du-kii

Temišvar

693 poruke u ovoj temi

Moze li mi neko reci da li se vikendom placa parking u centru Temisvara?

Planiramo da rezervisemo hotel preko bookinga za neki sledeci vikend, ali cemo uzeti neki jeftiniji, na par kilometara od centra, pa me zanima kako ide to sa parkiranjem? Ima li dovoljno mesta i kako se placa?

Jel Iulius mall radi stalno? I za praznike?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja preporuka za hotel "eurohotel" (3*).

Pročitaj moj post od 5. oktobra

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li mi neko reci da li se vikendom placa parking u centru Temisvara?

Planiramo da rezervisemo hotel preko bookinga za neki sledeci vikend, ali cemo uzeti neki jeftiniji, na par kilometara od centra, pa me zanima kako ide to sa parkiranjem? Ima li dovoljno mesta i kako se placa?

Jel Iulius mall radi stalno? I za praznike?

- parking se naplaćuje samo ponedeljak-petak od 08.00-17.00h

- Iulius radi nedeljom i drugim danom većih praznika ali ne radi na sam Božić po gregorijanskom kalendaru i 1. januara. Ipak, proveri na njihovom sajtu par dana uoči puta ili praznika: Iullius mall

- što se tiče hotela, moja preporuka ti je ovaj o kojem sam već pisao i u kojem sam boravio dva puta, evo da citiram sam sebe:

Smestili se u Hotel Alexandra, preko bookinga smo rezervisali dvokrevetnu sobu sa pomoćnim ležajem po ceni od 40 eura sa doručkom a oni su nam dali dvosobni apartman! Novo, čisto, toplo, prostrano, doručak dovoljno raznovrstan i obiman da zadovolji moju poprilično probirljivu decu. Tople preporuke za ovaj smeštaj, nama poznat od ranije

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel neko išao il ide u Temišvar za doček nove godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

СИНОЋ СМО СЕ ВРАТИЛИ ИЗ ТЕМИШВАРА И ЗАИСТА СМО ПРИЈАТНО ИЗНЕНАЂЕНИ !

Стварно има шта да се види,посети а и научи...Што се тиче тржног центра,три сата колико смо ми одвојили за њега не да је премало негоооо...све у свему,вероватно ћу поново отићи и то довољно говори о мом утиску:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!Zanima me da li je neko bio u Euro Hotelu *** u Temišvaru i kakvi su utisci?Da li mi možete reći kako je u Temišvaru za doček nove godine?Video sam aranžman agencije Prestige,pa bih možda preko njih uplatio.Puno vam hvala :D:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam boravio u Euro hotelu. Pročitaj moje postove od 5. oktobra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me ide li jos neko ide za Novu godinu u Temisvar ili je vec bio ranije pa zna kako je??? :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene zanima Nova godina u Temisvaru,pa... :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Turisticka organizacija opstine Vrsac, organizuje jednodnevnu posetu Temisvaru, 10 i 17 decembra, Pored obilaska svih bitnih znamenitosti, odlazi se i u "soping mol", da se iskoriste praznicna snizenja osmeh1.gif

Izmenjeno (DraganV)
uklonjen link ka turistickoj organizaciji
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Biljana 2302

Epa cekamo da dodjes i da nam doneses najnovije vesti i informacije iz Temisvara ;) Nadam se da ces videti nesto lepo-bar mene da obradujes.Posto ocigledno niko ne ide na tu stranu :blush:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima telefonskih govornica u Temišvaru,nalik našim Halo govornicama,i koja je cena kartica,da li se isplati zvati Srbiju sa tih govornica? :blush: Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo ljudi, na forumu sam našla dosta korisnih informacija, ali me interesuje da li mi možete pomoći oko jedne stvari? Moj suprug i ja smo planirali da Novu godinu proslavimo u Temišvaru. Mene interesuje da li neko zna šta će raditi 1. januara (konkretno me interesuje klopa)?

Unapred zahvalana :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A mogla si sutra sa mnom poći i da ti pokažem hotel za NG i da lumpujemo zajednooo

Biljana, da li je u pitanju agencija koja nudi hotel Timsoara ili ona druga sa Eurohotelom? Mi planiramo ovaj skuplji, ali nije lose da nam das savet posto nikad nismo bili u Temisvaru. U svakom slucaju, siguran je Temisvar za NG :D Ako imas jos neki savet, slobodno se raspisi, sve nam dobro dodje. Hvala za sve dosadasnje postove :klap:

Izmenjeno (sasandra)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Biljo ti ces nama da se preselis u Temisvar :zvizduk: :lol:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26362
    Ukupno tema
    880453
    Ukupno poruka