travel_bug

Portugal jug-Algarve

22 poruke u ovoj temi

Prosle godine sam bio u ovom Aparthotelu

u planu je i ove godine da letujem u Lagosu

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo javnim prevozom posetili još Albufeiru i Sagres. Albufeira je veća od Lagosa, sa više sadržaja u samom mestu, preplavljena Englezima - nama je Lagos ipak više "legao". Pri kraju teme na koju vodi prethodni link, možeš pročitati i iskustvo sanje_bl iz Alvora u blizini Portimao, a tu su i fotke. No, bilo koje mesto da odabereš, a ako ćeš obilaziti i okolne plaže i mesta - nećeš pogrešiti :cool:

Citajuci sve sto si napisala ipak smo se odlucili za drugu opciju, za koju naravno imam jos mnostvo pitanja koja ces uskoro dobiti :-) Ipak moram da budem malo dosadna :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko mozda ima iskustva sa prevozom sa aerodroma Faro do Lagosa, u vecernjim satima? Avio slece u 20 40 u Faro. Koja je naisplativija varijanta da se dodje do Lagosa u ovo doba, za dve osobe? Vidim da taksisiti prilicno naplacuju ovaj prevoz??? Hvala unapred na odgovorima...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iako je velika razdaljina, to mi je bas nekako puno za dvoje ljudi. Ne znam da li imas iskustva sa shuttle busevima koje sam slucajno nasao. Moze da se bukira online po 13-14 evra, ali ne znam da li razvoze ljude po letovalistima okolo tako da se taj put oduzi na ko zna koliko. Ima da stignem u ponoc, ako je tako. Ima li neko iskustva sa nekim od ovih prevoznika.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oni razvoze po hotelima i do lagosa im treba od 2 do 4 sata sve zavisi gde ostali putnici izlaze

Ja uvek idem na lisabon jeftinija je avio karta i bus je 20€ po osobi i 10€ taxi do autobuske stanice, tako je barem ove godine kada sam dolazio u lagos

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razmisljao sam i o tome, ali prvo EasyJet koji leti do Lisabona u sezoni je skup. Nasao sam super varijantu Bg-Memingem-Faro, budem u Lagosu 5 dana, zatim bus ili voz do Lisabona 5-6 dana pa iz Lisabona natrag. Nista, jedino da nadjemo tamo nekog da se ucipimo za taksi po 15 eura, ili sa tim mini busevima da obilazimo. Jedino ne znam koji od njih je za preporuku???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26157
    Ukupno tema
    872249
    Ukupno poruka