Aleksa

METAMORFOZIS

1679 poruka u ovoj temi

radar?!?!?!? :shokiran: auuuuuuuuuu... a ja svih ovih godina mislio da se oni ne bave tom rabotom (bar ne na takvim drumovima, ko sto su sitonijski, na primer). jeste da su dvojica-trojica bili redovni na glavnom sokaku u nikitiju, al' iskljucivo u cilju regulisanja saobracaja, bez te strasne sprave. nema druge, moram okaciti cd o retrovizor :bez-zuba:

znaci, putovanja.info-kruzok ovoga leta u metamorfozisu... lepo. nasa smena je od 21.06.-03.07., tako da mozemo da vam pripremimo teren, obezbedimo prostorije, izlepimo plakate po sitoniji... prosle godine smo uzeli vize za malo duzi period, pa ostali jos pet dana. slican je plan i za ovu godinu, al' to vec zavisi od gospode iz ambasade. opet planiramo da produzimo boravak za pet-sest dana, pa ako se plan ostvari, kafica je obaveznaaaaaaa... ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

radar?!?!?!? :shokiran: auuuuuuuuuu... a ja svih ovih godina mislio da se oni ne bave tom rabotom (bar ne na takvim drumovima, ko sto su sitonijski, na primer). jeste da su dvojica-trojica bili redovni na glavnom sokaku u nikitiju, al' iskljucivo u cilju regulisanja saobracaja, bez te strasne sprave. nema druge, moram okaciti cd o retrovizor :bez-zuba:

znaci, putovanja.info-kruzok ovoga leta u metamorfozisu... lepo. nasa smena je od 21.06.-03.07., tako da mozemo da vam pripremimo teren, obezbedimo prostorije, izlepimo plakate po sitoniji... prosle godine smo uzeli vize za malo duzi period, pa ostali jos pet dana. slican je plan i za ovu godinu, al' to vec zavisi od gospode iz ambasade. opet planiramo da produzimo boravak za pet-sest dana, pa ako se plan ostvari, kafica je obaveznaaaaaaa... ;)

...I obavezno da izvrsis tezak zadatak obilaska svih prelepih plaza na Sitoniji,da ocenis kvalitet istih(sitan ili malo krupniji pesak),pa onda procenis temperaturu mora(da se ne desi da se iznenadimo pri prvom kupanju ovog leta) i lepo nas pripremis za sve "muke" koje nas tamo cekaju kad stignemo... :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj brat sa zenom i dvoje dece + jos jedna troclana porodica, merkaju vilu Vangelis preko Astra travela. Zna li neko nesto o toj vili i gde se tacno nalazi (blizu plaze ili ne), obzirom da ih buni to sto pise da je vila 110m od mora (a ne od plaze)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

miro,

Uh, ne znam sta da ti kazem. Ta vila je jos u izgradnji, ne verujem da ce iko imati pouzdanije informacije od same agencije. U par navrata sam kontaktirala sa Astra Travelom, bili su bas ljubazni, predusretljivi i detaljni. Istina, malo su skupi, ali...

Inace, mi idemo preko Elnosa. Petridis studija i apartmani su, gotovo, na samoj plazi, a cujem i da su luksuznija varijanta. Ima i skromnijeg smestaja u ponudi, samo je potrebna odlucnost i brzina jer je mesta sve manje. Eto. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na korisnim info, rezervisao sam Vourvourou pa cu malo da se vozim okolo.

Kako je bilo te godine na letovanju u Vourvourou? Mi smo septembra prosle godine videli Karidi beach i odusevili se. Cini mi se da je mesto vrlo mirno, bez puno zanimacija za malu decu,

pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postoji već tema pod naslovom Metamorfozi ili Metamorfozis ili Metamorfosis. Vredi pročitati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moje iskustvo sa njima je ovakvo...morala sam stalno da ih zivkam i podsecam sta su i kada trebali da mi jave, a prethodno da im detaljno objasnim ko sam i sta sam uplatila kod njih...Ne kazem nista lose generalno za agenciju, ali radnici sa kojima sam ja kontaktirala nisu vredeli nista...U svakom slucaju, oni pretezno rade tudje aranzmane (Jolly, Argus...itd), tako da i ako nesto krene lose nije njihova greska. Grese samo u ophodjenju prema ljudima. wink.gif

Slažem se da bi morali biti mnogo ljubazniji.

• Odlično urađen katalog,<LI>12 noćenja nije loše (voleo bih 15 ali...)

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slažem se da bi morali biti mnogo ljubazniji.

Stvarno su neljubazni, ali definitivno su najjeftiniji u gradu. Caka je u 12 noćenja ili 13 dana. Jqa dobijam 3 nedelje godišnjeg, od toga sam dve nedelje na moru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slažem se da bi morali biti mnogo ljubazniji.

Bokins, i ti ideš 8. juna?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bokins, i ti ideš 8. juna?

trebalo bi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo mi smo danas kao stari Astrrini gosti dobili promo pismo od agencije... Astra Travel pocela je da radi Metamorfozis i daju 10% popusta. Mi smo preko njih isli u Sarti i sve je bilo super, ali je steta sto nema vise slika same kuce

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, vi koji ste već bili u Metamorfozisu: da li ima tamo ili u okolini železnička stanica? Glupo pitanje, ali mi treba za organizaciju izleta u Solun...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prisila, na Halkidikiju nema zeleznice.

Do Soluna mozes busom koji saobraca par puta dnevno ili rent-a-carom.

Mislim da ti je ovo drugo bolje, posto ne znam da li bus prolazi pored aqua parka.

A ono sto je Roli pricao, se odnosi na mesta juzno od Soluna, koja se nalaze pored pruge Solun-Atina

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prisila, na Halkidikiju nema zeleznice.

Do Soluna mozes busom koji saobraca par puta dnevno ili rent-a-carom.

Mislim da ti je ovo drugo bolje, posto ne znam da li bus prolazi pored aqua parka.

A ono sto je Roli pricao, se odnosi na mesta juzno od Soluna, koja se nalaze pored pruge Solun-Atina

Uh, stidim se, koliko sam glupo pitanje postavila...Ali ko pita taj ne skita, valjda...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uh, stidim se, koliko sam glupo pitanje postavila...Ali ko pita taj ne skita, valjda...

Nije glupo...glupo je da se toliko dokumentacije skuplja za indiv.vizu ...pa te odbiju...šalim se..

Da li ko zna da li ima doktor u Metamorfosizu ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26024
    Ukupno tema
    868386
    Ukupno poruka