du-kii

Temišvar

702 poruke u ovoj temi

Jel moze preko Jase Tomica iz BG ili je jos malogranicni prelaz? Treba da odem do aerodroma pa gledam ili tamo ili na Vrsac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može se, s tim što granični prelaz radi do 19h.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. Opet idem u nedelju na aerodrom pa cu tuda. Rekoh da me ne  vracaju bzv.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima, vozi li neko u četvrtak 27.09. ujutro za Temišvar? Hteo bih da podelimo prevoz. nema nikoga na blablacar-u, a i ovi kombi-prevozi su mi nesigurni. Imam let u 16.30 po rumunskom vremenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Идемо следеће суботе у Темишвар. Први пут ћу бити у Румунији. Тако да ћу оставити своје утиске... 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskoristili smo prelep oktobarski dan da posetimo Temsivar. 

Iako smatram sebe za solidnog poznavaoca Rumunije (bila sam u pet-sest gradova od Arada do Bukuresta, nesto zbog posla nesto turisticki) Temisvar me nije privlacio. Zapravo pre 30-ak godina, u eri vegete, cigareta i zvaka, isli smo tamo, ja tada tinejdzerka i ne secam se mnogo samo hladnog sivila... verovatno me zbog toga nije privukla opsta pomama za jednodnevnim izletima u ovaj grad. Ali, ipak smo ga posetili i mogu reci da je prevazisao sva moja ocekivanja. 

Dodala bih da je oko Julius mola gradiliste. Nisam ljubitelj ovakvih soping centara tako da sam ga malte ne zaobisla. Popeli smo se samo na drugi sprat da vidimo ekspres restorancice koje svi hvale ali - nije to za mene: guzva, zagusljivo, hrana sa kartonskih tanjirica i plasticni pribor... mnogo bolja varijanta bila je odlazak do restorana Loyd gde smo uzivali u basti, na setalistu, gde su nas konobari sluzili, a dnevni meni (sasvim solidan) je 7 eura po osobi. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apsolutno sve preporuke za hotel President ! Najbolje je posetu spakovati u par dana kako bi se uživalo u ovom gospodstvenom gradu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suprug i ja idemo za doček NG u Temišvar preko onih popusta pa me interesuje koliko nam para odprilike treba za taj 1 dan? I gde bi osim trgova mogli na doček,neki kafić ili pivnica?

Izmenjeno (Jassa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze da potrosite 50 a mozete i 500, to zavisi od vas samih...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumaši, idem na put iz Temišvara Wizz airom, pa sam htela da vas pitam za preporuku gde ostaviti auto, a da je bezbedno na 10-ak dana, i da je besplatnan parking naravno... :)

Svaki savet dobro dolazi. Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari saputnicni, putujem u subotu za Temisvar sa devojkom u sopstvenom aranzmanu, pa me interesuje bukvalno sve. Prvo, gde parkirati da sam blizu centra, a da se ne placa? Da li je daleko taj shoping centar za pesacenje do grada? Imate li neki dobar restoran sa povoljnim cenama za preporuku? Kakvi su Rumuni, izlaze li u susret strancima, znaju neki drugi jezik za komunikaciju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jbt ispadose kao divljaci :shokiran:  da li u Srbiji znaju drugi jezik??

A parking , pa ni u NS nema bespltnog parkiranja  tesko da mozete ocekivati tako nesto ali neka se jave oni iskusni svakakao....mene malo pitanje ubolo u oko i evo sada mi suzi....

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možete se besplatno parkirati ispred Iulius Mall-a, nije daleko od centra grada.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisao sam o preporuci restoranima i parkingu, na nekoj o prethodnim stranama...

Pa nije Temisvar u Juznoj Africi, pa da se plasite...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Možete se besplatno parkirati ispred Iulius Mall-a, nije daleko od centra grada.

+1

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka