Aleksa

METAMORFOZIS

1681 poruka u ovoj temi

Ako nekome treba jos neki od podataka tu sam

Marija , da li u hotelu svakodnevno ostavljaju sredstva za tusiranje, sapun i sampone ?

I da li postiji fen u sobi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je sada more u Mm i da li su se ovako i po mestu sanirale posledice poplava i kisa....stizemo za koji dan?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marija , da li u hotelu svakodnevno ostavljaju sredstva za tusiranje, sapun i sampone ?

I da li postiji fen u sobi?

U kupatilu ima tecni sapun i toalet papir. Gel za tusiranje i sampon nosite sami kao i fen za kosu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako nekome treba jos neki od podataka tu sam

Marija reci mi da li ima peskira u sobama  i na koliko ih menjaju.?Da li poatoji mogucnost peskiri za plazu sa se iznajme ?rekla si da se suncobran i dve lezaljke 5 evra to je za ceo dan jel tako ?i kazi mi kakvo je more posle ovih popolava ?Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marija reci mi da li ima peskira u sobama  i na koliko ih menjaju.?Da li poatoji mogucnost peskiri za plazu sa se iznajme ?rekla si da se suncobran i dve lezaljke 5 evra to je za ceo dan jel tako ?i kazi mi kakvo je more posle ovih popolava ?Hvala

Peskire su nam menjali svaki treci dan. Imali smo ukupno po dva pesira po osobi (1 srednji 1 veliki). Koliko znam Peskira za plazu nema u hotelu nosite svoje.

5e je za komplet 2 lezaljke i suncobran, ili dva pica kako god hocete. 

Sto se tice mora, mi smo se vratili 19.06. poplave su bile posle nas, ja mislim da se to sve saniralo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stigli smo juče u MM.

U samom mestu nema nikakvih tragova od nedavne elementarne nepogode.

Prvi utisak je da je otvoreno više restorana (picerija i sl.) u odnosu na prošlu godinu. Čak je i Thalassa bar, gore, nabavio elektronske mamipare za decu. Otvoreno je autobusko stajalište u samom mestu, ili ga ja prošle godine nisam primetio.

Renovirana je i radi fontana.

Moj utisak je da, za nijansu, ima manje ljudi nego prošle godine. Doduše, prošle godine smo došli 19.07.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko iskustva sa vilom eva marija(elnos tours)?kakvi su im apartmani 1/4?unapred hvala!

Izmenjeno (Mila12345)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Mila12345

ukucaj u pretrazi (gornji desni ugao) Eva Maria ili Asimina (staro ime te vile) i izaćiće ti gomila rezultata.

Izmenjeno (Aca14)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Otvoreno je autobusko stajalište u samom mestu, ili ga ja prošle godine nisam primetio.

Renovirana je i radi fontana.

@zbunjen71

Ako mislite na stajališta za lolane autobuse bilo je prošle godine stajališta, zaklona od kiše i vetra na par mesta kuda ide bas.

Moguće je da su renovirana posle lošeg vremena pa su uočljive sada.

Da nije napravljena stanica za međunarodne dolaske i odlaske?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je stajalište za lokalne linjje, ako se ne varam (nisam posebno obraćao pažnju). Smešteno je u prvoj ulici levo, gledano od glavnog skretanja za MM.

Pogledaću sledeće godine, ne menjamo mesto ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I vi cete tri puta, kao sto smo mi?:)Malo nam je na pocetku letovanja nedostajao MM, mada smo bili na prelepom mestu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo se sad odomaćili, nećemo menjati lokaciju bar još 10 godina. Samo da Grci više ne dižu cenu smeštaja. 

Kao što sam već pisao, čini mi se da je ove godine na plaži bilo manje ljudi, te se nadam da je to znak da su cene dotakle plafon.

@enmale hvala vam, još jednom, za sve informacije, mnogo su nam pomogle.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

METAMORFOZIS 03-18.08 2018

Smeštaj. Vila Makis house. Smeštaj korektan, studio 22 kvadrata, veliki frižider, rerna, bili smo u prizemlju, izlaz odmah u veliko dvorište sa bazenom i sopstvenim parkingom. Domaćini prijatni i uslužni, promena peškira i posteljine na pet dana, svaka smeštajna jedinica ima sef što je odlično. Klima je malo bučnija dok radi i morate proći zemljani deo puta oko dva minuta da bi ste došli do ulice koja vodi ka centru ali to su zaista sitnice, generalno su smeštaj i objekat solidni, bez ozbiljnijih zamerki.

Mesto. MM je malo mesto namenjeno porodicama sa decom, postoje kampovi za decu, klima im je odlična (vazdušna banja) tako da smo za 15 dana boravka palili klimu ukupno par sati, borova šuma, park, igralište sa malim luna parkom... u mestu ne postoji veliki market, moraćete do Nikitija (7km) ako želite Lidl ili Masutis. imaju doktora, prihvata sva osiguranja i pregled je besplatan (lično isprobali klinac i ja zbog problema sa uvetom), lekove morate da platite u apoteci ali ih posle refundirate kada se vratite u Srbiju. Giros dobar (Brothers taverna), za dnevnu kupovinu idite u market Stella kod Janisa (Grk koji odlično govori srpski, veoma je uslužan i izlazi u susret za sve što vam je potrebno, ocena 5+). Velika mana ovog mesta je apsolutno katastrofalna gradska plaža, ni blizu onima u okolini.

Plaže. Obzirom da MM ima jako lošu plažu punu stenja i kamenja na ulasku, sa mutnjikavom vodom (situacija je nešto bolja kod Porto Matina hotela i kod dečijih kampova) što neće sprečiti ove iz Thalassa bara da vam naplate 4 evra kafu ili pivo, budite spremni da ako ste došli svojim kolima svakodnevno idete na obližnje plaže udaljene 10-20km. U stvari, vi poprilično plaćate smeštaj u MM samo zato što se za par minuta možete naći na nekoj od zaista sjajnih plaža: Agios Ioannis, Koviou, Kalogria, Lagomandra, Psakoudia, Tranni Ammouda, Lagonisi, Karidi... većinu smo obišli, zaista su dobre, kafa i pivo su 3,5-5 evra, negde vam naplaćuju ležaljke posebno, negde je zabranjen unos hrane i pića itd. Voda je topla, izuzetno bistra, tirkizno-plave boje, pesak ili sitan šljunak, sve plaže su uređene, neke imaju i Wifi, čiste su i uglavnom imaju postepeni ulazak i dugačak plićak.

Zaključak. Mislim da se ne bih vraćao u MM prvenstveno zbog plaže (što sam znao čitajući forume), da nismo došli kolima bio bi to popriličan promašaj za te pare, ovako smo se odlučili za aktivan odmor i gotovo svakodnevni odlazak iz mesta u potrazi za zaista sjajnim plažama tako da smo po Sitoniji prešli preko 200 km. Mesto ne preporučujem onima koji bi da dođu na odmor i koriste 10 ili više dana gradsku plažu MM jer se zaista nećete provesti na "plaži" Thalassa bara. 

Toliko za sada, ukoliko imate neko pitanje rado ću vam odgovoriti. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kako ste rezervisali smestaj samostalno ili preko agencije? I koliko traze po danu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kako ste rezervisali smestaj samostalno ili preko agencije? I koliko traze po danu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26485
    Ukupno tema
    887079
    Ukupno poruka