mary

El Gouna-letovanje, hoteli

196 poruka u ovoj temi

O razlikama izmedju ova dva mesta smo svi vec govorili tako da nam nista novo nisi rekao. I naravno da se ne porede iz milion vec navedenih razloga

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

DekiP imam jedno pitanjce za tebe. Pre svega hvala na ovim izuzetno korisnim informacijama.

Da li si slucajno vidjao hranu za bebe (kasice) u teglicama jer sam ja ipak namerila da nesto od toga ponesem za svaki slucaj, kao i da li da nosim pelene odavde ili ima i tamo? Mozda ova pitanja deluju nebulozno ali ipak moram da pitam. Onda nisam sigurna ni da li smem to da unosim u Egipat (mislim hrana je u pitanju) jeste zatvoreno sve ali opet...

Igor J. mi je takodje savetovao da kupujemo vodu u downtown-u, kakvi su u hotelu sto se tice unosenja vode ? Moje dete pije mleko na flasicu 2 puta u toku dana a i te flasice se moraju prati pa ne znam da li mi je pametno prati ih cesmovacom ili flas.vodom? To onda znaci vecu potrebu za flas. vodom.

Sto se izleta tice ovo je nase drugo putiovanje u Hurgadu, pa nemamo bas nameru da idemo nigde(mada bismo rado na Rajsko ostrvo na snorkeling) ali jedino i bebu da naucimo da roni :)

E da videla sam taj DIneArround program i deluje super. JEsi ti isao u neke od restorana i sta preporucujes ?

Izmenjeno (G_ordana)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko je udalena El Gouna od Hurghade?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ja znam oko 25 km.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gordana ukoliko još niste krenuli na aerodrom:

voda u hotelu Movenpick je extra čista,na recepciji upacite vodu u kese ili dole u kolica.

Kašica ima ali samo nestle,bolje ponesite,a pampers ponesite bolje od kuće.

Tamo kupite,zaboravio sam ime tableta protiv ameba,ne trebaju vam u hotelu i u elgouni,ali voće ili nešto ipak bolje nabaviti,ima u apoteci u centru elgoune.ž

Restorani: francuska hrana-la rottisserie u hotelu steigenberger,stejkovi u marini-zaboravio ime restorana,ima u prospektu dinearound...ma svi su odlični

pozdrav srećan put

el gouna-hurghada 40km.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel neko mozda bio u hotelu Dawar El Omda? Decko i ja idemo tamo krajem avgusta, pa me interesuje koliko ono sto smo videli na slikama ima veze sa stvarnom situacijom :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dali neko zna kakva je plaza u sheratonu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza Moewnpicka je bolja,ali kazu da je Sheraton za nijansu bolji hotel.Prosle sam bio par dana u Mowenpicku i mnogo je dobar,narucito plaza ili pusta ostrca za dvoje.Ove idem u Sheraton pa se vracam 24 jul...Kada vidim kakav je licno,donosim sveze informacije..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao,

Nisam primetila da je bilo ko na forumu pricao o El Guni...Prosle godine sam bila u Hurgadi preko Kontikija i bilo mi je predivno u hotelu Charm Life Paradise koji toplo preporucujem kao i agenciju koja je do kraja prefesionalna.... :rolleyes:

Htela sam u Charm, ali nije bas bezbedno, pa me zanima kakva je El Gouna....Vidim da je par agencija ima u ponudi, izgleda primamljivo..... B) Jel bio neko? Utisci?

Hvala unapred,

Marija

Da li mozes, molim te da mi posaljes sto vise detalja o hotelu CHARM LIFE. Trebalo bi ove godine da idem tamo preko Kon TIkija pa me zanima sta me tacno tamo ocekuje. Kazu da je hotel u nakakvoj novoj pesackoj zoni Hurgade. Koliko je to udaljeno od nekakvog centra desavanja u samo jHurgadi ili gde vec. Nisam ljubitelj diskoteka i slicnih stvari na odmoru (bar ne svaku noc) ali da li je moguca preijatna setnja pored obale sa nekim kaficima ili klubovima i sl.?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dawar el omda prosečan hotel, ništa specijalno,ali za novac

koji se traži odličan,malo je lokacija u centru nezgodna za kupanje

ali je ok.

Sheraton miramar plaža je mnogo lošija od one u Movenpicku, bazen je odličan ali

nema opet 12-13 bazena kao u Movenpicku. Hrana odlična ali opet za nijansu lošija

od Movenpicka. Sve u svemu hotel je odličan,a plaža recimo loša.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li meni neko da pomogne? Svi su izgledi da cu ove godine ici u El Gunu i sad sam u potrazi za dobrim hotelom.

Zanima me hotel koji ima AI, pa zato u startu otpadaju Moevenpick i Sheraton. Videla sam nekoliko drugih hotela koji nude AI, ali su mi totalno nepoznati - Arena inn, Threee corners, panorama bungalows..

Ako neko ima bilo kakve info. o hotelima ili predlog za hotel sa Ai a da ima OK plazu i hranu, plizz neka javi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neko da mi preporuci hotel u El Gouni, koji ima AI?

Moevenpick i Sheraton imaju samo PP pa zato nisu u igri.

Videla sam nekoliko drugih hotela koji nude AI, ali su mi totalno nepoznati - Arena inn, Threee corners, panorama bungalows..

Ako neko ima bilo kakve info. o hotelima ili predlog za hotel sa Ai a da ima OK plazu i hranu, plizz neka javi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

THREE CORNERS IMA 3 hotela, uzmite onaj sa 5* sa bazenom kružnim sa pogledom na marinu(mislim da se zove ocean view),

ali Movenpick i Sheraton imaju doplate za AI, ali tamo kad odete(kontaktirajte ih na netu), ali

fast food jeftin i sladolede razne imate u mowenpicku po ceo dan.

Taj ocean view ima plažu u blizini,a rihana(3 corners isto lanac)mislim da nema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se upravo vratili pre 3 dana iz Movenpicka i ako mene pitas ja ne bih isla ni u jedan drugi sem u Movenpick ili Sheraton.

Razlog su pre svega plaze. Drugo ako nisi prevelika gladnica polupansion je sasvim ok. Mi smo par puta isli na rucak i posle nismo mogli da veceramo. Doduse to je sve individualno.

Jedino ne znam sta ocekujes po pitanju provoda ali Movenpick je pravi raj za porodice i uvece je prilicno mrtvo. Po mom misljenju Sheraton je lepsi hotel, bolja je klopa (ne i kolaci ) ali je plaza Movenpicka daleko bolja.

Ostali hoteli... pa ne znam mislim da vevcina ostalih hotela i ne izlazi direktno na more... pa ti sad proceni sta ti odgovara.

Ako imas jos pitanja tu sam :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko boravio u ovom mestu? Prijatelji su mi se pre neki dan vratili iz Hurgade i isli su u neku diskoteku u ovom mestu, tako da sam samo te slike videla, ali oni kazu da podseca na Azurnu obalu i odusevljeni su. Kazu da bi sledeci put isli tamo obavezno. To je valjda udaljeno od Hurgade 30-tak km i zanima me ako neko zna, kakvi su hoteli, preporuke?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka