Tantal

Tasos i ja - putopis

25 poruka u ovoj temi

Hvala :blush: :blush: . Ostalo stiže na pp.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Пошто поседујем стари тип ГПС навигације који се пали на глас и речима: „Женчеее, буди се и ватај ревију „САТ“ да не омашимо пут“.

Али умало да искључење за Керамоти прескочимо (задремао ГПС). У делићу секунде видео сам ознаку за искључење и стао, морао сам да ГПС ресетујем: „ Жено бре, буди се, одосмо у Турску.ГПС се ресетовао и поново смо били на правом путу.

Svaka cast za putopis, ali za GPS si me do suza nasmejao...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam koja ti je profesija, ali si definitivno talentovan za pisanje!!! Svaka cast, samo nastavi, nadam se da cemo citati jos tvojih putopisa u ovom maniru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

m0138.gif

Čitam ovo što si pisao i sve mi slatko kad vidim da, izgleda, mnoge porodice sa klincima neke etape puta prozivljavaju na isti nacin. Kao da si opisivao nas dolazak na Tasos, sve je isto...isti model GPS :D , hranjenje "ptičurina", lutanje po Potosu (mi cak ni orijentir nismo imali, znali smo samo kako izgledaju apartmani koje bi trebalo naci :P ), nervoza, prvo kupanje...ma sve. Posebno sam se "nasla" u tvom dozivljaju odlaska sa Tasosa :tuga: , bas bi bilo dobro da se može ne odlaziti. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
11556j.gif
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, sad se uobrazio...

Daj još malo impresija, saveta za nove Tasosovce, a bilo bi zanimljivo da i GPS kaže poneku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, sad se uobrazio...

Daj još malo impresija, saveta za nove Tasosovce, a bilo bi zanimljivo da i GPS kaže poneku

Sve to imate na temi o Tasosu...samo treba citati i traziti....a to je problem...zar ne?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naco,

pročitala sam svih 3000 i kusur strana teme Tasos, ostrvo, koje se voli,uključujući i svaki božji Laku noć i Dobar dan, kad je čijem detetu rođenda i sl. Prozvala sam Tantala da piše još malo o Tasosu zato što mi se dopao čovekov stil.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne svadjajte se biće još tekstova samo malo da popuste radne obaveze :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bravo za putopis,nasli smo se mnogi u njemu ajd sto imamo isti gps al i deca ista.svaka cast

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka