Dubika

Barceloneta plaža

17 poruka u ovoj temi

ne znam dal je najefikasniji nacin, jer moras da presedas, mi smo isli tako prema sant sebastianu gde se nalazi zicara tjah transbordador za monzuik. ides sa aerodroma aerobasom t1 ili t2, t1 staje odmah na izlazu, do placa catalunya. onda peske odatle kroz ulicu fontanella ta ulica se nalazi odmah ispod trznog centra el corte ingles. ulica je kratka i prometna i izlazis na placa d' urquinaona. tu staje metro zuta linija l4 i ides sa tom linijom do stanice barceloneta i tu sidjes ili na sledecoj vila olipica. mozes i sa trga katalunja da ides jednu stanicu crvenom linijom l1 koja isto staje na stanici urquinaona i ukrsta se sa zutom. za autobuse ne znam, jer smo mi od stanice barceloneta isli dalje peske.

za t2 se ne secam vise gde se ide, ali i taj autobus staje na trgu katalunja. mi smo sleteli kod terminala t2, ali je odmah dosao njihov bus koji nas je prebacio na t1 i tamo smo pokupili stvari i izasli. ocekivala sam da cemo ici sa t2, zato sma skupljala podatke za t2, ali je ispalo da idemo do grada sa t1.

imas i autobus 46 sa aerodorma, on je nesto jeftiniji, ali aerobus radi odlicno i brzo.

Izmenjeno (Korzika)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Barseloneta u januaru

IMG_20160106_105644.jpg

IMG_20160106_105413.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka