bulka

Cimber sterling

6 poruka u ovoj temi

  Sa cimberom putujem vec neko vreme tj.od kako su otvorili liniju beograd-kopenhagen i putovao sam sa njima do sada 6-7 puta!mogu reci da sam na pocetku bio jako prijatno iznenadjen njihovom uslugom i prvenstveno njihovim jeftinim kartama ali nazalost jako su me razocarali a evo i zasto...karte za jedan pravac do beograda u pocetku su bile u proseku 500 danskih kruna sto kod nas iznosi oko 7000 din i sto je i prihvatljivo za low-cost!prtljag nije uracunat u cenu karte i placa se 7eu po koferu!u avionu se sve placa pocev od najobicnije vode pa do alhoholnih pica a ako hocete da salabrcnete nesto dobicete sendvic koji mozete u oko da stavite koliko je mali ali je zato pritom jako skup...u sustini jako neobilno a aveoma skupo(keva i ja smo uzeli dva sendvica u jednu coca-colu i to nas je izaslo 170 kruna-negde oko 2300 dinara pa vi vidite)vec kod sledeceg leta sa njima sam provalio da niko nista ne kupuje i da svi znaju za jadac:)sve to na stranu ne morate bas da klopate kod njih ko ih sisa(u povratku sam kupio burek i razbio se u avionu:)druga stvar koja me nervira kod njih je sto im se karte menjaju na bukvalno 5 minuta znaci bez preterivanja!ove karte od 500 kruna vise ko da ne postoje cene se krecu od 800 pa nadalje..ako sada pogledate videcete kartu od 800 pa ako udjete za 3 minuta kostace 1000 pa onda 900 itd...znaci morate da visite pored kompiutera i cekate najjeftiniju mogucu ponudu!pre mesec dana sam kupio kartu za 1100 kruna koja je trebala da kosta 750 jer kada sam trebao da kliknem da kupim kartu pojavilo mi se da je broj kartice netacan i vratilo me na pocetnu stranicu i kada sam ponovo usao karta je kostala 1100 kruna i cena nije padala naredna 2 dana...e sad da ispricam moje totalno razocarenje!bio sam kuci sa zenom za kevin rodjendan i 3-eceg septembra kupimo 2 karte za kopenhagen  (900 kruna po karti.)..let je bio u 19:45 zbog radova na autoputu sam stigao na aerodrom u 19h znaci 45 min pre leta!kad sam stigao na check in provalim da ispred mene ima 10 ljudi koji cekaju da cekiraju prtljag ali pogodite ko fali:)sluzbenici naravno...ljudi su zatvorili check in 45 minuta ranije i ko zna gde otisli...tu nastane opsta frka pocnemo mi svi da vilenimo po aerodromu odemo na informacije tamo vamo i naravno svi nas (*) ono fazonu nemamo mi nista sa tim ne znamo mi nista i te fore...cak smo pokusali da ostavimo prtljag i da udjemo bez prtljaga ali ni to nam nisu dali!meni se smrkloooo pao mi mrak...otiso opet na salter reko ljudi jos pola sata imamo da udjemo u avion medjutim opet kulijana u fazonu ko vas (*) vidim ja da od toga nema nista vratio se tamo medju ostale i onda smo svi sedeli i cekali ispred one table gde pise kad je koje ukrcavanje i cekali pola sata da nam odleti avion...pare pale u vodu, ljudi nisu stigli na posao jer je sledeci let padao tek u ponedeljak uvece i samo da se roknes!odem ja ponovo na moju lepu karaburmu moji kad me videli samo sto u nesvest nisu pali!okrenem sutra cimber u kopenhagenu i reko ljudi sta cemo sada hocete da nam vratite pare mi smo stigli svi 45 min ranije medjutim ona krava pocne da mi (*) o nekom pravilu od 2 i po sata da mora da se dodje ranije...ja reko znam ok ali ja sam iz kopenhagena jednom putovo sa vama i uspeo da cekiram prtljag 5 minuta pre polaska aviona i opet sam stigao zar vi ne morate da budete na check in-u sve dok avion ne poleti medjutim vidim ja da od toga nema nista i spustim slucalicu,reko nema druge aj da kupim nove karte!udjem na sajt da vidim koliko su i samo kad me slog nije udario...smradovi zbog nas 10-ak koji smo propustili let znajuci da moramo da idemo sa njima u ponedeljak digli karte na 1500 kruna (210 evra)kad smo stigli u kopenhagen odem odmah u kancelariju jednog mog prijatelja koji radi u jatu i kaze mi on da smo preko jata isli i da nam se to dogodilo jat bi nam dao druge karte uz doplatu od 10%  od cene kupljene karte!znaci otprilike za 14 evra bi kupili kartu!moj savet...ako ne morate da idete sa cimberom nemojte!kad smo ja i zena krenuli u ponedeljak za kopenhagen terali su me da platim 2 kofera i ako sam ih preko interneta vec platio ona sluzbenica smrdljiva nije videla to u sistemu tako da je i to palo u vodu i opet su me izvacarili ali nema veze...ako mozete sa jatom da putujete,putujte!jes da je malo skuplje ali nasi ljudi su nasi ljudi a ne ova g....  evropska bezosecajna!  

Izmenjeno (Infoputnik)
cenzura psovki
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Žao mi je zbog svega.

A da promenimo treću reč od pozadi malo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za low cost companije je karakteristicno menjanje cene karte iz dana u dan, a nekada i iz minuta u minut, ogranicena tezina i dimenzije prtljaga, jako skupa usluga hrane i pica u avionu, striktno vreme cekiranja i sl.

Naravno, neoprostivo je njihovo ponasanje i dogadjaj kada si uzgubio avion, ali cena karata kod njih funkcionise po sasvim nekim drugim principima. Sve ima svoju cenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uglavnom sve low cost kompanije zatvaraju saltere za cekiranje 45 min pre poletanja, tj. "If you're late we won't wait".

Inace, kod Cimbera, u Kopenhagenu je check in moguc non-stop, ne zatvara se salter. Ali to naravno nije i na drugim aerodromima na koje lete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bulka, prosto mi je neverovatno da si morao ponovo da platis prtljag, u svemu ostalom ne vidim nijedan njihov propust. Sledeci put odstampaj kartu i kad imas crno na belo, nema platio sam - nisi platio.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bulka, prosto mi je neverovatno da si morao ponovo da platis prtljag, u svemu ostalom ne vidim nijedan njihov propust. Sledeci put odstampaj kartu i kad imas crno na belo, nema platio sam - nisi platio.

ma svaki put sam stampao kartu ali posto nikad nisam imao problema ovo je bio prvi put da ne stampam kad eto ti *****...inace pokusao sam na nasem aerodromu da nadjem neki stampac tj.internet caffe...int.caffe postoji ali stampac ne:rolleyes:

Uglavnom sve low cost kompanije zatvaraju saltere za cekiranje 45 min pre poletanja, tj. "If you're late we won't wait".

Inace, kod Cimbera, u Kopenhagenu je check in moguc non-stop, ne zatvara se salter. Ali to naravno nije i na drugim aerodromima na koje lete.

pa to ti kazem!!vec sam napisao da sam 5 min pre polaska aviona iz kopenhagena cekirao prtljag i tek nakon toga su zatvorili check-in znaci bili su tu do polaska aviona

Žao mi je zbog svega.

A da promenimo treću reč od pozadi malo?

izvinjavam se zbog recnika...prvi put u zivotu sam se ulogovao na neki forum tako da i nisam upucen u neka pravila ali sad kad sam video cenzuru kapiram:kez:

Izmenjeno (DraganV)
razlog ISTI
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka