Saskicabg

Beograd, Budimpesta, Bec, Bratislava, Minhen, Venecija, Ljubljana, Zagreb, Sarajevo, Beograd

3 poruke u ovoj temi

Mi smo smislili najludju ideju a vas molimo da nam pomognetekoliko je u vasoj moci:-) Ovako Beograd - Budimpesta saznali smo da je voz ujednom pravcu 1700 dinara...to je Avala i svi kazu da je odlicanvoz...procitali smo ovde za smestaj u hostelu (samo ne znam koje su cene okonove godine polazak 28-29 decembra), tu bi proveli 2-3 dana a sledecadestinacija bi bila Bec.Da li imate iskustva sa cenama hostela po Becu (nekapreporuka kao sto smo videli za Budimpestu).Iz Beca bi obisli Bratislavu beznocenja (cene karata Bec - Bratislava???).Zatim krecemo dalje Bec - Minhen (svenas zanima, cene karata, hostela i sve sto bi nam bilo od koristi)....zatim,Minhen - Venecija (ne znam da li ikada iko pokusao ovo ali nama izgledasavrseno, zato vas molimo da nam pomognete sa vasim iskustvima).Iz Venecije bikrenuli (naravno sve ovo vozom) za Ljubljanu, Zagreb, Sarajevo, sa nekimnocenjem u bivsoj Jugi i konacno vozom Sarajevo - Beograd....Naravno zanima naspo vasem misljenju koliko bi nam para trebalo za ovakve putasestvije i ako imazainteresovanih javite se:-)))))))))

Odustali smo od putovanja preko turistickih agencija, s obzirom da nam konacnone trebaju vize, pozelele smo da putujemo kao sav normalan svet!Pozdrav...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za pocetak mislim da je bolje ici posle Budimpeste u Bratislavu pa onda Bec i dalje planom.

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao neko ko je 2 puta ubelezio po 15 zemalja vozom - neke od tacaka prvog putovanja bile su Luksemburg, Bec, Geteborg, Sevilja, Hambrug, Monpelje, Napulj, Amsterdam, a drugog Prag, Berlin, Minhen, Lisabon, Vigo, Sicilija, San Sebastijan, Atina - dovoljno samo pogledati njihovu udaljenost, mogu vam reci da vasa ideja nije najludja, vec sasvim u granicama normale. biggrin.jpg Jos vi nemate balast viza.

Ono sto mi prvo upada u oci je - a sto ne uzmete global interrail kartu? Na primer onu 5 dana u okviru 10, ako se uklapate u 10. Sa tom kartom imate popust do granice, a od granice vazi interrail. Jos ako imate manje od 26 godina (a nesto mi govori da imate :-) ) - milina.

Naravno, mozete se dati u guglovanje i na sajtovima pojedinih nacionalnih zeleznica pokusati da nadjete pojedinacne cene karata koje vas zanimaju. Da vam olaksam, posto vidim da vas brine, postoji nocni voz od Minhena do Venecije (Santa Lucia).

Cene interrail karata pogledajte ovde.

Sto se cena smestaja tice, vrlo je moguce da ce za Novu godinu da ih nabilduju, ali ne mora da znaci. Od gradova koji su pobrojani, ja bih jedino imala dati adresu budget hotela u Minhenu, ako jos uvek postoji. biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka