DRAGON

Temperature mora

251 poruka u ovoj temi

Aaaaa jeste Bubica :) bravo! I tad sam ih stalno mešala i sad :) Zavia je u pitanju ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi pa zar sam ja jedina koja pratim temperaturu? :hello:

Ajde da se radujemo zajedno, danas je preko 21... :yesss:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@AndrejaL nisi, evo i ja pratim sa nestrpljenjem :) poceli smo sitno da odbrojavamo! 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 5/28/2016 at 14:42, Anna77 je rekao/la:

Uf...kad se setim Sivote 2014...došli pre podne na plažu, valjda Zeri se zove-ona mala...Ono more miiirnooo, nema talasa...ludilo. Napolju nekih 30 stepeni, voda milina...poželiš ceo dan da ostaneš u njoj...Okupali se dva puta...ulazimo treći put u vodu...počinje da se "mulja" od dole...vidi se omalo gušća...led, ledena...znači neopisivo ledena! Sledeća tri dana takoreći nismo se ni kupali kako je bila hladna...

Ovo je fotografija tog jutra...

030720143347.jpg

ovo je zavia...ona je uvek hladna zbog podzemnih struja..posebno je hladna nekako sa vrha..ja sam bila u septembru..hladna voda, ali mnogo lepa plazica...

idem 12 juna na tasos..nadam se toploj vodi, jer hladnu ne volim nikako...

 

Izmenjeno (sandraivlada)
slovne greske
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@flor i mi smo počeli sitno odbrojavati i stvarno jedva čekamo da odemo. Nadam se da neće biti nekog silnog rashlađenja i da opet 5 dana samo gledam more...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@AndrejaL neee, ne razmišljam u tom pravcu uopšte! Gledala sam i temperature, dole je oko 30 i narednih dana bice i preko! :rolleyes:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To ti je pravi stav @flor :)

većinom temp. je preko 22 stepeni i izgleda posve realno, da u naredne dve sedmice dostigne 24. Jedva čekamo!!! dobro bi bilo, da kod kuće uhvatimo koju braun niansu, da se več prvi dan ne ispržimo :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 31.5.2016. at 20:17, sandraivlada je rekao/la:

ovo je zavia...ona je uvek hladna zbog podzemnih struja..posebno je hladna nekako sa vrha..ja sam bila u septembru..hladna voda, ali mnogo lepa plazica...

idem 12 juna na tasos..nadam se toploj vodi, jer hladnu ne volim nikako...

 

Uf te dane smo izređali sve plaže i svugde je bila ledara...prosto je naišao takav talas...koliko sam skontala to se dešava u Jonskom moru

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz prve ruke o temperaturi mora. U subotu je bilo u Nei Pori toliko toplo, da ja nisam trabala izlaziti iz vode. A to znaći da je bila sigurno od 25 - 26.

Danas u Koroni, jug Peloponeza za koji stepen manje, između 24 i 25 ali još dovoljno za moj temperaturni senzor :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove temperature su super:)  uzivancija 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da... baš je i jaka vrućina, još nismo aklimatizovani (narančasti alarm jer je oko 40 stupnjeva) al zato je voda topla :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je situacija na Halkidikiju, da li je more toplo:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ceekii trenutno u Sartiju bas toplo more

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde god da letujete  ovih dana nećete smrzavati u moru. Stvarno je toplo. Može da se izležava ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Lefkadi savrsenstvo. Niti je hladna, niti topla, taman. Msm da moze ceo dan da se leskari u njoj. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka