zrno

Smeštaj u Barseloni

93 poruke u ovoj temi

Pitaj pitaj, meni buraz zivi bas u ulici girona, mirno je, nema tu mnogo turista uvece, samo je ujutru mozda malo veca buka ako soba gleda na ulicu, pa automobili i to, mada pvc prozori resavaju sve :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A prosledio mi je i sajt preko koga je on rezervisao smestaj pa cu i tu da potrazim a ima bas dosta.

Napisi i nama koji je to sajt .

A pitacemo i tebe Marko_ za misljenje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ga sajt http://www.only-apartments.com/

A kako vam se cini ovaj stan http://www.apartmentsramblas.com/en/barcelona/GIGNAS1_1563/

Na komentarima kazu da nije bucno. A evo na slikama se vidi da su i prozori pvc, a mi cemo drzati ukljucenu klimu, pa necemo spavati sa otvorenim prozorima.Mi se nocu svakako necemo setati po kraju, jer mali u 9 spava, mozda ce na odmoru malo neki dan da produzi, ali ne mnogo. Pise i da je ulica c. gignas pa ako neko zna kakva je bas ta ulica...

Izmenjeno (citza)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh sad mi se ponovo ide u Barsu :) no ima prilike.

Ovaj treci sto si okacila link, Gignas, mi deluje kao ok resenje. Isto centar, blize plazi. Mozda 10ak minuta peske si od Passeig de Picasso, samo predjes ulicu i vec si u Park Citadela, a blizu je i zooloski vrt.

Tako da moguce da ti je Gignas ulica mozda i najbolja opcija od one 3.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E konacno sam rezervisala, onaj poslednji link sto sam postavila. Ali sam malo promenila plan. Prvo sam htela da provedemo 12 dana u Barseloni, a sad sam smanjila na 7, s tim da jos 5 dana provedemo u nekom manjem i mirijem gradu, koji nije mnogo daleko, jer posle toga idemo za Francusku (Nimes) kolima odatle, pa posle nazad u Barselonu na avion. Za sad mi se svidja Zaragoza, ali ako imate neki drugi predlog vi recite. Kolegiica od mog muza se pre neki dan vratila iz Barselone, pa je posetila jos i Madrid i San Sebastian, i kaze najveca guzva je u Barseloni, pa sam onda mislila da i mi posle nje malo odmorimo, ali ne bih tako daleko isla. Sad jos samo da sacekamo septembar, mada meni putovanje pocinje u avgustu, prvo Srbija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast tvojoj koleginici

Od Barselone do Madrida i San Sabastijana ako se ide u jednom cugu ima preko 1000 kilometara u jednom pravcu a sa povratkom ukupno oko 1600. Spanski putevi jesu odlicni ali mislim da je previse daleko osim ako se ne planira kruzna tura. Za Madrid ti je potrebno minimum 4 dana, za San Sabastijan je dovoljno 1 dan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ona je to vozom isla, kaze da od Barselone do San Sebastiana ide 6h, ja ne mogu to zbog deteta, jer posle odatle treba da krenemo za Nim i ko zna koliko bi nam vremena trebalo. A mislim da je prvo u Madrid isla, i ostala je ukupno nedelju dana, sto je po meni premalo za ta tri grada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa Ljoret ti je sat, sat ipo udaljen od Barce u (zavisnosti od gužvi) i pri tom je na moru....Govorim o busu, jer smo išli preko agencije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih tamo jer pretpostavljam da je ogromna guzva, bio je moj kum pre dve godine i kaze da je bas guzva. Nasla sam ovaj smestaj i deluje mi odlicno a i cena je super http://www.booking.com/hotel/es/escala-resort.en-gb.html?aid=303948;label=zaragoza-5oJTw73EfDIw6xbFjqCKiQS8394488421%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=7058f56c33180246028d2a3edb40ac5a;dcid=1;checkin=2012-09-14;checkout=2012-09-19;srfid=8efceebc16b34b7215440182c62c80bbX10

To je isto na moru, neko malo mesto, a posto cemo imati auto obisla bih i okolna sela. Zaragoza mi isto deluje kao prilicno veliki grad, a opet mi je i previse da provedem 5 dana tamo. Nisam jos definitivno odlucila ali ovo mi deluje kao dobar izbor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blizu Barselone ti je Sitges iliti Sićes, mislim da je oko pola sata voznje, no nisam bio tamo. Cuo sam da je lepo. a i da ima bas mnogo lesbo-gay osoba. Sto ne znaci da ne treba otici i videti to mesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E i to sam razmatrala ali bih pre nesto sa ove druge strane blize Francuskoj granici, mada mozda odemo neki dan da vidimo jer po slikama bih rekla da je lepo. Recite mi jos za plazu u Barseloni, ja sam nesto gledala slike to deluje kao da nema gde peskir da se stavi. Ako je tu ogromna guzva i haos da je zaobidjem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ima gde peskir da se stavi, ali istina da je puno. Meni se tu voda nije svidela, skoro pa mi je delovalo ko Ada.

Ne secam se tacno, ali 2-3-4 stanice metroa posle metro stanice Barseloneta ima boljih plaza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cini mi se da cemo mi tu plazu da zaobidjemo, ja to tako uopste ne volim, posebno ne sa malim detetom, on trci okolo, muva se na sve strane jos treba da se jurimo u guzvi. Pa cemo posle da idemo na neke plaze van grada kad odemo iz Barselone, bicemo i u Francuskoj desetak dana pa ce moci tamo da se okupa neki put, ako ne bude ledena voda, jer ipak je to druga polovina septembra, a bili smo pre dve godine u julu pa smo se smrzli. Sad sam gledala za Sitges smestaj i dosta je skuplji nego ono sto sam nasla, jer to mi je bas povoljno (oko 300e za 5 dana za nas troje, jednosoban stan), a nije mi mnogo vazno mesto jer cemo imati kola pa cemo moci da obidjemo okolinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jer posle odatle treba da krenemo za Nim

Ako vec idete kolima iz Barselone za Nimes, moja preporuka je da svratite do Carcassonne. Predivan srednjovekovni grad a odatle vam pocinje i prelep kanal De Midi. To je nekih 60 km odvajanja sa vaseg puta (u jednom pravcu)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E sad sam nasla na mapi, nije daleko, a bas lepo izgleda i onako smo planirali da pravimo pauze na putu do tamo, pa ako imas jos neki predlog...

I jos nesto, vlasnik stana nam je ponudio da nas saceka na aerodromu za 39e, ne znam koje su cene taksija od aerodroma do centra (gotic), ako je slicno, onda mi je bolje da me on saceka.

Izmenjeno (citza)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka