DRAGON

Temperature mora

251 poruka u ovoj temi

Mi smo prosle godine u tom terminu bili u Stavrosu sa detetom od godinu i deset meseci i nismo se kupali samo jedan dan :) plus je prosle godine u to doba kada smo stigli bilo i oblacno prvih 4 dana...

A preprosle na Zakintosu od 22. juna do 2. jula nismo ni primetili da nije sezona :)

Isto tako nam je bilo i 2007. na Krfu... Tada se ne secam tacnog termina, ali je bio svakako krej juna - pocetak jula...

I ove godine idemo od 26. juna, na Atos...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce se kupali na Porto Katziki, more iznenadjujuce prijatno za ovo doba. Temperatura pretpostavljam oko 21 ali mi se cini bolja nego u Haniotiju prosle godine u ovo vreme.

Danas u blizini Nydria jos prijatnije ali popodne se pojavljuju slojevi razlicite toplote. Za sada zadovoljan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znaci krajem meseca ce temperatura vode biti ok... to me bas raduje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na plazama zapadne obale Lefkade u proteklih nedelju dana, temperatura mora je prijatna za ovo doba godine i svakim danom raste.

Juce u 19,30 more na Porto Katzikiju bozanstveno prijatno za kupanje a kasnije i za slikanjeklap.gif . Najtoplije do sada.

Na Milosu i na plazi u Ag. Nikitisu u toku dana nesto svezije, mozda je takav osecaj usled jakog sunca koje nas je peklo. Voda je nesto hladnija blize obali u plicaku, ali 20-tak metara dalje je osetno prijatnije, u Ag.Nikitisu pogotovo.

Praveci poredjenje sa Halkidikijem ovde je more za isti period toplije i prijatnije, sto bi bilo i normalno - Lefkada je juznije, ali plasio sam se kretanja morskih struja koji najvise uticu na temperaturu mora. Za sada imamo srece, jos tri dana.....sad.gif

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na plazama zapadne obale Lefkade u proteklih nedelju dana, temperatura mora je prijatna za ovo doba godine i svakim danom raste.

Hvala na javljanju, lep odmor i bez vetra :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslednji izvestaj sa Lefkade za ovu sezonu!

Konacno se okupali u Nydriu gde smo smesteni. Plaza naravno drugacija nego na zapadnoj obali ali temperatura mora malo niza, ali je za vecinu dobra.

Juce na Katzimi vruce, a more blago zatalasano, ali fantasticno..

Da ne bude zabune: za mene je prijatna temperatura mora ona koja osvezava kada se ulazi,a posle 5 minuta vam se ne izlazi i ne tera napolje jer ste se najezili..

Temperatura vazduha na ostrvu poslednjih deset dana oko 27-28 stepeni ali je na suncu, kad nema vetrica, veoma toplo...Uvece prijatno, borba sa komarcima pocinje..

Odosmo za Platamonas malo..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.accuweather.com/en-us/gr/pieria/leptokaria/forecast2.aspx

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jutros sam stigla iz Paralie, bili smo od 29. maja - 10. juna. Spoljne temperature su bile od 26-30 stepeni, kako koji dan, bilo je pomalo i kiše ali ništa strašno, voda je bila ok za kupanje. Nije preterano topla, ali nije ni hladna, stvarno je bila ok, ma i više nego ok, odlična je bila :)

Vidim da mi se i voda Rodosu zagrejala :klap: ,za 11 dana pravac Rodos :klap:

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Temperature mora su se opet povećale za stepen skoro svuda za poslednjih 2-3 dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jesmo malo dosadni ali bas bi bilo lepo da nam se javi neko ko se vec brcka i napise svoje utiske o temperaturi morA.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kazu da je voda ok i da je svakim danom sve toplija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se tice Leptokarije (juce se vratio) temperatura vode je sasvim ok za ovo doba, pogotovo poppodne skroz je prijatna.

Samo je svaki dan bilo laganih talasa popodne koji donose ponesto trave i prljavstine sto je malo kvarilo utisak.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869355
    Ukupno poruka