Ja_

Putovanje na Mesec

37 poruka u ovoj temi

kad-se-svetovi-spoje.jpg

twilght-in-fall.jpg

Da da,Bojko je u originalu docarao odredjene delove Meseca,videla sam ih u prolazu.

Kako je lepo Bojko kod tebe na Mesecu:D

A to su njegovi placevi tamo?Da sam znala da svratim,trebli ste mi ranije reci.Sledeci put kad dodjem,Bojka ne zaobilazim.

Informacija netačna!

Vidi se samo SREDNJI prst.

I to kad nije oblačno na Mesecu od prašine koju su podigli oni silni japanski turisti kad ujutro odtabanaju prema nekim kraterima pa ih posle i ne broje kad se vrate a uvek fali po par desetina, mada je taj broj nestalih uračunat u "all exclusive"

Lepo sam rekla da znaju i da slazu.Mada,nas vodic tamo nam je rekao da na Mesecu vidis ono sto zelis da vidis,on je tako koncipiran,mozda zato nastaje zabuna sa tim prstima...Ako je codemaker video samo srednji prst,ne znam da li je to zbog prasine ili su tad bili nemiri u Grckoj...Mozda je neko video jos neki prst?Za sad imamo samo jedno pouzdano vidjenje prsta,ako neko ima jos neka iskustva,slobodno se javite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:) siguran sam da i Mesec prica na svoj nacin pricu...da i tamo ima neke forme i boje usled igre svetla...u protivnom , sta cemo onda tamo fotografisati.....ispred cega se uslikati....sta cemo onda tamo ????

Svetlost, daa...mora da je ima jer bez svetlosti kao i bez Meseca nema zivota. A mi cemo uz svetlost i formu dobiti slike. Pokricemo se prasinom i nikako necemo moci videti srednji prst, kao sto se ni neke zidine svetskog cuda ne mogu videti.

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...interesantna tema...,podseca me na jednu "stvar" od Savage Garden - "To the Moon end Back" i na nekoga ko voli da putuje isto kao i ja...,ako ne i vise... :vestica:

Videli smo se nedavno...

"Putujes li negde uskoro..." -upitah

"Do Marsa...,ali u jednom pravcu..." - rece ljutito

Pogledao sam je zacudjeno...,prelepe svetle oci...,divno lice - prava lepotica...,i najvaznije DOBRA OSOBA I COVEK...,zar je mguce da ONA ima nekih problema...

"Zasto do Marsa...,mozes do Mesec - blize je..." - rekoh

"Moze i do Meseca...,ali u jednom pravcu..." - nastavi ona - a munje i gromovi su sevali u njenim ocima...

"Bio bi to lep prizor...,tvoje lice na vecernjem nebu umesto meseca...,dopada mi se ta ideja..." - nastavih

Njeno lice odjednom zasija i pojavi se osmeh...

"Ali moras da se vratis jer ovde zive i neki ljudi koji te ... :srce: ...,znas - kao u onoj pesmi koju oboje volimo...,"To The Moon end Back" - Savage Garden...!!!

Posmatrala me je a osmeh je i dalje blistao na njenom licu...,dok se oluja u ocima se stisavala...

"Koliko je samo lepa...!!!" - pomislih u sebi :wub:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:klap: :klap: :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi nevidjeno glupo da otvaram temu: Putovanje na Mars. Pre godinu i kusur prijavio sam se NASA konkursu za put jednom smeru i odbili su me. Valjda neće da izgube takve egzemplare ili im onih 240 eura što sam im ponudio nije ni za gorivo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je li to za kolonjju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo pratiti, bilo se prijaviti. Ako ništa drugo ostala mi je satisfakcija da su me Ameri odbili jer ne žele da pošalju eksplicitne ljude na put bez povratka. Mnogo ću biti korisniji na zemlji ili pod njoj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka