jabadabadu

Plaže na Kasandri

468 poruka u ovoj temi

20190707_161430.jpg

20190707_093818.jpg

Alexander the Great

Spustanje peske i druga slika je sa terasa (spustanke liftom)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo trenutno u Haniotiju, ali mi se ova plaza ne svidja, previse je ogromnih stena u plicaku, jedva moze nekako da se udje u vodu :( 

Cula sam dve nase zene u restoranu kako pricaju da je jedna bila na nekoj predivnoj peskovitoj plazi, koja je posle Pefkohorija.

bilo mi je glupo da im se mesam u razgovor, je l zna neko mozda koja je plaza u pitanju? 

Може бити више плажа које се налазе на тој обали која се зове Гларокавос, а протеже се од Пефкохорија ка Паљурију. Називи тих плажа су, уствари, називи барова који су ту постављени. Ево неких и сви су са ситним песком: Umbrella, Golden beach, Summer time, Xenia...Осим тога има доста простора да се поставе пешкири, своји сунцобрани, доста ,,дивљих" плажа.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Може бити више плажа које се налазе на тој обали која се зове Гларокавос, а протеже се од Пефкохорија ка Паљурију. Називи тих плажа су, уствари, називи барова који су ту постављени. Ево неких и сви су са ситним песком: Umbrella, Golden beach, Summer time, Xenia...Осим тога има доста простора да се поставе пешкири, своји сунцобрани, доста ,,дивљих" плажа.

Umbrela i nije bas sa sitnim peskom, bar nije bila do pre dve godine

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26312
    Ukupno tema
    877611
    Ukupno poruka