Tantal

Zasto ovakav nadimak na forumu?

144 poruke u ovoj temi

Saša iz Novog Sada. :)

Na mnogim forumima sam jednostavno Saša, a gde je to već zauzeto - onda Sasa_NS

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mareaca , Mare mi je nadimak u zivotu zbog prezimena Markovic a aca od imena Aleksandar

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja da predstavim svoj nack. Kako mi je ime jako često pa u milion kombinacija sa nekim slovom ili brojem je zauzeto po forumima i svuda gde je potrebna registracija, stavih nadimak koji me je pratio u neka prošla vremena. A 037 jer sam lokal patriota, iz carskog grada Kruševca.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nikola jer sam Nikola, a 4, svojevremeno nosio na kosarkaskom dresu. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tatatatira - čuveni poklič Branka Kockice, većini nam tako dobro znan, koji poziva na pokret, u avanturu, na druženje, na istraživanje, na mnogo dobru zabavu, praćen radošću i uzbudjenjem...a to je otprilike onaj osećaj koji imamo moj muž i ja kada se spremamo za letovanje.

Izmenjeno (tatatatira)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeca sam ja :) Gile moj decko :) a 27 dan kada smo se smuvali :D pa se svuda potpisujemo ovako :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zato sto je ova Marija rodjena 30. 7. neke godine na praznik, Ognjena Marija.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec me ljudi znaju pod ovim nikom a nekako bih ga rado promenio jer to nisam JA_ :) ...a opet i ne bih...Tako ja 2006., kao i vecina vas: okreci, obrci, kucaj, razmisljaj, kombinuj, razlazi, sastavljaj...sve zauzeto. Polako pocnem da gubim zivce, samo zelim da se registrujem...I, opa! Slobodno. Kao, 'aaajde :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Birala sam neka slatka imena, al sve zauzeto. Onda se setih koleginicine snajke koja se zove isto kao ja, ali smo je svi zvali jelenče-medenče, jer je stvaaarno slatka a i plus se rimuje :) tako ja sebe nazvah al da ne bude zabune, stvaaaarno nisam narcis, mada bi ljudi po nadimku možda to i pomislili :blush:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Negde u vreme kada sam se uclanila, bavila sam se antickom Grckom, setila se Hesioda koji je napisao delo Teogonija, nakon sto su ga posetile Muze dok je cuvao ovce. Ja nisam cuvala ovce al neke su me Muze posetile, i tako... Inace Teogonija znaci postanak bogova, malo pretenciozno zvuci za nik, sto neko rece nekad bi ga menjala, al je nezgodno zbog ljudi. Spev pocinje postankom svemira, a ja sam ovde pocela da stvaram neki svoj mikrokosmos, pa onda nastalo je sve u Haosu, a i meni je bio haos dok se nisam snasla posto sam u koriscenju tehnologija :retard: . A tek sto volim Grcku!!!

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

golica - brdo u Karavankama gde rastu narcise..ali i pesma Na Golici od Avsenikov - najpoznatija slovenacka narodna pesma sa vise od 600 priredb u svetu..i najvise pustena instrumentalna skladba dvadesetog veka...ako je jos niste slusali mozda od Perpetuum jazzile priredba je bas super....moje ime je bilo zauzeto a na radiu golica:) i tako

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Volim Grčku i sirtaki, pa otuda i Šurda,

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nick sve objasnjava - mislim ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zasto Baron Jeremy...

Ron Jeremy...! LEGENDA...!!!

...I mislim da je ovo dovoljno..., i da ako navedem jos neki razlog zasto - da ce moderatori intervenisati i obrisati ovaj post (treci koliko brojim)... :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka