Tantal

Zasto ovakav nadimak na forumu?

144 poruke u ovoj temi

Dečko, koji je posle postao i muž , me je ovako prozvao...blush.gif

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

njih trojica kolege, a nas tri, njihove devojke, sve tri imenjakinje! kaze jedan: "zmije" a drugi dodaje: "ma kakve zmije, one jedu zmije, one su mungosi" i tako sve tri sa istim nadimkom. e, sad, sa vremenom one su uspele da ga se ratosiljaju, a meni moj prija! a muz (tadasnji momak) me od miloste zove mungi i mungosava

a i ovaj nik je na svim forumima dostupan :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno od mojih omiljenih imena

samo na francuskom

Phillippe/Filip

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Са обзиром на то да сам се ја заљубила у град мени он није дао надимак, већ сам га дала сама себи из љубави према њему.

Нашла сам град који ми по организованости, уређености и темпераменту одговара. У неким тренуцима, дечко тврди да није сигуран да ли је он дечко или само љубавник у тој мојој љубави према том граду. :bez-zuba:

На послу ми је најсмешније било док нису упамтили правилно моје име, које сам све варијације имала. Чак сам у једном тренутку била и Настја :lud:

Међутим, сада се све то свело на моје право име за оне који знају, а и да га изговоре како треба ( са последњим вокалом ) и на Турско име што сам добила од дечка као надимак - моје преведено име на турски јер је и њега нервирало што се сви ломе да ми име запамте и дају " ружне " варијанте имена које је њему лепо.

Izmenjeno (alanya84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadimak kako me drugari zovu, nastao skracenjem prezimena. 2 O menjaju U radi fore.

;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ime na forumu mi je kombinacija mog imena i pocetna slova moja dva prezimena.Prvi put sam koristila tu kombinaciju kad sam se zaposlila i u sklopu neke moje sifre dobila sam je bilo marijamv,svidelo mi se kasnije da ga koristim za logovanje na forume a i zaista nikad nije bilo zauzeto.Meni deluje ok,predstavlja menewink.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi bend u kome sam svirao, zaradio prve malo ozbiljnije parice i naucio i prosao mnogo toga se zvao Tramvaj Bend. Od tada svuda koristim nick koji se sastoji od mog pravog nadimka i imena tog benda koji se davno raspao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošto je ovo sajt i forum o putovanjima, moj nick iznosi moje mišljenje u vezi istih.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao devojka sa Dorćola koja se udala za Novobeograđanina- postadoh ja blok 45 i veliki lokalpatriota (smtrni greh za Dorćolku, ali šta je tu je)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nećemo ti to zaboraviti!

Dorčolci! :kauboj: :kauboj: :kauboj:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Billy,

nego ne reče ti nama kako ti dobi nik :kauboj:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam ga dobio nego ga sam sebi nadenuo. :happy:

Vilijam H. Boni mi je zanimljiva istorijska ličnost zato što je do svoje dvadeset i prve godine uspeo da postane veoma poznat u ono vreme kada su informacije mnoooogo sporije putovale nego danas. Prvi put se za njega čulo kada mu je bilo osamnaest godina.

Inače, greškom sam napisao "The" velikim slovom kada sam se registrovao na ovom forumu i ostade to tako, sada ga ne bi menjao ni kada bi mogao! :kauboj:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao i većini nas putnika zbog zauzetosti, ja postadoh putnik sanjar, što je ujedno moje ime sa početnim slovom prezimena, kao i kratak opis mene same... :blush::volimenevolime:sunca%20se.gif :volim:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Leonkavalo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno od mojih omiljenih imena

samo na francuskom

Phillippe/Filip

A zaboravio sam da napisem i da je to prezime glumca - Ryan Phillippe / Rajan Filipi/

koji je po meni najlepsi glumac ... i kad porastem

voleo bih da budem on!

:)

hahaha

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka