Aleksa

METAMORFOZIS

1717 poruka u ovoj temi

E  pa cestitamo. Posle oko 10km krecu bas lepe plaze :)

@suki Pa svasta ima :) I ja se vozim gde god da sam, u pocetnim letovanjima nisam, a verovatno necu ni u nekim krajnjim.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

JOs jednom hvala svima. Odlucili za MM. cena je presudila. A kako idemo kolima obilazicemo. Uplatila sam Hotel Golden Beach. Dobicete kompletan izvestaj kada se budem vratila.

Znam da nebi trebala da imam velika ocekivanja sto se tice hotela. Ali barem necu spremati hranu 10 dana. A to znaci idem na pravi odmor. 

Nego da ja Vas koji ste bili tamo pitam. Tebe @Igor Lukačako su bio u junu da nije hladna voda. (09.06.-19.06.), ako jeste da ponesem carape :D:D:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nisam, ja sam uvek bio u avgustu od 8. do 30. Bogami prosle godine mi je voda bila hladnjikava, a bio sam od 18. do 30 avgusta

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam 2x na sitoniji letovao u junu ali od 20.6. Ja vise volim hladniju vodu tako da je meni u tom periodu perfektna, sa izuzetkom ove godine gde su bile temperature od 40 stepeni u tom periodu tako da kada smo dosli na more bilo je 22 stepena (temp vode) a kada smo se vracali bila je 26 ! 26 je kao bara. 22 je hladnjikava. Meni je 23-24 idealno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko od Vas ima kontakt za smestaj za 1/4 studio ili app. skroman smestaj. A da nije puno skup. Treba mi za prijatelje.

Dobila sam par odgovora od Grka direktno. 40e dan period 09.06.-19.06.  Mislim da je to mnogo za taj period.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel bas mora od 9. do 19.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Loše vesti....

Astra više neće imati u ponudi Vozinu!

Kako su mi rekli, u telefonskom razgovoru, sledeće godine će u ponudi imati samo Vangelis i možda Sigo!

Očigledno će cene, sledeće sezone u Metamorfozisu, biti paprene. Sve mi se čini da ću, na kraju, završiti u Nei Poriju ili Asprovalti. :angry:

Elnos je najavio ponudu za kraj novembra ili početak decembra. Da vidimo koliko će koštati Eva Marija.

Izmenjeno (zbunjen71)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

jel bas mora od 9. do 19.?

bilo bi pozeljno jer u tom terminu idemo mi, tako da bi volela da pronadjem smestaj i za prijatelje. Sve sto smo gedali preko agencija je toliko preskupo za taj period.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Astra ima jeftinije (popust 15%) ali se ne poklapaju termini ili je pre ili kasnije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Astra ima jeftinije (popust 15%) ali se ne poklapaju termini ili je pre ili kasnije

znam to sam videla

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

.....

Pre povratka kući smo kupili dosta jeftinije kod gdje Asimina, vila EvaMaria (elnos).Sve drži u podrumu gde dosta smrdi na naftu pa smo se bojali da se taj miris nije uvukao, međutim sve je ok. Otvorili smo i ulje i masline.Njene crne masline su ekstra.

Pošto ponovo moram da tragam za smeštajem u MM, interesuje me kakvi su vaši utisci o smeštaju u Eva Mariji.

Da li su kreveti udobni, da li je soba čista, oseća li se neki neprijatni miris u sobama, ima li vlage,  buđi, kakva je kuhinja i koliko je upotrebljiva, kakvo kupatilo, ima li stalno tople vode, kakav je WiFi?

Nameravam da uzmem trokrevetni apartman sa pogledom na park, da li imate neki broj sobe/apartmana koji biste preporučuli (po meni bi idealno bilo prvi sprat)?

Znam da je o ovoj kući ranije pisano na forumu (sve sam to pročitao), ali je prošlo dosta vremena od poslednjeg opisa, pa me interesuje kakva su sveža iskustva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Makis house je izbacio cene na svom privatnom sajtu i vrlo su visoke.

maj 70e 1/4 apartman dnevno, jun do 16-tof 75e,od 16-tog 80e.

jul i avgust 90-95e sa doruckom i svakodnevnim paketom vode u sobi.

Ovo je bas mnogo.

Imam ponudu za vilu stella ako neko hoce saljem u PP

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine mi je Nikana nudila u Stellas Haus-u (ako o njoj govorite, nalazi se  preko puta parka iznad plaže) trokrevetni apartman (sa jednim krevetom u kuhinji) za 50e noć u julu mesecu. Koliko sad traže?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Prošle godine mi je Nikana nudila u Stellas Haus-u (ako o njoj govorite, nalazi se  preko puta parka iznad plaže) trokrevetni apartman (sa jednim krevetom u kuhinji) za 50e noć u julu mesecu. Koliko sad traže?

1/4 app u junu za 35e. deluje mi da je ok smestaj. Ali su generalno svi podigli cene. Ove godine olimpijska regija bice preplavljena. nece moci peskir da se stavi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@zbunjen71 nismo bili smešteni u Eva Mariji, tamo smo samo išli da pazarimo ulje i masline-tako da ne znam kakvi su apartmani. Mi smo bili u Petridis villageu tri puta, to je tip smeštaja za koji se ovde kaže "kolko para tolko muzike".

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka