Aleksa

METAMORFOZIS

1717 poruka u ovoj temi

Moze li neko da mi kaze nesto o ovoj destinaciji kao i o agenciji(Elnos). Hvala

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

agencija je odlicna slobodno putuj sa njima1

metamorfosi malo ali prijatno mesto za pravi porodicni odmor

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje iskustvo sa njima je ovakvo...morala sam stalno da ih zivkam i podsecam sta su i kada trebali da mi jave, a prethodno da im detaljno objasnim ko sam i sta sam uplatila kod njih...Ne kazem nista lose generalno za agenciju, ali radnici sa kojima sam ja kontaktirala nisu vredeli nista...U svakom slucaju, oni pretezno rade tudje aranzmane (Jolly, Argus...itd), tako da i ako nesto krene lose nije njihova greska. Grese samo u ophodjenju prema ljudima. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam im poslao mail, nemaju ni jedan aranzman do septembra. Izgleda da su popularni. U svakom slucaju hvala.

Da li jos neko radi Metamorphosis, mesto deluje jako lepo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaj da li Sabra radi to mesto mislim na ima na njihovom sajtu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili hotel u Psakoudiji -to je nekoliko km od Metamorfozisa(Philoxenia bungalovi-radi ih Kompas Kg i Sabra)

Izmenjeno (Vesna Ks)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na korisnim info, rezervisao sam Vourvourou pa cu malo da se vozim okolo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo da u septembru idemo u Metamorfozi.

Kakvo je vreme u tom periodu?

Da li ima meduza?

Konkretno smo hteli u metamorfozi bungalove.

Da li je neko bio da nam opiše kako je tamo?

Prvenstveno nas zanima hotelska plažica pošto smo sa malom decom

KOJI "MATERIJAL" JE U VODI, da li je pesak, kamen, šljunak...

Da li je moguće došetati do samog mesta, a da se to nazove prijatnom šetnjom?

Hrana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko posetio mesto Metamorfosi i hotel Simeon.Utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da i mi planiramo ove godine u septembru da idemo u isto mesto, interesuju me iskustva ljudi koji su tamo već bili.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pouzdano znam da je dosta clanova ovog lepog sajta letovalo u Metamorfozisu.

Lepo bi bilo da se jave i pomognu nama koji se interesujemo za ovo mesto.

Mene zanimaju mane ( a nisu u vezi sa velicinom mesta i nocnim zivotom), ako ih ima.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nekoliko komentara na Metamorfozi:

baš malo mesto sa 2 ulice i jakom lepim parkicem na litici iznad plaže

plaža nije loša

u septembru ima meduza, mi bili od 8-20....

septembar je što se vremena tiče odličan: ujutru i uveče prohladno, preko dana toplo, voda jako topla

ovo se sve odnosi na 2007.

oko 2km udaljeno od samog sela se nalaze hoteli plavi delfin i metamorfozi bunglaovi

smeštaj je baš lep ali ne i plaža

plaža je daleko lepša u nikitiju (7km od metamorfosija) u principu najlepše plaže se nalaze van mesta i do njih vam treba automobil, a nekoliko najlepših su u okolini Sartija i na potezu nikiti - neos marmaras

Inače gde god da sam bio na Sitoniji (2005jun i 2007septembar) voda je uvek bila izuzetno čista.

Ako vas interesuje nešto konkretno pitajte

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam tamo 2006, i najsvetlija tacka je dobri grk Janis koji je pomagao u svakoj prilici. Ako zaboravimo mesto u kome nema cak ni benzinske pumpe, plaze su uglavnom sljunkovite, a u vodi kamen i sljunak. Jedino je zgodno ako se ide kolima, jer su u blizini - na nekih 10-15 km od mesta - prema Neos Marmarasu, nalaze se neke od najlepsih plaza (na kojima jedino ima beach barova) Halkidikija ako ne i Grcke. Uglavnom se te plaze ne vide sa puta, samo postoje mali znaci koji upucuju na plazu.

Moja preporuka je da se ide jedino kolima i da to bude polazno mesto ka drugim plazama, mestima itd, a nikako kao mesto u kome bi se proveo ceo odmor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi planiramo da idemo s ćerkicom od četiri godine od 01.-12.09.2008. godine. Ne interesuju me izlasci. Treba mi mesto za porodičan odmor. Malo me je zbunilo to što kažete da u septembru ima meduza. Interesuju me restorani (ponuda i cene, da li negde postoji mogućnost pretplate za ishranu) i supermarketi. Da li postoji autobus ili neki taxi koji vozi do Nikitija, jer planiramo da idemo autobusom? Ili možda rent-a-car agencija? Puno bi mi značilo ako bi ste mi dali odgovore na ova pitanja.

Pozdrav!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi planiramo da idemo s ćerkicom od četiri godine od 01.-12.09.2008. godine. Ne interesuju me izlasci. Treba mi mesto za porodičan odmor. Malo me je zbunilo to što kažete da u septembru ima meduza. Interesuju me restorani (ponuda i cene, da li negde postoji mogućnost pretplate za ishranu) i supermarketi. Da li postoji autobus ili neki taxi koji vozi do Nikitija, jer planiramo da idemo autobusom? Ili možda rent-a-car agencija? Puno bi mi značilo ako bi ste mi dali odgovore na ova pitanja.

Pozdrav!

Mesto je baš baš malo, mislim da ce vam biti bas dosadno posto nema gde da se seta niti sitno kupuje, za cene ne znam, pošto smo bili u hotelu pa ne znam koliko je hrana koštala. Istina je za Janisa mlad covek prica srpski drzi prodavnicu i svi Srbi idu kod njega....

Na celoj Sitoniji za porodični odmor preporučio bih jedino Sarti, dovoljno veliko mesto (da ima sve infrastrukturno što treba: vise od 1 prodavnice, 1 restorana, pekaru nisam video ni u Neos Maramarasu, a kamoli u Metamorfoziju...) i dovoljno lepa plaža ima mesta za šetnju, a ako samog Sartija su ubedljivo najlepše plaže na Sitoniji a i sire.

Autobuske linije postoje i voze po celoj Sitoniji... koliko su česte ne znam kao ni koliko koštaju...

I u Neos Maramarasu, Metamorfoziju i Sartiju ima naseg sveta dosta, a primetio sam da u Sartiju ima najvise Madjara, U Nikitiju nasih nema mnogo ali je i osetno skuplji, no jedini ima i 2 mega marketa.

U svakom slucaju ako niste automobilom ili ga necete iznajmljivati mozda je za porodicu ipak lepsi npr Hanioti..

Rentakar agencija ima svuda cene baš nisu nešto povoljne 2005. u Neos marmarasu smo iznajmili punta na 10 dana za 310€ (u junu), 2007. sam bio svojim automobilom pa ne znam, ali čini mi se da je bilo i skuplje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka