ljuba80

Putovati sto povoljnije

57 poruka u ovoj temi

Uplatio bih aranzman za letovanje na moru za 600-700 evra a da nije

Grcka, Tunis, Egipat, Turska. Da li postoji nesto za te pare?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uhh,za te pare,mozda neka kinta vise :),ja bih ti toplo preporucila Egipat tj Hurgadu.Siguran ti je dobar provod,a nadje se tu nesto i za nauciti...Sve u svemu,mislim da se neces razocarati!Na forumu ovog sajta mozes mnogo toga da procitas o iskustvima,hotelima,provodu i svemu sto bi moglo da te zanima.Znaci,zagrej stolicu,citaj i naravno,OBAVEZNO poseti ZEMLJU FARAONA!

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:P ...pa naravno može!

...evo alternative: avionska karta-Muenchen-Cassablanca oko 300 Eura- zatim tura po maroku (avtobusom...ili čak rent-a-carom-ako vas ima više)-14 dana-puna kapa-od Cassablance-Marakesha-Essaouire-Agadira i natrag - 1 liga!

pozdrav

Hollywatter

p.s. u nekim variantama moze i Tajland - last minute... :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U hurgadi sam bio i imam lepe utiske kao i vecina a za Cazablanku nije los predlog. Hvala na odgovorima. Ako neko ima jos predloga nek nasvlja koju rec. Unapred Hvala!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima evo i ja da dan neki predlog...

Vidi spanija,marbelja mondensko mesto,prelepo...nisam bio alo vec mesec dana "virtuelno" posecujem sve vezano za marbelju.Hote sa 4z,avion,sa doruckom od 450e.Po meni jedini roblem je viza posto stu Spanci extra rigorozni.

Nadan se da ce otici pa da vidimo slike iz prve ruke

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Istra?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa moze cak i Kenija u Last Minute varijanti...oko 650 e za 14 dana!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

IDI NA OHRIDSKO JEZERO EXTR JEFTINO + DOBAR PROVOD + IMA STA DA SE OBIDJE I VIDI

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Luksuzan hotel na crnogorskom primorju ako vec sve nije rezervisano, ili neka tura po zapadnoj Evropi...ili Spanija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa moze cak i Kenija u Last Minute varijanti...oko 650 e za 14 dana!

Ko kod nas uopste nudi pravi last minute ? Video sam nesto na sajtu lastminute.co.yu mada su to na sajtu sve ponude kojima je booking istekao. Moguce da nisam dovoljno brz ali uglavnom sam gledao sajt svaki dan u poslednje vreme i kad su nesto postavili to je vec pisalo da je booking prosao. Izgleda da se mora telefonom zvati.

Interesovala me Kuba ali na lastminute.co.yu pise ponuda koja ukljucuje avion na relaciji Minhen-Havana a iz Srbije je malo teze otici do Minhena pa ne znam da li i to moze kod njih da se sredi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za te pare mozes da obidjes kompletqan egipat - ne da se smaras u hurgadi nego da odes jedno 3-4 dana u kairo, pa da odes posle toga u asuan i obidjes abu simbel - onaj cuveni hram uklesan u stenu, da se onda ukrcas na brod u asuanu (sa 5*) i da plovis njime nilom i obidjes par hramova do luxora, prebacis se u hotel i onda obidjes zapadnu obalu nila - dolinu kraljeva, hram kraljice hatsepsut, odes do abidosa i dendere, naravno vidis i hramove Karnak i Luxor... to bi ti bilo nekih 12 dana i sa avionom iz budimpeste i svim ulaznicama ne bi trebalo da u toku leta bude preko 700 evra...

ja sam bio prosle godine na toj turi + jos 7 dana u hurgadi za 790 Evra preko Galaxy toursa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako vidim da na ovom forumu ima dosta strucnih ljudi za putovanja na daleke destinacije .buduci da nikad nisam isao daleko pogotovo na destinacije tipa tajland,oman,jemen itd a jako bih zeleo da odem tamo.Interesuju me svi detalji sta kad se izvadi viza i rezervise hotel, kako se snaci u potpuno novoj sredini,sta sa cenama u gradovima .POgotovo e interesuje kako se snaci a vi recite sve sto smatrate da je znacajno za pocetnika aja ne mogu ni da pretpostavim..Takodje video sam da teba putovati u drustvu jer je tada finansijski bolje ali ja ne razumem kako..

pozz i hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

trebalo bi da ti napisem nesto velicine knjige da bih ti dao makar nekakav odgovor. Zato ti valjda niko nije ni napisao nista ovde do sad.

1. Prvi savet od men bi ti bio. Imaj avanturistickog duha, budi spreman na svakakve stvari. U suprotnom ne kreci nigde bez agencije i to proverene.

2. Putovanje u drustvu je jeftinije iz razloga sto se za jednokrevetne sobe placa doplata.

3. Imaj znanje engleskog. Od 100 likova naicices barem na jednog koji ce te razumeti.

4. Cuvaj zdravlje! mislim znas valjda kako se to radi... Ponesi lekova za stvari od kojih eventualno bolujes, lekova za stomak, prehlade i sl. Nesto prve pomoci za fizicke povrede.

Znaci ne radi rizicne stvari, ne skaci sa stena u more, ne ulazi u tuce... Pazi gde i sta jedes... Ne opijaj se previse... Ako se razbolis, mozes da unistis sebi odmor a nekad i zdravlje.

5. Gledaj da pre puta saznas sto vise mozes o lokaciji gde odlazis i mestima kroz koja putujes. Ne mislim na spomenike kulture i to vec na klimatske uslove, mentalitet lokalaca, gde se nalazi nasa ambasada i sl...

6. Ponesi gomilu para, sve sto mozes ma koliko da je to. Nikad neznas za sta ti moze zatrebati. Sto ne potrosis vratices nazad. Novac je najbolji prtljag, malo zauzima mesta a s njim mozes nabaviti sve sto mozda nisi poneo i sl.

To rti je od mene

Izmenjeno (GEOGRAF)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tražim što bolji hotel za što manje novca :)

1. Nije bitna destinacija. Bilo koja zemlja sa morem ;)

2. Minimum 4*, poželjno 5* (za arapske zemlje obavezno 5*)

3. Poželjno All Inclusive.

4. Poželjno što širi izbor sadržaja u resort-u (bazeni, sportovi, restorani, itd)

5. Obavezno avio prevoz u okviru aranžmana.

6. Vreme putovanja - septembar. Može i last minute ponuda.

Dobrodošli su svi predlozi i informacije, pogotovu od onih forumaša koji su boravili u hotelu.

Izmenjeno (bgd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka