Aleksa

METAMORFOZIS

1679 poruka u ovoj temi

Da li ko zna da li ima doktor u Metamorfosizu ?

Pošto niko nije odgovorio, a ovo sam našao na sajtu, reko nedaj Bože...

Health services and First Aid in Halkidiki

Hospital

General Prefecture Hospital of Poligiros +30371024021-7

Medical Centers

Area Phone Agios Nikolaos +30375031788 Ierissos +30377022222 Kassandra +30374023950 Nea Moudania +30373022222 Paleohori +30372022222

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ih, a ja ti upravo saljem pp sa istim pitanjem. :D

Hvala, Taci! :srce:

Znaci, rezime: Toroneos - :P

Sveta Gora :tuzni:

Uranopolis :ljutko:

Ako te interesuje kako izgleda s broda obilazak manastira na Svetoj gori, pogledaj MFT http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/828

Ja sam u Waterland isao svojim kolima, a ti ako nemas auto nije losa varijanta sa jos nekim da iznajmis auto pa da podelite troskove. Bolje je nego sto ti agencija nudi, jer je 35evra pa pomnozi.

Izmenjeno (ancha)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U metamorfozisu trenutno ništa nije sređeno.. a040.gif  ....prenosim šta mi drugar kaže

Oni su juče došli, (15h autobusom NS-Metamorfosis) ....smeštaj je OK...ali plaža, park...

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemoj da ljudima ubijas volju, potrudice se Grci pa ce a065.gif.

00020060.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Boki, hvala na informaciji.

Nego, ako mozes, pitaj kolega kako su nam Makedonci naklonjeni ove godine sto se tice zadrzavanja na granici. :ljutko:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos malo skica iz Metamorfozisa:

53p344wd5.th.jpg

53p346qb5.th.jpg

53p345sb8.th.jpg

53p347ib3.th.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam 6 puta u grckoj od toga 4 u metamorfoziju :)...i to poslednji put pre 5 godina sa svojima...oni i dalje idu tamo a ja sad sa drustvom obilazim polako ostrva grcka.Ako zelite da se odmorite i uzivate znaci to mesto je idealno...najbolje bi bilo kad bi mogli kolima da idete,blizu vam je i solun i varvuru plaza itd.Prelep park ima, a i celo mesto je vrh...koliko sam obratio paznju ljudi su stavljali slike...ako vas smara guzva na plazi, idite(kad izadjete na plazu i gledate more,levo)nekih 10 min peske i naicicete na jos lepse delove plaze nego ona glavna ali mnogo mirnije...Ako naletite na Janisa,a nije tesko,njegovi imaju radnju sa svim i svacim i drze apartmane,a i svi ga znaju(obozava srbe,naucio je cak i srpski i radi nesto kao pomaze turistima da se snadju u metamorfoziju),prenesite mu puno pozdrava od stefana iz beograda,znace on :P

pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stefane, dobrodosao na forum!

Vau, pa ti si pravi poznavalac ovog dela grcke obale imajuci u vidu staz na Sitoniji!

Drago nam je sto si nam se pridruzio. Pretpostavljam da ce te zanimati neke druge teme na forumu, ali bili bismo ti zahvalni da ponekad svratis na ovu temu, napises par sugestija, das savet, prokomentarises...

Pozdrav! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na dobrodoslici...

hocu naravno :) vratio sam se da procitam prethodne postove i video sam da ljudi pricaju o Janisu :D relja ga koliko vidim upoznao :)

evo sad cu da stavim par slika metamorfozija i jednu iz '91,Janis i ja,tad sam imao 4 a on 14 :D

i stvarno bi preporucio svima da obavezno iznajme kola ili ako vec dolaze kolima i vozikaju se u okolini i obidju(varvorou plazu obavezno,najlepsa plaza u grckoj,uzivancija totalna,N.Marmaras,polygiros,nea mudania,a i solun naravno :) )...

e i ako neko ima Janisov mail neka mi posalje molim vas, nemam ga i ako su moji matorci bili u septembru i zaboravili da mu uzmu,da mu ne salju postom da im posalje garantno pismo,ovako je brze,a i da se dopisujem sa covekom malo :)

post-4452-1212255756_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

uf, ne koristim bas forume, kako da okacim vise slike,da ne budu ovako male,kao ova jedna?:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
img1602bn7.jpg
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bravo, majstore! Samo nastavi... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
img1550op4.jpg
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cekaj, to je ono "kad sidjete na plazu, pa levo", zar ne?

Vidim kao neke male uvale i jedno drvce koje pravi hlad tamo u daljini...Mozda ce to biti moje mesto. :)

Parkic je stvarno sladak. :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
janisijajpegpp6.jpg
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868357
    Ukupno poruka