Guest Danica

Kreme Za Samotamnjenje

6 poruka u ovoj temi

Interesuje me da li su stetne? Nikada ih nisam koristila. Od drugarice sam cula da nislu lose ali ni ona ne zna da li imaju stetnog efekta!

Ako ima iskusnih neka podele svoje iskustvo!

I jos me interesuje da li one sadrze neke preparate za suvanje koze od stetnih zraka ili se mora i to koristiti!

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ih uvek koristim i nisam primetila da mi se nesto desava sa kozom.

Ne znam, mozda imaju neki stetni efekat koji se kasnije manifestuje. Ko ce ga znati? :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisu stetne ali se skida zuto i prlja odecu, budi spremna na to! Christian Dior za lice sam koristila a za telo Clinic.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oprosti se od svojih potkosulja... posle nosenja izgledaju uzasno prljavo, i tesko ih je oprati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me da li su stetne? Nikada ih nisam koristila. Od drugarice sam cula da nislu lose ali ni ona ne zna da li imaju stetnog efekta!

Ako ima iskusnih neka podele svoje iskustvo!

I jos me interesuje da li one sadrze neke preparate za suvanje koze od stetnih zraka ili se mora i to koristiti!

Hvala!

Ja nisam cula da su stetne i ne znam da li cuvaju kozu od stetnih zraka ali znam da mogu da ostave fleke po kozi ako kremu dobro ne razmazes ili ako prestanes da je koristis. Meni isto stoji jedna takva krema kuci,ali je samo za lice(iz Oriflame-a) i plasim se da pocnem da je koristim. Sta ti mislis? Sta ja da radim? Jesi li saznala u medjuvremenu neke informacije? Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne stite od stetnih suncevih zraka i cak i na njima pise da se ne mogu koristiti kao zamena. Ostavljaju uzasne fleke. Koza ti potamni, ali vrlo cesto postane 'narandzasta' umesto tamne braon. Moje misljenje je da su stetne i ako sada nemam neki link da to potkrepim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25892
    Ukupno tema
    862449
    Ukupno poruka