Tantal

Tasos i ja - putopis

Hvala :blush: :blush: . Ostalo stiže na pp.

Пошто поседујем стари тип ГПС навигације који се пали на глас и речима: „Женчеее, буди се и ватај ревију „САТ“ да не омашимо пут“.

Али умало да искључење за Керамоти прескочимо (задремао ГПС). У делићу секунде видео сам ознаку за искључење и стао, морао сам да ГПС ресетујем: „ Жено бре, буди се, одосмо у Турску.ГПС се ресетовао и поново смо били на правом путу.

Svaka cast za putopis, ali za GPS si me do suza nasmejao...

ne znam koja ti je profesija, ali si definitivno talentovan za pisanje!!! Svaka cast, samo nastavi, nadam se da cemo citati jos tvojih putopisa u ovom maniru!

m0138.gif

Čitam ovo što si pisao i sve mi slatko kad vidim da, izgleda, mnoge porodice sa klincima neke etape puta prozivljavaju na isti nacin. Kao da si opisivao nas dolazak na Tasos, sve je isto...isti model GPS :D , hranjenje "ptičurina", lutanje po Potosu (mi cak ni orijentir nismo imali, znali smo samo kako izgledaju apartmani koje bi trebalo naci :P ), nervoza, prvo kupanje...ma sve. Posebno sam se "nasla" u tvom dozivljaju odlaska sa Tasosa :tuga: , bas bi bilo dobro da se može ne odlaziti. :D

11556j.gif

Evo, sad se uobrazio...

Daj još malo impresija, saveta za nove Tasosovce, a bilo bi zanimljivo da i GPS kaže poneku

Evo, sad se uobrazio...

Sve to imate na temi o Tasosu...samo treba citati i traziti....a to je problem...zar ne?

Naco,

pročitala sam svih 3000 i kusur strana teme Tasos, ostrvo, koje se voli,uključujući i svaki božji Laku noć i Dobar dan, kad je čijem detetu rođenda i sl. Prozvala sam Tantala da piše još malo o Tasosu zato što mi se dopao čovekov stil.

Ne svadjajte se biće još tekstova samo malo da popuste radne obaveze :zvizduk:

bravo za putopis,nasli smo se mnogi u njemu ajd sto imamo isti gps al i deca ista.svaka cast