DRAGON

Temperature mora

251 poruka u ovoj temi

Mi prvi put u Grckoj od 18 juna.Nikad ranije. Idemo na Elafonisos... iskreno se nadam da ce biti more toplo zbog dece

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Elafonisosu ce sigurno biti toplo more. Najtoplije ce biti na plazi u samom mestu pa na Simosu. :) Uzivajte!

Izmenjeno (Sladja)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi prvi put u Grckoj od 18 juna.Nikad ranije. Idemo na Elafonisos... iskreno se nadam da ce biti more toplo zbog dece

Ove godine je temperatura mora u celoj Grčkoj, pa i na Elafonisosu nešto viša nego prosečna za ovo doba godine. Kad stignete tamo, ako se ne desi neko nesvakidašnje zahlađenje, treba da bude oko 24-25 stepeni, a kasnije i oko 26. Trenutno je nešto viša od 19. Postoje razni sajtovi, ali ja najviše verujem www.worldseatemp.com

Na njemu nema informacija, ali u najbližem mestu je onako kao što je gore napisano

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine 20 juna na sitoniji je bilo 22 stepena. Hladnije cak i za moj ukus. A onda sprzilo sunce i 38 stepeni svaki dan, i vec oko 25 juna je bilo 26 stepeni, ko u bari da se kupas.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trenutna temperatura vode u skoro svim grckim letovalistima je na istorijskom maksimumu za ovo doba godine.

Na Halkidikiju je 22 stepena. To cak o nije mnogo neprijatno za neko duze kupanje. 

Naravno, ocekujem da ce nastaviti sa rastom, alo je bude nekog nevremena. Cak i ljudi koji ranije idu na more, prva polovina juna, mogu da ocekuju da ce se lepo iskupati.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

22 stepena je ok, 23-24 je veoma komotno kupanje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa sad, komotno je 25-26 stepeni. Ka sam dugo trenirao plivanje i vaterpolo, u najgorum godinama. Znala je temperatura vode da bude i 21. Po pravilniku, za FINA takmicenja 25-28. Mada za vaterpolo moze da bude i nesto niza (prijatnije je).

Na moru niko ne pliva konstantno. Dosta vremena se sa decom provodi u plicaku... Meni je sve ispod 25 pomalo hladnjikavo. Moram da isplivam da bih ze zagrejao.

Ne sporim da ima ljudi koji vole hladniju vodu.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I to sto kazes. Meni je voda na 24 idealna, kada je 26 meni je kao bara, uopste me ne otrezni :)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I to sto kazes. Meni je voda na 24 idealna, kada je 26 meni je kao bara, uopste me ne otrezni :)

Pa da hocu da budem trezan- ne bih ni pio.:rolleyes:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25952
    Ukupno tema
    865861
    Ukupno poruka