Tantal

Zasto ovakav nadimak na forumu?

144 poruke u ovoj temi

Nekada BENZ (zaljubljenik u Mercedese) pa sam promenio u moje pravo ime i prezme.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada sam se udala i pomislila na potomstvo,zapitala sam se kako bih zelela da mi se zovu deca...musko ime nisam mogla da stavim kao nick,ali zato zensko jesam...u iscekivanju novog clana porodice moje ime za zensko dete je minja,a 23 je moj omiljeni broj oduvek i svi lepi dogadjaji u zivotu mi se vezuju za taj br....

ova nula je upala tu,jer je nick minja23 bio zauzet ,ali je bitno da 0 nije narusila moj omiljeni br.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ivana , jer je to MOJE IME , na engleskom ( my name ) , na latinskom ( et nomen meum ), mi nombre ..... ....... ....我的名字. ..... :hahaha: , a 1976 p.n.e se rodih ,pa otuda ono 76.............. :dance:

Izmenjeno (ivana76)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moj prvi auto.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad bi objasnjavao tesko da bi neko uopste razumeo!

Izmenjeno (Nergos888)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvo putovanje sa mojim ocem nekada sa Opel Rekord karavanom i nadimak i uspomena na putovanje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj nadimak iz detinjstva koji jos uvek koriste moji stari drugari.

Inače je kombinacija mog prezimena i imena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kada sam se registrovala, nisam razmisljala o nicku... bacila pogled oko sebe, ugledala na frizideru magnet u obliku paprike, i eto...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo je prvi forum na kom sam se refistrovao. Dosta davno, kada je interner jos isao preko kompjuterskog modema. Secate se onog skripanja i zavijanja?

Hteo sam nesto da napisem i dobio poruku da moram biti registrovan. Posto je tada to bilo neuobicajno, nikada nisam razmisljao o niku. Video sam da ljudi ne koriste svoja prava imena i da bi bilo zgodno smisliti neko.

Zaphod Beeblebrox je lik iz romana Autostoperski vodic kroz galaksiju, Daglasa Adamsa. On je kralj univerzuma, ali ke ta titula prilicno beznacajna i protokolarna. On odlucuje da to promeni. Krade vasionski brod najnovije tehnologije i zapocinje urnebesno putovanje. Ucinio mi se kao dobar izbor za forum koji se bavi putovanjima.

Sada sam mnogo aktivniji na nekim drugim, pre svega kosarkaskim forumima, ali me moj nik svuda prati.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razmišljala sam šta je to što volim i čemu se uvek radujem  i dodjoh do zaključka da je to SEA ( što bi na engleskom značilo MORE ) :), gde god da putujem, moru se najviše obradujem, a i san mi je da jednog dana živim na nekoj obali mora :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bilo bi super da svi clanovi sa vise od 100 postova napisu svoj odgovor na ovoj temi :D

Moj nick-to mi je jedna od omiljenih boja, to je boja mora ( ponegde) i super mi stoji ta boja :D

Nikada nisam pokusavala da napravim svoj nick od imena ili datuma rodjenja ili mesta rodjenja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svuda se od kada sam klinac bio potpisujem, tako da sam iako me zbog toga ponekada smatraju neozbiljnim i opterećenim, ostajem pri svome :-)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

aleksandra i vladimir su moja deca...tako je nastao naziv sandra i vlada...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26106
    Ukupno tema
    870936
    Ukupno poruka