flyche

JAVNI prevoz u Parizu

96 poruka u ovoj temi

Sve si dobro shvatio.Karnet karata ti važi samo za jednu vožnju i možeš da koristiš u kombinaciji koju si gore naveo.S tim da možeš koristiti i opciju metro - RER vozova,ali samo u okviru druge zone.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

27 .12 slecem oko 20:00 na CDG . Zbog trenutnog strajka koji je u Parizu  ima li ko predlog kako da dodjem do triumfalne kapije . Prvi put sam u Parizu . 

Zna li neko i cenu taksi prevoza na ovoj destinaciji 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Taksijem, ali računaj u povratku da treba mnogo vremena, jer su velike gužve u saobraćaju. Fiksna cena je 55 €, probaj da nađeš nekog da podelite troškove. Teško da će se završiti do kraja godine, ko zna u januaru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Proverite autobus koji idu od aerodroma 351, pa na Nation-u predjite na M1 ili Roissybus (od Opere mozete da prosetate ili da uhvatite M1 kod Konkorda).

Nisam pratila vesti, samo znam da M1 i M14 rade zbog automatike i da su autobusi puni, a mi smo navikli na guzvanjac :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja сам прошле године био, када је такође трајао штрајк железнице, али то се тамо није примећивало, а нисам путовао само по ужем делу града, већ сам имао смештај у другој зони и путовао сам до Дизниленда, Рамбујеа и замка Шантили, дакле све ван Париза. После пар месеци су кренули протести жутих прслука и мислим да би то био већи проблем, него овај штрајк.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Protest ne može da bude veći problem od štrajka. Ako u gradu kao Pariz rade samo dve linije metroa (jer su bez vozača) i poneki autobus, to je problem. Pregovori su predviđeni tek za 7/8 januar, dakle, nema šanse da se situacija u gradu pre toga promeni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26504
    Ukupno tema
    887642
    Ukupno poruka