Aleksa

METAMORFOZIS

1717 poruka u ovoj temi

Ima nas jos zaljubljenih u Sitoniju. Mislim da je Kasandra izvikana i da po prirodi i plazama ne moze da pridje nijednom mestu na Sitoniji. Sarti je pravo porodicno, mirno mesto i da ne ponavljam sve sto je Taci napisala tacno je. Dva puta sam bio, ali sigurno cu opet tamo navratiti bar na 2-3 dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

taci, jel to bila ljubav na prvi pogled? :bez-zuba:

Možda je Kasandra izvikana, ali stvarno ne mogu ništa loše da kažem za Kasandru. Nisam imao primedbi (do sad)....

Meni (tj. nama) je prvi put da idemo na Sitoniju, ondosno u Metamorfozis, ali to je skoro to!

Sudeći po ovim postovima - izgleda da je izbor pravi!

Uspeo sam da nađem Sarti na gmaps. Ima i tamo par fotografija. Primamljivo deluje... Definitivno se mora posetiti, kao i par navedeih plaža na zapadnoj obali Sitonije - navedenih u ranijim postovima.

Sreća da ima vas koji ste bili (i niste sebični sa davanjem informacija), pa možete nas ostale da savetujete šta bi bilo dobro posetiti, da ne lutamo mnogo....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

taci, jel to bila ljubav na prvi pogled? :bez-zuba:

Možda je Kasandra izvikana, ali stvarno ne mogu ništa loše da kažem za Kasandru. Nisam imao primedbi (do sad)....

Meni (tj. nama) je prvi put da idemo na Sitoniju, ondosno u Metamorfozis, ali to je skoro to!

Sudeći po ovim postovima - izgleda da je izbor pravi!

Uspeo sam da nađem Sarti na gmaps. Ima i tamo par fotografija. Primamljivo deluje... Definitivno se mora posetiti, kao i par navedeih plaža na zapadnoj obali Sitonije - navedenih u ranijim postovima.

Sreća da ima vas koji ste bili (i niste sebični sa davanjem informacija), pa možete nas ostale da savetujete šta bi bilo dobro posetiti, da ne lutamo mnogo....

Nemam ni ja nista protiv Kasandre, ali kad budes obisao Sitoniju bice ti jasno. Elem, Metamorfosis ti je sam pocetak prsta i nemoj se zaustaviti tu, potrudi se ako si svojim prevozom pa obici nije to mnogo voznje. A na MFT imas Sarti, Toroni, okolne plaze....pogledaj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

taci, jel to bila ljubav na prvi pogled? :bez-zuba:

Možda je Kasandra izvikana, ali stvarno ne mogu ništa loše da kažem za Kasandru. Nisam imao primedbi (do sad)....

Meni (tj. nama) je prvi put da idemo na Sitoniju, ondosno u Metamorfozis, ali to je skoro to!

Sudeći po ovim postovima - izgleda da je izbor pravi!

Uspeo sam da nađem Sarti na gmaps. Ima i tamo par fotografija. Primamljivo deluje... Definitivno se mora posetiti, kao i par navedeih plaža na zapadnoj obali Sitonije - navedenih u ranijim postovima.

Sreća da ima vas koji ste bili (i niste sebični sa davanjem informacija), pa možete nas ostale da savetujete šta bi bilo dobro posetiti, da ne lutamo mnogo....

Samo se zbog ljubavi na prvi pogled vredi vratiti jos jedno leto na isto mesto... :srce::srce::srce:

Ja o Kasandri ne mogu da pisem,jer sam tamo letovala za vreme onog velikog pozara,tako da,suvise losih uspomena...Mozda bih imala drugaciji utisak da sam tamo letovala u neko drugo vreme...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ancha

metamorfozis je početak, a imam u planu da obiđem još par plaža sa MFT i po preporuci taci, moram videti Sarti... (ako do septembra stigne dizel na grčke pumpe) :bez-zuba:

@taci

zar samo još jedno leto? malo će ti biti.... :D

ja na sitoniji nisam bio, a ovo sad je po preporuci (ne sa foruma) da je tamo pravi odmor i da je vazduh odličan, a iz MFT vidim i da su plaže fantastične...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Novi Sad - Metamorfozi za one koji idu kolima, plan puta

