flyche

JAVNI prevoz u Parizu

88 poruka u ovoj temi

Mislila sam na povratak, ako ne uzmete Navigo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да ли неко зна да ли цене возних карата ТГВ скачу како се приближава дан путовања и да ли је онда паметније да букирам раније, мислим већ сада. Рецимо мене занима повратна Париз - Бордо у јуну, за исти дан, пошто би ишли на излет у Бордо.  

Карта је зимус била 50е, а сада је већ скочила на 61е.
И колико видим нема боље опције од ТГВ.

Такође да ли неко зна која је разлика када понуде карту direct TGV и direct TGV inOIU ?

И не знам зашто имају доста отказаних полазака са прекосутра.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zato sto su zeleznicari Francuske u strajku jos od pocetka aprila, do, kako je najavljeno, 28.juna, a 3.i 4.maj su dani kada je planiran strajk.

Evo ti plana najavljenih dana strajkova, mada nije sigurno da se nesto nece menjati. Moras da se informises na dnevnom nivou, ako planiras da ides TGV-om.

IMG_20180501_184037.png

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da nije daleko Pariz-Bordo za dnevni izlet?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Па за наше услове то јесте предалеко, чак 600км, али њихови возови прелазе ту раздаљину за 2 сата или 2 и по.

Планирао сам да тамо будем око 10 сати, сасвим довољно.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Да ли прихватају слику фотокопирану са штампача, ја ћу пробати да тако купим навиго карту, битно је да су димензије ок.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prihvataju.

Bon voyage!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li znate kako je najbolji prevoz sa aerodroma Orli do grada?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, treba mi mala pomoc oko prevoza:

Kako najlakse doci od Beauvais aerodroma do ugla ulica “Rue Ribera i “Rue Jean de la Fontaine”

Kako najlaske doci od istog tog ugla do aerodroma CDG?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Лакше је доћи са ШДГ.

Што се тиче beauvaisа, имаш бусеве и возове до porte maillot-а. Oнда пређеш на метро М1 и са истоимене станице идеш 4 станица до Franklin D. Roosevelt, а затим прелазиш на М9 и имаш 7 станица до Јасмин станице, одатле 170м ти је удаљен тај угао улица. Бржа варијанта је возом РЕР Ц, али онда онда имаш километар пешачења до тог одредишта.

Што се тиче Шарл де Гол аеродрома, РЕР Б иде до  Châtelet  станице, а ту затим на М1 па 6 станица до  Franklin D. Roosevelt и онда опет исти наставак као горе што сам описао на М9 и имаш 7 станица до Јасмин станице.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan svima.

Uplatila sam Pariz doček Nove Godine 2020. Treba mi par informacija oko prevoza.

Pri obilasku znamenitosti Pariza koristićemo gradski prevoz (metro,bus,železnicu) jer smo smešteni u Obervilije. Neko je u temi pominjao da je za novogodišnje praznike gradski prevoz besplatan 31.01.02. da proverim da li to važi uvek ili je to onomad bilo slučajno :) i naravno,pošto smo u Parizu 4 dana 30.12. 31.12. 01.01. i 02.01. koja mi je najbolja solucija u vezi karata za prevoz?

I naravno,ako imate svežu informaciju koja je i cena tih karata?

Hvala.

Pozz iz Novog Sada.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Carnet je 14.90 e, a Navigo Semaine 22, 80 e.

Sve zavisi koliko ste udaljeni, pa zbog Diznilenda i Versaja preporučujem Navigo.

Sad sam pronašla da će prevoz biti besplatan od 17 h, pa do podne narednog dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25950
    Ukupno tema
    865792
    Ukupno poruka