jabadabadu

Plaže na Kasandri

469 poruka u ovoj temi

Da li postoji plaza kod Haniotija po imenu Omilos, neka slika, kako do nje..._

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji Molos, za ovo što pitaš nisam čuo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko da ide u Hanioti preko OMNI TURSA vila Tropical ? :) datum 07.09 ili da uopste ide u HANIOTI u tom datumu da se tamo druzimo,uvek novo drugarstvo dobro dodje zar ne ? :D more je to odbojka plivanje suncanje zezanje :)) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja napisah mišljenje o Molosu, ali u delu o Hanijotiju...

Samo pitanje u vezi Xenia Beach-u, ako može pomoć... Da li je tamo jedini bar Chrousso beach bar???

Izmenjeno (Madjaste)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da odgovorim samoj sebi, možda nekom posluži...

Dakle, nije jedini Chroussoo beach bar na plaži Ksenija...ima ih više na samoj plaži, mada je spomenuti najveći koliko sam primetila. Frape i sok 8,5e! Uz to su i ležaljke na ceo dan. Ima klub sendviča, tost, običan sendvič, cezar salata, voćna salata... Cene za te neke brze obroke su od 4-8e po porciji. 

Ksenija je lepa plaža i tu nema priče. Čisto more, pesak lep i mekan... Vredi posetiti bar jednom. Meni nije idealno mesto za odmor zbog gužve. Mogu misliti kako je u sezoni. Ko je bez dece, može da se smori, pošto sa svih strana iskaču klinci uz uobičajen plač i ciku... Ali i pored toga, mislim da je ok odvojiti jedan dan ako ste u blizini.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, sad se setih... Uz frape u Chrousso-u baru ne dobijate flašicu vode. Flašica od 0,5l košta 1 e!:shokiran:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li neko da mi preporuci 2-3 lepe (vece, sire, pescane) plaze u blizini Nea Skionija, pozeljno na udaljenosti do 20ak km od Nea Skionija (nije nam bas zgodno da sa decom idemo dalje u N.S.)?

Izmenjeno (dmatijevic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Favoriti: Posidi (sve tri varjante), par lokal-plaža od NSkionija do Mola Kalive, plaža hotela Alexander The Great (za celodnevnu zabavu, ali se ide preko brda), i ako se već prelazi preko brda onda plaže od Pafkohorija do Paljurija, a ima ih vala baš...pozdrav

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

- Elani, oko 23km od Skionija, a dva km od Sivirija. Super plaza, nema guzve, prirodan hlad do podneva... (deo levo gledano ka moru) - prvi put bili letos na njoj, žao mi je što je nismo probali prethodnih godina

- Golden Beach, oko 17km od N.Skionija, preko brda kroz Hanioti i Pefkohori

- Chrouso (Ksenija), 1-2 km od Golden Beach-a

- Rt Posidi - meni najbolja na Kasandri (a i šire :D )

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno! Jedva cekam na Posidi ya pocetak :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja se slažem za Rt Posidi. Meni je najlepša na Kasandri. Imate na strani 11 par sličica, da malo dočarate tu lepotu. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 19 sat, bbking je rekao/la:

Favoriti: Posidi (sve tri varjante), par lokal-plaža od NSkionija do Mola Kalive, plaža hotela Alexander The Great (za celodnevnu zabavu, ali se ide preko brda), i ako se već prelazi preko brda onda plaže od Pafkohorija do Paljurija, a ima ih vala baš...pozdrav

Izvini, ako smaram, al me interesuje o koje tri varijante je rec?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

taman posla. Kod Posidija postoje tri "plažne" celine. Prva počinje od samog mesta i ide do početka rta, i njbolji deo je kod Buda Bara. Tu je kamena ploča u vodi na ulazu, a posle pesak. Sledeća je rt, koji je jedan peščani sprud od recimo 2, 2.5km u moru i izuzetn je doživljaj. Treća je deo do koga se dolazi putem koji ide ka Posidi Holidejs hotelu i tu je plaža ogromna i uređena, i vrlo prijatna za upotrebu. U delu posle hotela, ona se zove Raj (zamislite zašto). Prva i druga varjanta ima ležaljke i suncobrane, druga ne. Pozdrav

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Ove godine prvi put idemo na prvi prst, u Kriopigi, hotel Paladium, do sada smo uvek isli na Sitoniju, pa nam je ovaj deo skroz nepoznat. Da li bi nam mogli preporuciti neku plazu, ili plaze, gde se moze boraviti u svojoj reziji, znaci bez suncobrana i lezaljki koji se placaju? Idemo sa bebcem od dve godine, a ja sam trudna, pa bas nismo u fazonu preteranog istrazivanja, vise smo za varijantu  lepe, ciste plaze. dugog plicaka itd, koji nisu bas daleko. Da li znate i kakvo je vreme oko 10og juna? Jel ok za kupanje? Svi predlozi i saveti su dobrodosli :)

Hvala puno!

Izmenjeno (Luthien)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26375
    Ukupno tema
    881360
    Ukupno poruka