Tantal

Zasto ovakav nadimak na forumu?

144 poruke u ovoj temi

Pitanje je zasto ste stavili bas takav nadimak na forumu? Evo da pocnem od sebe, posto sam ja i postavio temu.tantal71 ( na mnogim forumima sam pod tim imenom ) tako se zvala firma koju sam nekad imao . A zašto tantal , svi znamo ko je tantal i kroz kakve muke je prolazio e upravo kroz slične muke sam i ja prolazio, i ne samo ja već mnogi od vas u ono lude vreme , ali ja sam se prvi setio da uzmem nick a 71 je godina proizvodnje :bez-zuba: :bez-zuba: :bez-zuba::D :D :D

Izmenjeno (tantal71)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

drugarica

registrovala sam se na forum nakon letovanja na Tasosu pre par godina a bili smo u vili gde je bilo dosta porodica iz Srbije sa malom decom... deca kao deca, probude se zorom ranom tj. ko se prvi probudi budi ceo komsiluk uz dernjavu pod balkonom "DRUGARICE, DRUGARICE, DRUGARICE, DRUGARICE..." dok se drugarice ne razbude i sidju da se igraju :) par puta sam im se pridruzila u dvoristu u jurcanju za loptom (deciji fudbal :D), vatali zajedno meduze po moru tako da su me klinci usvojili u klan "drugarica" :stidljivko: a posto je ovo bila rec koju sam najcesce cula u tih 10 dana prosto je bilo logicno da je prisvojim za nadimak a srecom bio slobodan i eto tako ovaj forum dobio "drugaricu" :stidljivko:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kod mene je to mnogo jednostavnije. Ime mi dao kum. bez-zuba.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemam pojma, naislo mi...

Valjda sam oduvek zeleo da se zovem tako i da imam najlepse musko ime na svetu ovom...

Cekaj, pa je se stvarno tako zovem?! Jeeej, sreci nikad kraja    :D

Izmenjeno (predrag)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To sam ja, samo velikim slovom Anica!!! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja ne znam sta mi bi da se nazovem ovako, kad me ovde svi znaju kao Verho, skraceno od manje poznatog Verhogetornik. Ovo je pak srednjevekovna ratna titula, što i priliči jednom moderaturu tipa administrator, hrabrom vitezu koji stalno ratuje sa ozloglašenim klonovima, spamerima i vetrenjačama, zaštitniku žena i dece, nemoćnih i ubogih, ogledalu mode. :bez-zuba:

aaaaaaaa, tebi je onda pravo ime Verho a nadimak Aleksandar Đuričić :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cek da se zapljunem i na ovoj temi :D

zato sto sam to ja!!! pravo ime gotovo da i ne koristim :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Udjem na net u hitnoj potrazi za poslednjom minutom neke destinacije i natrcim na ovaj forum. Htedoh da pitam nesto i onda registracija. Kao, ajd prvo sto mi pade je putnik, zauzeto, putnica, opet zauzeto onda INFOPUTNIK. U trenutku mi bila  velika slova...ode tako, a ja ostadoh na forumu. Dugo mi smetala ta velika slova, pogotovo crvena, te ih smanjih :D...sada mi zao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ovaj nadimak na forumu je isti onaj kojim me zovu i van foruma :):D pa ga zato upisala :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

..... putnica, opet zauzeto ....

Eeee, jedna je Putnica plezko.jpg ....

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

davno na nekom forumu sam pokusala da se registrujem pod svojim pravim imenom Branka i posto je bilo zauzeto u trenutku mi palo na pamet mala koje je isto bilo zauzeto i onda jedna mala posta moj zastitni znak na svim forumima koje posecujem biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje je zasto ste stavili bas takav nadimak na forumu?

Odgovor je

pazi kad nemam pojma.

Najozbiljnije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ah...davno je to bilo,razlozi dubokoumni:bez-zuba:....zovem se Vesna,iz Krusevca sam...(na svim forumima se "isto zovem").

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posle nekoliko neuspelih pokušaja da se registrujem (već zauzeta imena), bacim pogled na knjigu ispred sebe i odaberem nick Minerva (boginja mudrosti, umetnosti i nauke kod Rimljana). Posle se nešto predomislim i promenim u ime koje mi je dala sestra. Takođe nije bilo čisto ime, pa sam opet menjala i kalkulisala i eto... A inače, ima divnih nickova, al šta ću, sve zauzeto... :-P

Izmenjeno (sanjica.bg)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869355
    Ukupno poruka