Aleksa

METAMORFOZIS

1679 poruka u ovoj temi

hotel simeon od 20. jula lepo na slikama lepo nam ga nahvalise u agenciji idemo pa cem ovideti kak oje , sestra i zet bili jeste plaza losija ali njima je bil oextra parkic za decicu blizu lidl u principu nije losa sad bas da je krs ima prirodnog hlada ma odmor je odmor more je more 

nadam se da je hotel ok jedino mi je to bitno na slikama top izgleda ako ima neko neko iskustvo pisite...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za te pare odlican hotel... Bio u njemu pre par godina...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Da li je bio neko ove godine u MM? Mi bili zadnji put 2017, sve je bio super. Idemo opet krajem meseca :)

Izmenjeno (SemSeo)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treću put smo u MM.

U samom mestu nema nikakvih tragova od nevremena.

Nevreme je izmenilo, malo, plažu "ispod drveta". Ima dosta krupnijeg šljunka i kamenja na obali, suzilo je plažu ispod samog drveta.Ali, u produžetku je napravilo novu plažu (prošle i ove godine).

Nema gužve, većina je na ležaljkama. 

Thalassa bar je promenio ime, sad je Barukini.

Česma, gore iznad stepeništa, pored kioska, ne radi i to me užasno nervira.

Otvoreni su svi lokali, neki su novi. U samom mestu je i nova igraonica sa bilijarom, stonim fudbalom i ostalim mamiparana za decu.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nevreme je izmenilo, malo, plažu "ispod drveta". Ima dosta krupnijeg šljunka i kamenja na obali, suzilo je plažu ispod samog drveta.Ali, u produžetku je napravilo novu plažu (prošle i ove godine).

slikaj da vidimo taj novo nastali deo plaze. Jer smo mi bili prosle god pre nevremena u junu,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Završio se i ovaj odmor u MM, treći zaredom. Sledeće godine menjamo mesto, dosadilo nam.

Svih dvanaest dana je bilo lepo vreme. Talasa je popodne  bilo mnogo više nego prošle godine (tako je bilo i pre tri godine), samim tim voda je tad bila mutna i sa mnogo trave.

Smeštaj u Petridis Village-u je i dalje korektan. I dalje baba, iz susedne kuće, po ceo dan viče na dedu :D.

U samom mestu više gostiju, življe je. Od novootvorenih lokala pomenuo bih Nektar Juice Bar, preko puta crkve u glavnoj ulici. Ceđeni sokovi od svežeg voća, voćne salate itd...

Promenjen je lekar. Ove godine nismo išli kod lekara, ali sam u prolazu video da radi neka doktorka,

Barukoni (ex Thalassa beach bar) je bio pun gotovo svakog dana. Nismo zalazili na druge delove plaže, držali smo se "plaže ispod drveta", desno od pomenutog bara. Čuvenih 56 stepenika do nje (pored zasićenja) je verovatno i glavni razlog odluke da menjamo mesto sledeće godine.

Komaraca je bilo u šumi, i na terasi, Ne previše, ali dovoljno da dosađuju. Mi smo koristili Raid i striktno zatvarali komarnike pri svakom izlasku na terasu, pa u sobi nije bilo problema sa njima. Na igralištu u šumi malom sinu nije pomogao ni Chiccov stick, izujedali su ga pošteno. Na dečijem igralištu iznad plaže gotovo da ih nije ni bilo.

Tražene slike "nove plaže" (na drugoj se vide i stara i nova):

a1.jpg

a2.jpg

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakve su cene u restoranima ovog leta? Da li negde moze da se uplati polupansion?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Rezervisali smo MM za septembar mesec, 12-ti je pokret, i istoimeni apartman. Do sada nisam isao u Grčku na letovanje ali sam toliko vremena proveo na forumima u zadnje da imam osecao kao da sam bio. ? Naime idemo sa bebom koja ce tada imati godinu dana, interesuje me da li je neko imao iskustva sa pomenutim apartmanima,meni je bitno samo da su koliko toliko pristojni i cisti? Koje mi plaze preporucujete, planiramo da obilazimo(ne bas daleko) jer idemo sa autom, za doktora sam citao da ima i u Mm i u Nikiti tako da se sto se toga tice ne brinem. U apartmanu se klima doplacuje, pa me interesuje kakve su temperature odprilike u septembru odnosno da li ce mi biti potrebna? I na kraju(nadam se?) klopa, u večernjoj setnji gde bi mogli da sednemo da obedujemo, a da ne skinu kozu s'ledja. Izvinjavam se na gomili pitanja ali prvi put smo u Grckoj i jos sa bebom pa zelim da budem spreman u potpunosti. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pisano je na prethodnim stranama o Metamorfosis apartmanima. Sto se temperature tice, to je tesko predvideti, ali procenite na licu mesta da li ce vam klima biti potrebna. Neko moje iskustvo je da su u septembru noci svezije, a preko dana prijatno toplo

Ima li jos ovogodisnjih utisaka iz MM?

I ako neko moze jos neka slika plaze... Konkretno me zanima kakav je ulazak u vodu. Ima li negde da je pescani deo ili bar sljunak, da nije kamenje?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Peščani deo, ulaz i duuuuugačak peščani plićak, je na "plaži ispod drveta", gore slika druga, ispred onih kamenčuga. Mi smo tu ulazili, zaobilazili u širokom luku to kamenje (da ne naletimo na nekog ježa, nismo ih videli ali nismo hteli ni da rizikujemo) i išli napred, gotovo do kraja te "nove plaže", slika prva.

Izmenjeno (zbunjen71)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@zbunjen71 ja ne videh taj pescani plicak desno od bora.  Cak mi se cini da je tu bilo i dosta sljunka, onog krupnog na ulazu u vodu. Mi smo se kupali uglavnom ispred Barukoni beach bara gde su skroz desno pesak i sitan, sitan sljunak na ulazu u vodu, kao i na plazi hotela Golden beach gde je pesak i na plazi i u vodi (zbog cega je voda delovala dosta mutnije nego ispred Barukonija)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Treba ići skroz do stena (na drugom kraju), prva 2 metra imaju malo  kamenja , dalje samo pesak, sitan, "savski" i duuugačak plićak.

Izmenjeno (zbunjen71)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

postovanje svima.

za 30. maj 10 dana mitos travel ima odlicnu ponudu, za hotel golden beach, pa sam zainteresovana. vreme me najvise zanima kako je otprilike u to doba recimo ove godine bilo. da li se varam ali meni na accuweather belezi 30 maja 2019  do nekog 6 juna grozno vreme: 25 stepeni jedan dan,  17 i 18 narednih a od 8 juna navodno bilo i po 34 stepena. generalno da li se neko suncao i kupao 30 maja do pocetnih dana juna u ovom delu grcke, tacnije ovom mestu. za sada samo to pitanje.

hvala :cvetic:

Izmenjeno (Natalijica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema veze kako je bilo ove godine. Vidite da je vreme poludelo:-) 

Mi smo prosle godine pobegli sa Halkidikija pred onom strasnom olujom u junu. Ove godine, ista meta, isto odstojanje, ni oblačka nismo videli. 

Ako baš želite da se bavite vremenskim prilikama, imate na Accuweather mogućnost da vidite vreme za svaki dan bilo koje godine bilo gde... godinama unazad

Izmenjeno (rakel)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26020
    Ukupno tema
    868172
    Ukupno poruka