Sladjana Maric

Putopis-Kroz antičku Grčku

Jako mi je žao što nisam mogla da učitam fotografije.Pokušavala sam na više načina,čak ih smanjila na minimalnu veličinu,ali je sve to prelazilo 150 kb koliko mi je bilo dozvoljeno.Možda nekom drugom prilikom budem imala više uspeha.

BRAVO! Sjajan opis, put koji vas je zasigurno obogatio saznanjima i lepim secanjima.

Pozdrav!

p.s. za slike morate koristiti neki Free Image Hosting (npr TinyPic, ImageShack i sl.)

BRAVO! Divan tekst, kratko, sadrzajno i informativno. hvala. :)

Dok se Sladja ne snadje, evo moj skromni doprinos...

Most preko reke Pinios

10.%20ag.%20paraskevi%20(45).jpg

10.%20ag.%20paraskevi%20(49).jpg

10.%20ag.%20paraskevi%20(50).jpg

Izmenjeno (mungosava)

BRAVO! Divan tekst, kratko, sadrzajno i informativno. hvala. :)

Hvala Mungosava!!!

Crkva Sv. Petke

sasvim ispod stena

10.%20ag.%20paraskevi%20(41).jpg

10.%20ag.%20paraskevi%20(22).jpg

10.%20ag.%20paraskevi%20(32).jpg

Sladjana i ja sam ranije dugo mucio muku sa postavljenjem fotki, ali sada mi je to "macji kasalj" :D

izvini sto ti ovako slikovito objasnjavam, samo zelim da sto vise pojednostavim i nekome koga isto bude zanimalo, a nema puno iskustva sa ovakvim stvarima

1. Otvoris nalog na http://imagecave.com/default.aspx

2. kada se ulogujes, kliknes na "Upload images", kojise nalazi na plavoj traci u gornjem delu ekrana

3. pojavi ti se "Upload files from your computer" sa 10 mesta, da bi mogla u jednom potezu da uploadujes do 1o fotki.

4.kada si izabrala fotke sa racunara, kliknes na pravougaonu ikonicu "upload" u donjem delu ekrana.

5. i to je to :-P ostaje ti samo da kad se za 10-tak sekundi zavrsi uploadovanje, kliknes na tikonicu "return to album" i tvoje fotke su tamo :D

ispod svake fotke imas 4 reda raznih parametara, tebe interesuje samo 3-ci koji iskopiras i zatim zalepis na post koji saljes.

Moj ti je savet sto se tice fotografija pre uploadovanja, da ih smanjis na velicinu 448x336, a ja to radim u "Microsoft ofice picture menageru", to je bas fina velicina za postavljenje.

p.s. super je putopis, samo ti fotke fale :-P

Izmenjeno (ljubce)

lekoviti izvor

10.%20ag.%20paraskevi%20(14).jpg

10.%20ag.%20paraskevi%20(15).jpg

10.%20ag.%20paraskevi%20(16).jpg

10.%20ag.%20paraskevi%20(17).jpg

Hvala,

sada kada mi je Ljerka objasnila na koji način da ubacim slike pokušala sam,ne ide.Izgubila se ikonica "Izmeni" na temi,tako da...imam opcije "prijavi" , "na vrh strane" , "odgovori na ovo" i "citiraj",najpotrebnije "izmeni" ili "obriši" nemam.

Pozdrav!

ljubce koristi isti FIH kao ja, lako je...pokusaj, za pomoc tu smo! pozzz

1. Otvoris nalog na http://imagecave.com/default.aspx

p.s. super je putopis, samo ti fotke fale :-P

Hvala mnogo,

danas mi je LJerka takođe objasnila i kada sam sve uradila shvatila sam da nemam ikonicu na temi "izmeni".Jednostavno se izgubila.Verujem da po tom pitanju,takođe može nešto da se uradi samo neznam šta.

Pozzz!!!

PS primećujem da opciju "obriši" i "izmeni" imam u odgovorima na vase poruke,ali u samoj temi nemam ni jednu ni drugu.

nakon izvesnog vremena nemas opciju promene poruka.

samo dodaj slike u novim porukama, ili se obrati moderatorima da ti dozvole promenu

nakon izvesnog vremena nemas opciju promene poruka.

E sada mi je jasno.Hvala.Temu sam sinoć postavila ali eto već se opcija za izmenu izgubila.Zamoliću moderatore da urade nešto po tom pitanju,ipak bih volele da fotografije ubacim u sam tekst. :tuzni:

da, tako je i zanimljivije.

nadam se da ces uspeti, tekst je odlican, jos slike i bice savrsen. :)