Tantal

Zasto ovakav nadimak na forumu?

144 poruke u ovoj temi

Meni nije bilo tesko,moja kuma se za sve pobrinula

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nekada davno dobio sam nadimak. Posto je taj nadimak cest i cesto zauzet, a i ranije na irc-u nije moglo da se pise cirilicom, onda sam tu "cirilicu" pisao latinicom (koliko toliko da lici) i shvatio da toga nema medju username-ovima i da mogu doveka da ga koristim. Zato Jbyn4e :) - gde je 4-ka najslicnija cirilicnom slovu ч a kombinacija Jb najslicnija velikom cirilicnom slovu ... zakljucite sami.

Izmenjeno (Jbyn4e)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skroz slucajno, da bih sto manje razmisljala postadoh ja Timos :D .

Dolazila sam povremeno na forum vec godinu-dve pre nego sto sam se registrovala. Onda sam uplatila letovanje na Zakintosu, ali nista nisam mogla da nadjem o smestaju i registrovala sam se da bih pitala je li neko vec bio tamo. Nisam planirala da ostanem na forumu i pisem, pa mi je nik bio skroz nebitan, daj nesto sto cu zapamtiti i tako stavim ime smestaja u koji idemo. :D

Ne dobijem odgovor, ali kada sam se vratila sa mora bude mi glupo da ne pomognem kome mogu svezim informacijama i tako me evo i danas ovde :D .

Neki :srce: , da ih ne imenujem, su mislili da ima veze sa prezimenom, pa kada su saznali ime napravili od nika prezime i trazili me na fejsu, naravno nisam bila ta :bez-zuba: .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad sam se prijavio na Panoramio trebao mi nick a interesantno mi izgledalo da mesto rođenja napišem kao gMilanovac. Nisam mnogo razmišljaorolleyes.gif . Onda se sa istim nickom prijavio na Picasa Web Albume a ovaj sajt mi nekako liči na produžetak iste priče...

Inače me pomalo nervira i razmišljam da ga promenim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni svaki put kada procitam negde tvoj post zapadne za oko to malo g :D , izgleda da sam baksuz-detaljista, sta cu :stidljivko: :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni svaki put kada procitam negde tvoj post zapadne za oko to malo g biggrin.jpg , izgleda da sam baksuz-detaljista, sta cu stidljivko.jpgbez-zuba.jpg

Bitno je izdvojiti se iz gomile! Znači da sam uspeo biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trazila po netu informacije za ovogodisnje letovanje ... prvo sve na engleskom, medjutim, nista povoljno, onako, iz prve ruke ... zatim probala na srpskom i - eto ga putovanja.info! Nasla sve potrebne informacije na forumu - toliko detaljnih opisa, pitanja, odgovora, da nisam ni morala na kraju da postavljam pitanja!

Dopao mi se sajt, pa pocela malo da svrljam i tako stigoh do MFT, do foruma za Aziju ... i nisam mogla da odolim - tog istog dana sam se uclanila i postavila temu i fototuru ove lepe zemljice u kojoj se trenutno nalazim!

A da bi se uclanila ... prvo registracija ... izaberite ime ... hmmmm? Sta da napisem? hmmmmm? Koje ime a da nije vec iskorisceno? hmmmmm? Sta je najlakse upamtiti? hmmmm?

... i tako vam ja postadoh 'hmmm' ... :-P

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Maslacak :cvetic: - svuda ga ima, simpatican cvetic, ponekad malo dosadan :crven-od-stida:

A, ovo 09 - godina registracije, nadimak je bio zauzet pa stavih 09, na nekim forumima je 08 ili 10 :blink:

treba mi malo vremena da pogodim kako da se ulogujem :huh:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa ovako...krenem da se registrujem pod svojim imenom- naravno zauzeto, pod nadimkom- zauzeto, smislim par dobrih nickova- gle cuda opet zauzeto....na kraju, posle jedno pola sata zezancije sa registracijom, poludim i stavim ovaj nick...a ono 'bwe' je jer mi 'bre' deluje nekako grubo...eto :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prijatelji mi kazu da se dosta smejem ,pa tako nastade i smesko,mada nik nekako zvuci kao da sam musko,ali nema veze,probala sam to,kad ono -slobodno i tako sam ja ostala smesko bez-zuba.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogi su me pitali sta ti je to Balto, nisi li mogla neko drugo ime da izaberes, ali ja sam bas zelela tako da se registrujem. Naime, sasvim slucajno smo kupili klincu crtani film Balto, ne znajuci da je radjen po istinitom dogadjaju, da je Balto bio sibirski haski koji je 1925 godine na Aljasci predvodio svoj tim pasa u saonicama u poslednjoj etapi od Ancxorage do Nenana, oko 1600 km, da bi doneo serum protiv epidemije difterije po uzasno niskim temperaturama i vetru. Balto je umro 1933 god. a njemu u cast u Central parku u Njujorku postavljen je njegov spomenik, dok se u prirodnjackom muzeju u Klivlendu nalazi njegovo preparirano telo.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moje ime zauzeto, moj nadimak zauzet, moj horoskopski znak zauzet...koji nik da stavim, da definise mene, a da nije zauzet....razmisljam...radim u skoli i tamo me, pogadjate, deca zovu profesorka...probam...radi...i tako postadoh profesorka i na forumu!

...a bilo mi smesno, prosle godine se dopisivala sa Miletom mob. jer smo isli na Skijatos, pa su nam bile potrebne informacije iz prve ruke, Mile nam stvarno puno pomogao, i kada smo otisli u luku da ga potrazimo i zahvalimo se, covek se iznenadio, kaze, ocekivao neku babu....pa, ima i mladih profesora :lol:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao klinac sam se stalno vrtio oko kamenja i drustvo kao i svako drustvo dodeli mi nadimak koji i danas stoji uz moju malenkost..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

......covek se iznenadio, kaze, ocekivao neku babu....pa, ima i mladih profesora :lol:.......

Šta li tek misle o meni kad vide nick?! A kako će tek da se iznenade..... :nesvest:

Izmenjeno (tetka)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zato što sam nekada davno pisala seminarski o Dablinu, gde je pomenuto da je poznati park Fenix u tom gradu, ustvari dobio ime od stare gejlske reči ''fionnuisce'' što bi značilo čista voda, jer je tu i izvor. svidelo mi se, i otud moj nick ''fion'' kao skraćena verzija, koja me uvek podseća na ovu reč.

i ne, nema nikakve veze sa Fionom iz Šreka :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka