Aleksa

METAMORFOZIS

1671 poruka u ovoj temi

Svi se žale na plažu zato što je porede sa ostalim plažama na Sitoniji, koje su među najlepšim u Grčkoj. Ako njih zaboravite, možete sasvim pristojno da provedete čitav odmor i na plaži u MM.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hotel simeon od 20. jula lepo na slikama lepo nam ga nahvalise u agenciji idemo pa cem ovideti kak oje , sestra i zet bili jeste plaza losija ali njima je bil oextra parkic za decicu blizu lidl u principu nije losa sad bas da je krs ima prirodnog hlada ma odmor je odmor more je more 

nadam se da je hotel ok jedino mi je to bitno na slikama top izgleda ako ima neko neko iskustvo pisite...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za te pare odlican hotel... Bio u njemu pre par godina...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Da li je bio neko ove godine u MM? Mi bili zadnji put 2017, sve je bio super. Idemo opet krajem meseca :)

Izmenjeno (SemSeo)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treću put smo u MM.

U samom mestu nema nikakvih tragova od nevremena.

Nevreme je izmenilo, malo, plažu "ispod drveta". Ima dosta krupnijeg šljunka i kamenja na obali, suzilo je plažu ispod samog drveta.Ali, u produžetku je napravilo novu plažu (prošle i ove godine).

Nema gužve, većina je na ležaljkama. 

Thalassa bar je promenio ime, sad je Barukini.

Česma, gore iznad stepeništa, pored kioska, ne radi i to me užasno nervira.

Otvoreni su svi lokali, neki su novi. U samom mestu je i nova igraonica sa bilijarom, stonim fudbalom i ostalim mamiparana za decu.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nevreme je izmenilo, malo, plažu "ispod drveta". Ima dosta krupnijeg šljunka i kamenja na obali, suzilo je plažu ispod samog drveta.Ali, u produžetku je napravilo novu plažu (prošle i ove godine).

slikaj da vidimo taj novo nastali deo plaze. Jer smo mi bili prosle god pre nevremena u junu,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25779
    Ukupno tema
    857516
    Ukupno poruka