  • kilometraža
  • potrošnja za plin - 60 centi
  • procenjeno vreme dolaska
  • sa odmorima min 15 min
  • kola:  

http://www.putovanja.info/forum/index.php?...ost&p=43212

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

6.jpg

5.jpg

7.jpg

Ovo je via Michelin route, a možete koristiti Marco Polo 2006/07/08....sport-smiley-009.gif

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Metamorfozis je mesto sa velikom borovom sumom blizu centra, ali ne bi u njega isla na duze i bez kola. Kao stvoreno je za zaljubljene. Niko im ni u cemu i nista ne moze zasmetati. Prelep je pogled iz parka na more i vrlo je tiho, kao da je celo mesto jedan veliki hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Metamorfozis je mesto sa velikom borovom sumom blizu centra, ali ne bi u njega isla na duze i bez kola. Kao stvoreno je za zaljubljene. Niko im ni u cemu i nista ne moze zasmetati. Prelep je pogled iz parka na more i vrlo je tiho, kao da je celo mesto jedan veliki hotel.

simpatično.... jel to iz ličnog iskustva pričaš...?

Izmenjeno (daxter)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jos nekih slicica na koje sam nabasala, pa procenite sami:

g1000391001sithoniaon8.jpg

g1000391128sithoniaco8.jpg

Stvarno su super te klupice sa pogledom na pucinu. :srce:

Izmenjeno (Kikisvet)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo autobuskim prevozom, moűda neko zna da i ima autobuskog prevoza do Nikitija ili Neos Marmarosa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@taci

zar samo još jedno leto? malo će ti biti.... :D

ja na sitoniji nisam bio, a ovo sad je po preporuci (ne sa foruma) da je tamo pravi odmor i da je vazduh odličan, a iz MFT vidim i da su plaže fantastične...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo autobuskim prevozom, moűda neko zna da i ima autobuskog prevoza do Nikitija ili Neos Marmarosa?

Postoji autobus(za koji ja na zalost ne znam tacan red voznje) koji ide iz Sartija do Soluna(naravno i obrnuto) i svraca,bukvalno u svako mesto na Sitoniji...Sto bi se reklo pored svake kuce... Ako te bude interesovalo saznaces sigurno vec prvi dan red voznje,znam da uvek krece tacno na vreme i znam da nije skupa karta,jer je moja drugarica iz Neos Marmarasa dolazila kod mene u Sarti...Za cenu karte nemoj da me pitas,jer sam ja i u Grckoj,kao i u Beogradu skroz operisana od cena... :bez-zuba:

Izmenjeno (taci)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, a...ti izleti koji se nude preko agencija (krstarenje brodom uz obale Svete Gore ili zalivom Toroneos, autobusom do Soluna ili „Waterlanda“), vredi li ici ili rent-a-car pa redom...

Konkretno, mislim na krstarenja. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E ovo ti je dobro pitanje...Ja volim te izlete i stalno uplatim poneki...Ali,konkretno,ne znam,taj obilazak oko Svete Gore...Mozda sam previse ocekivala...Bilo bi mi zao da nisam otisla...Ali sve je to predaleko i nije isti osecaj videti zidine crkve i uci u nju...Pored toga nas vodic je silno kasnio sa objasnjenjima kod kog smo manastira u kom trenutku...

I kad bih sad ponovo isla,jedino se,a da sam bez nekog prirucnika,ne bih zbunila oko toga koji je Ruski manastir,jer je ogroman i nov i nekako skroz drugaciji,sve ostalo sam videla izdaleka,a devojku koja nam je pricala o manastirima,jedva da sam i cula...

A za Uranopolis,kad se tamo stigne,bude premalo vremena da bi se bilo sta videlo...Za tih sat i po,mi smo se prosetali malo,uglavnom zbog potrage za nekim restoranom,jer smo vec bili strasno gladni...Rucali...Krenuli do plaze,ali nismo stigli,a vec smo morali nazad na brod...

U povratku,brod ide kracim putem i putnike zabavlja neko folklorno drustvo...

I to je uglavnom to...

A u Solun smo isli sami,tako da ne znam kakav je izlet!

E da,krstarenje zalivom Toroneos mi je recimo bilo bas lepo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ih, a ja ti upravo saljem pp sa istim pitanjem. :D

Hvala, Taci! :srce:

Znaci, rezime: Toroneos - :P

Sveta Gora :tuzni:

Uranopolis :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka