spale

Booking.com

833 poruke u ovoj temi

Да довршим моју недавну епопеју са букингом: прво ме је газдарица спопадала на мејл, вајбер и смс (пристојна је била, додуше), али јој нисам одговарала.

Затим су почеле да ми стижу поруке од букинг асистента, и после дуже преписке и убеђивања ја нисам хтела да откажем смештај тако да ми је букинг сам отказао смештај, без жеље и нуђења да обезбеде нешто друго.

Тако да, отворите четворе очи, чувајте се јер букинг очигледно не води рачуна о правима клијената.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Ja se trudim da uvek sve zavrsim bez bukinga, atamo samo da odaberem smestaj.

Nasla sam odlican hotel za koji psie da se placa u kesu, nema placanaj unapred i besplatno je otkazivanje, ali u onom delu Sitna slova pise da je prilikom prijavljivanja potrebno da p[okazemo licni dokument i kreditnu karticu? Da li to znaci da je kartica tada samo opcija, ali i dalje mozemo u kesu da platimo?

Ukoliko ste poceli da trazite smestaj za, npr Grcku ili Albaniju, da li ste primetili da negde pise da su hotelski restorani zatvoreni, npr. jos mesec dana? Meni dorucak bas znaci, zato sam i odbrala da je dorucak ukljucen.

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iako dugo niko ovde nije pisao, red je da napišem naše ovogodišnje iskustvo. 

Rezervisali smo hotel za juni mesec na Malti sa mogućnošću besplatnog otkazivanja. 

Obzirim da se zbog Covid-19 nije moglo tamo otići, otkazali smo hotel bez ikakvih problema. Takodje smo poslali mail hotelu i izvinili se. Hotel nam je odmah ljubazno odgovorio, sa nadom da ćemo ipak uskoro moći da dodjemo. 

Inače, do sada gde god smo išli preko Bookinga nismo imali nikakvih problema. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moje prvo iskustvo sa ovom vrstom rezervisanja smeštaja i prezadovoljna sam. Vlasniku nije bilo baš drago što njima daje proviziju ali to je njegov problem.Oni(vlasnici smeštaja) uvek pokušavaju da uvale neke leve sobe ovako je putnik zaštićeniji, šta je rezervisao to ima i da dobije ili sledi loša ocena.

@Tirkiznatrebalo bi da svuda može plaćanje kešom.Mi smo tako platili,mada sam proverila pre polaska da li može.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za pomoc

Kako izgleda procedura kad platite smestaj na Booking ili Agoda, da li stize potvrda na mejl i sta dobijete

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Agodu nisan skoro koristila vec booking. Stize  ti potrda na mail, ali naravno  moras prethodno pirlikom popunjavanja svojih podataka  uneti svoju e mail adresu.

Potvrda  rezervacije prakticno sardrzi sve ono za sta si se odlucio- datume ulaska i izlaska iz objekta, ime, adresa, telefon, opis sobe , detalji otkazivanja, detalji o ceni, placanju i sl.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, stiže mail sa potvrdom rezervacije i detaljima. Ukoliko vam nije još uvek ništa stiglo, kontaktirajte sa njima, pa makar to bio i robot. Bitno je da im upišete tačnu email adresu. Naravno, verujem da ste se registrovali i prijavili na sajt. 

Izmenjeno (dujaspasa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   1 član

• stalker
  • Naša statistika

26675
    Ukupno tema