Dubika

Barceloneta plaža

17 poruka u ovoj temi

Da li je neko letovao u Barceloni, i ima iskustva sa plazomm , da li je prisojna, da se provede odmor tamo, unapreda zahvalna ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dubika, zavisi sta ocekujes od odmora. Nama je prioritet bio da obidjemo kompletnu Barselonu, a i da se kupamo, tako da su nam gradske plaze bile i vise nego dovoljne. Barceloneta je najbliza centru grada, prakticno u nastavku, najveca je guzva, najvise turista, pa samim tim i dzeparenja i prljavstine. Kada krenes severno od nje, setalistem, ima jos 5,6 plaza u nizu, sve su prostrane, pescane, ciste, lezaljki ima samo ako sam trazis, uglavnom su svi na svojim peskirima i suncobranima. Vestacke su, pescane plaze, ali jako lepo odrzavane i opremljene, bez preteranih guzvi (osim vikendom) Moja preporuka je plaza Marbella. Jos nesto, sunce tamo zalazi kasnije nego kod nas, dan dugo traje, tako da posle obilazaka mozes lagano da zavrsis dan na plazi, gde je zivo do kasno uvece. Pozdrav!

Izmenjeno (lela_bg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, hvala puno mi je pomogao tvoj odgovor, da, upravo hocemo da spojimo odmor  sa obilascima grada, i da se provedemo sto vise vremena u Barseloni, posto studiramo spanski, nekih mesec dana, ako ima jos plazica to je super, nisam ni ja nesto idealno zamisljala tu gradsku plazu, ali uz jos neke plazice, moze da posluzi, hvala jos jednom na informacijama, pozzzzzzzz!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Barcelona ima 6 plaza, Barceloneta i Sant Sebastia su gotovo u samom centru.. Preporuka je Mar Bella ili Nova Mar Bella.. Bicete zadovoljni.

post-18514-1283787990,34_thumb.jpg

Izmenjeno (click_bgd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Našla sam prilično povoljno apartman u ovom delu grada pa me zanima kako se stiže do centra npr Placa de Catalunya i koliko je otprilike udaljeno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa treba ti otprilike 20 min do pola sata , barem kako sam ja citala na netu isto za neki stan u tom delu, a ide se do luke tj passeig maritimo ulicom pored mora do Kolumbovog spomenika i onda kroz Ramblu izbijas tano na plazu Cataluna......A zanima me ako mozes da mi kazes jel ides preko agencije ili u sopstvenom aranzmanu, posto sam i ja zainteresovana za stancic u ovom delu grada... Pozzz!!!

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To ako volis pesacenje . Metroom imas dve stanice do stanice Urquinaona pa odatle 5 min peske do trga Catalunya

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A zanima me ako mozes da mi kazes jel ides preko agencije ili u sopstvenom aranzmanu, posto sam i ja zainteresovana za stancic u ovom delu grada... Pozzz!!!

U zadnjih nekoliko godina putujem isključivo u sopstvenom aranžmanu jer prođem jeftinije i vidim mnogo više, tako i u Barselonu planiramo za NG u sopstvenoj režiji, čekam da mi se javi vlasnik apartmana da vidim da li je slobodno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

, da sigurno se isplati , jednom kad probas , vise se ne vracas na agenciju al evo nekako se sve plasimo da probijemo led, a i izgleda nam komplikovano sami da organizujemo , posto bismo mesec dana stan, pa treba uskladiti avion i tako te zavrzlame, pa me zanimaju iskustva ljudi koji su vec probali, hvala!!!

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prvi put u solo varijanti bili u Istanbulu i fantastično smo se proveli.

Zaista smo videli svako ćoše grada, zavlačili se u delove grada koji definitivno nisu bili u ponudi agencija :bez-zuba:.

Nekoliko ljudi nam je reklo da se isključivo vozimo taksijem, no, naravno, nismo ih poslušali, koristili smo i buseve i tram bez ikakvih problema.

A s obzirom da hoćete na mesec dana u Barsu teško da to i jedna agencija nudi, osim onih što rade individualne aranžmane.

Ako si zainteresovana mogu ti poslati adresu sajta gde ima mnogo stanova koji se izdaju na mesec dana, po čini mi se pristupačnim cenama, a na netu uvek možeš da ugovoriš aerport shuttle i potpuno je svejedno je li za nedelju dana ili za mesec.

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima nas taj nacin putovanja i molim te, posalji mi adresu sajta biggrin.jpg Za pocetak smo planirali boravak u Becu, uz posetu Praga,Minhena, Salzburga i jos nekih zanimljivih gradova biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prvi put u solo varijanti bili u Istanbulu i fantastično smo se proveli.

Zaista smo videli svako ćoše grada, zavlačili se u delove grada koji definitivno nisu bili u ponudi agencija bez-zuba.jpg.

Tako je najbolje obici nesto, jer si sam svoj gazda a i sa agencijom je sve na brzinu, pa ti i presedne, samo se lepo opremis , sta treba da vidis i savrseno:)), E , hvala ti puno na svemu, posalji mi adresu, bas sam ti zahvalna,i ako mozes da mi objasnis sta je shuttle , posto bas nisam upoznata sa tim terminima ohmy.gif, izvini sto smaram pozzzz

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja gledam da sve sto mogu da kupim preko neta kupim preko neta (to moze da bude i lose jer se onda fiksiras za neki tajming i ne mozes da odstupas od toga), ali se trudim da sve te troskove resim odmah i da ne mislim posle..e sad, to je od osobe do osobe (isto tako i za wifi, meni je to must u hotelu, ako nema interneta taj hotel otpada).

Nego te plaze u barseloni..nesto sam malo gledao..za tu barselonetu, ima li jos neke severnije? citao sam da ima, ali nisam nasao neke detaljnije informacije. Nama ce stan biti nedaleko od Camp Nou-a i plan je da ujutru idemo na neko kupanje a popodne da spartamo. Ima li smisla da se ide do nekog De Mar-a na to kupanje ili moze da se prezivi i na tim gradskim plazama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

50-60 km. severno, ili južno, isti mu đavo. Svuda "pustinjski" ambijent. Pesak, pesak, i opet pesak. Gde god se okreneš, gde god da kreneš, svuda isti ambijent, tako da se možeš slobodno zadržati na Barseloneti. Nema neke potrebe menjati. Eventualno, ako ti baš jako dosadi, ili želiš napraviti neku promenu, onda otidi do Blansa, tačnije do plaže st.Fransis. Ova plaža, iliti bolje reći plažica, se još poprilično razlikuje od ostalih. Uvučena je malo, kao neki zalivčić, i opasana stenama, te malo podseća na dalmaciju, ali i ovde je kao podloga - pesak, a ne šljunak. Sve u svemu, meni se svidela, jer odudara ambijentalno od ostalog. Možeš je videti na google mapi (satelit varijanta).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, koji je najbolji i najefikasniji način da se stigne od aerodroma u Barseloni do Barselonete, a da nije taxi? Da li postoji neka autobuska/vozna linija koja ide idrektno sa aerodroma do tog dela grada ili mora da se ide prvo do centra pa da se preseda na bus?

Ja sam pokušala da na netu pronađem info, ali koliko sam do sada uspela da vidim, mora da se preseda...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.