "Medicinical Pool" i jedan mali bazen na otvorenom, u koji ulazis iz tog za masazu. Ima i bazen za decu, bazen sa lekovitom vodom, sauna, tihi wellness.... Ma svega! smajl.jpg

A sto se tice tobogana, preporucujem da isprobas sve, a za kraj da ostavis one do kojih dolazis liftom, na visinu od 30 metara. smajl.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec neko vreme razmisljamo da posetimo Aquapolis, ali nikako da to i uradimo. A bas bi dobro dosle jedno opustanje na toboganima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aquapolis je odlican! Obavezno ga poseti! smajl.jpg

Kakva je "logistika" bazena? Vidim na sajtu da reklamiraju restoran, kafe, dečije igralište, prostor za bebe i slično. Kako to izgleda u praksi, može li se tamo preživeti ceo dan sa dvoje dece?

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo proveli samo 4 sata u akva parku, tako da nismo imali potrebe ni za restoranom ni za kafom, ali sve sto si nabrojao postoji tamo. Mislim da je restoran na 2. spratu, sa pogledom na bazen sa toboganima, ima jedna soba za igranje za decu i bazen za decu sa vodom do kolena. Svi bazeni su odvojeni, osim onog malog napolju, u koji prelazis iz medicinskog bazena. Osim toga, postoje tusevi pored bazena, tus-kabine u svlacionicama, ormarici koji prepoznaju vasu magnetnu narukvicu koju nosite umesto kljuca... Voda u bazenima je topla i prijatna.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, ti detalji mi dosta znače. Inače pre dve nedelje smo bili u hotelčiću koji se nalazi na pet minuta od aquapolisa i tuda smo prošli kolima nekoliko puta ali mi nije palo napamet šta ima unutar te hale. A baš sam tražio neku zabavu za klince...

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imamo u planu da jedan produzeni vikend provedemo sa klincima u Aquapolisu, interesuje me da li imate neke preporuke za smestaj?

Reklamira se nekoliko hotela sa ponudom koja nam u principu odgovara ali, jedno je reklama a drugo preporuka smajl.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ovako stvari stoje. Ako ste proveravali preko bookinga i sl. videli ste da je Segedin relativno skup sa smeštajem, bar po mojim merilima u odnosu na veličinu grada i ponudu kao i u poredjenju sa obližnjom Suboticom a naročito Temišvarom! Iz tih razloga ja iskopah na internetu ovo:

Motel

radi se o motelu u okviru nekog sportskog centra. Okolo su fudbalski i teniski tereni i slično a u prizemlju kuglana! I meni je delovalo neprivlačno tako da sam prvi put tamo otišao da izvidim situaciju, bez rezervacije ali nam se dopalo i tu smo odseli. Da skratim priču: objekat potpuno nov, sobe čiste, kreveti niski ali udobni, tuš-wc kupatilo  pristojne veličine, dovoljno peškira za sve, grejanje sam regulišeš, klimu takodje, free wireless i kablovski internet, sat tv sa pedesetak uglavnom stranih kanala, besplatan ogradjen parking sa video nadzorom. Dvokrevetna soba bez doručka 8000HUF a trokrevetna 10000. Doručak po osobi 1200HUF. Za doručak 3-4 vrste suhomesnatih, isto toliko sireva, salate, vruća peciva, razni namazi, sok,mleko, dobar esspreso, malo voća i to je to, po meni sasvim dovoljno. Rekoh u prizemlju kuglana,mali kafe, pikado i stoni fudbal kraj recepcije, sve mirno, nema pušenja niti buke, uveče pristojan mladi svet. Na spratu su sobe,ukupno osam, tipičan američki fazon iz filmova, u sobe se ulazi spolja, bez hodnika. I to je to, kao što rekoh kolima par minuta od mosta i aquapolisa.

Da se razumemo, možda gledajući njihov nazovi sajt i čitajući moj opis ne deluje baš privlačno ali uživo je mnogo bolje. Ja nisam (više) neki avanturista i putujem  sa decom i suprugom tako da vodim računa gde odsedamo i  smeštaj mora da ispunjava osnovne kriterijume komfora, higijene i bezbednosti a ovde je mnogo više od minimuma i sasvim je pogodan za kraće boravke.

Mi ćemo u januaru ponovo tamo na par dana. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je taj motel na pocetku ulice Derkovits - gledano iz pravca akvaparka? Na mom planu grada nema oznake za motel, ali vidim stadion i sportske terene. Motel deluje sasvim ok za porodicu. Znate li da li je dovoljno par dana pre puta napraviti rezervaciju i kako stoje stvari sa uplatom rezervacije.Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Adresa hotela je DERKOVITS FASOR 1-5, dakle jeste, to je početak ulice Derkovits, bordo zgrada sa desne strane, ima svetleća reklama iznad ulaza. Pogledaj na Google map, jasno je označen motel. Što se tiče rezervacije, mi smo oba puta išli direktno, bez najave i imalo je mesta tako da ne znam kako funkcioniše bukiranje. Imaš mail i telefon na njihovom sajtu pa ih pitaj, mislim da neće biti problema.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Puno hvala, Vasa informacija mi je zaista dosla u pravom momentu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E baš tražim ovako nešto za vikend razonodu zimi! Blizu je, a tobogani i bazeni su uvek "dobrodošli":-)

S obzirom da nas je u porodici 5-oro (troje dece, 12, 10 i 7) pitam se kako da se smestimo u gore navedeni Motel? Da li bi morali da uzmemo dve sobe ili ima apartman u koji bi se svi mogli smestiti? (na sajtu piše da je cena za apartman 12000 HUF, a na drugom mestu ne spominju da ima apartmana)

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam se vratio iz Aquapolisa u Segedinu, extra je, svako ko voli vodu, hidromasaze, tobogane na kojima nema guzve i za koje ne treba cekati red kao i sve tome slicno, nece pogresiti. Tihi wellness je odlican, obavezno idite i u njega, a 3 sata je sasvim dovoljno da bi se potpuno opustili u njemu, sa sjajnim saunama - finska sauna, IR sauna, zatim tu je i rimsko kupatilio, slana soba, i aroma terapija - soba sa prijatnim i opustajucim mirisima, masaze...uhh, kao i mirni opustajuci bazencici sa i bez hidromasaza. S' obzirom da sam posetio ovaj raj radnim danom, bilo je sve poluprazno, nigde guzve, a najlepse je kada na nekih nula stepeni predjete u spoljni bazen, jos ako je noc, sa svetlima koja se nalaze u samom bazenu i parom koja se nalazi iznad vode, zaboravicete sigurno na sve brige i probleme, kao u bajci, potpuno opustanje i uzivanje. Ovo je bio moj prvi odlazak tamo, a nadam se da ce se i drugi vrlo brzo dogoditi. Jeste mozda malo skuplja ulaznica, ali uzivacete u svakom "dinaru". Sto se parkiranja tice, ukoliko idete svojim automobilom, slobodno parkirajte sa stane puta u nekoj od okolnih ulicica, jer mislim da se naplacuje njihov parking, a nema potreba stvarno da i za to dajete pare.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na sajtu piše da se privremeno NE naplaćuje parking.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moguce je da ga trenutno ne naplacuju, jer nije sezona, nisam licno proveravao, ali i kada pocne naplata parkiranja, postoji mogucnost besplatnog parkiranja u nekoj od okolnih ulicica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka