Guest Miki

Magawish, Hurgada -razna iskustva

187 poruka u ovoj temi

Drugari,

je li moze mala pomoc oko smestaja. Koliko vidim spirit nudi 3 opcije:

Standardna soba

kupatilo, klima, terasa, pogled na park, TV, telefon, mini-bar

Lotus studio

kupatilo, klima, terasa, TV, telefon, mini-bar

Lotus apartman

kupatilo, klima, terasa, pogled na park, TV, telefon, mini-bar

Bio bih veoma zahvalan ako neko moze da prokomentarise svaku opciju, kao u pogledu lokacije, kvaliteta smestaja unosa hrane i pica.

I jos nesto da li AI ukljucuje i room servis ili ne, i kakve su cene ronjenja i kajtinga u okviru hotelskog sadrzaja.

HVALA

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

neces pogresiti , odlican hotel prelepa plaza:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ide neko 21.9. u Magawish? Jel ima razlike izmedju samih bungalova, tipa "stari-novi" ili je sve jedno gde smo smesteni ?

Izmenjeno (chokky)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ide neko 21.9. u Magawish? Jel ima razlike izmedju samih bungalova, tipa "stari-novi" ili je sve jedno gde smo smesteni ?

Jel se neko vratio iz Magawisha? Kakvi si utisci, smestaj, klopa, plaza, ...itd.itd....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, magawish je hotel u koje jedino sto valja jeste plaza (radim u turizmu i znam na st a se gosti zale, a najvise je prituzbi na ovaj hotel). Sobe su grozne, hrana je ocajna, takodje se ljudi zale i na uslugu. Ako su vam ove stvari vazne zaobidjite Magawish u sirokom luku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrlo interesantno - ti si jedina koja se zali na ovaj hotel!! Ako je toliko los kao sto kazes, zasto je onda neko u ranijim postovima napisao da vec nekoliko godina zaredom ide bas u taj hotel ???? Da je to tacno sto si napisala, niko ziv ne bi isao tamo! Sto ne napises odakle su ti gosti koji se zale? Nasi nisu sigurno! Prema tome, nemoj pisati xxxxx

Izmenjeno (ljerka)
izbrisana uvreda
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Chokky,

Ja bih uzela u obzir i to da vecina populacije koja putuje nije na ovom forumu.... Ili internetu uopste

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uvek ce biti nekoga kome je hrana losa, sobe lose, more lose - koliko ljudi toliko cudi. Ja sam samo prokomentarisao da je to bio prvi (i jedini) los komentar na forumu koji je neko napisao u vezi ovog hotela.

Izmenjeno (ljerka)
obrisab citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sta ja znam mi smo prvo hteli pa odustali od tog hotela....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A mi obrnuto :-))))

Eto, kad se budem vratio, napisacu svoje utiske. Ali to ce malo da saceka jer idemo tek krajem septembra

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A mi gledali slike, i onda je moj muz pitao da li je i municija ukljucena u AI?

Kaze, kad vec idemo u teroristicki kamp, da se bar lepo pripremimo..... :srce: :P :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrlo interesantno - ti si jedina koja se zali na ovaj hotel!! Ako je toliko los kao sto kazes, zasto je onda neko u ranijim postovima napisao da vec nekoliko godina zaredom ide bas u taj hotel ???? Da je to tacno sto si napisala, niko ziv ne bi isao tamo!

Nisi procitala-o moj post, ja radim u agenciji (lokalnoj u egiptu) koja salje goste u magawish i svi su (99,99%) jako nezadovoljni, razocarani onim sto sam navela u magawishu. ne razumem, zasto bih lagala? pa idi onda u magawish pa se uveri.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mi smo prvo mislil da idemo u ovaj hotel ali posle pregleda fotki na trip advizoru a pogotovo na holiday checku-u odustali smo, zaista namestaj izgleda katastrofa + za nas ukus je previse udaljen od oba centra.

Izmenjeno (James79)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisi procitala-o moj post, ja radim u agenciji (lokalnoj u egiptu) koja salje goste u magawish i svi su (99,99%) jako nezadovoljni, razocarani onim sto sam navela u magawishu. ne razumem, zasto bih lagala?

Zasto bi lagala??? Pa zato sto ti je verovatno u interesu! I koliko je tih 99.99%? Sigurno ne vise od 2 ljudi! Tvoj jedan jedini negativan komentar u vezi hotela je totalno zanemarljiv prema mnogo drugih pozitivnih komentara! Kao drugo, verovatno su ta " gomila nezadovoljnih gostiju" englezi pa nije ni cudo da su nezadovoljni! Prema tome, nisi uspela u pokusaju da nama koji smo uplatili taj hotel upropastis letovanje! Samo si pokazala da si lose informisana za jedno osobu koja tvrdi da radi u turizmu!

Procitao sam tvoj post, tako da sam video da radis u turizmu. To sto su svi nezadovoljni, ne mora nista da znaci. Svako ima neke svoje kriterijume. Na ovu temu su se javili oni koju se veoma zadovoljni. Ne razumem, zasto bi oni lagali? To sto pisu englezi po tripadvisoru i takvim sajtovima, do sada se uvek pokazalo da je netacno - oni su extremno razmazeni, uobrazeni, zahtevni, losa im je hrana.......itd.itd........tako da me uopste ne zanimaju ocene koje su dali englezi. Ono sto sam procitao o ovom hotelu i komentari ljudi koji su bili, je sasvim bilo dovoljno da jedva cekam da odem tamo i da se super provedem.

A mi gledali slike, i onda je moj muz pitao da li je i municija ukljucena u AI?

Kaze, kad vec idemo u teroristicki kamp, da se bar lepo pripremimo.....

Ko zna koji ste vi hotel gledali! Da li ste sigurni da je u Egiptu? :-)

i mi smo prvo mislil da idemo u ovaj hotel ali posle pregleda fotki na trip advizoru a pogotovo na holiday checku-u odustali smo, zaista namestaj izgleda katastrofa + za nas ukus je previse udaljen od oba centra.

Taj smestaj sto si video je smestaj od osoblja a ne za goste! Znaci , bio si dezinformisan!

Ja recimo ne bi isao u hotel Elysees koje je extra popularan, zato sto su skoro sve sobe bez terase, sto je recimo meni bitno. Takodje mi je bitno da je plaza siroka i prostrana a ne mala sa zbijenim lezaljkama, kako sam video na slikama od Elysees hotela. Takodje mi ne smeta sto je udaljan od grada, to sam i hteo, jer sam vec obisao Hurghadu tako da me ni to ne zanima. Ove godine cu vec 5-ti put ici u egipat tako da vec znam sta mogu da ocekujem od njih

Sve u svemu, neko ce za neki hotel reci da se super proveo, neko pak da je bilo odvratno. Mi smo se za ovaj hotel odlucili zato sto sam procitao veoma mnogo pozitivnih komentara, a jako malo negativnih i zato sto ima karakteristike kakve ima.

Izmenjeno (chokky)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam uplatio ovaj hotel od 07.09. preko Spirita, idem sa devojkom i ocekujem lep odmor. Procitao sam puno postova na nasim i stranim forumima i sklon sam da verujem ljudima koji su tamo bili (pre svega nasim), a ne onima koji su na osnovu slika doneli nekakve zakljucke. Svaka cast onima koji rade u turizmu i samo me zanima da li je mozda problem u tretmanu prema domacim turistima (pre svega smestaj).

Takodje bih preporucio svima da pogledaju kako je hotel Elysses ocenjen na TripAdvisor-u, pa ce te videti da to i nije bas merodavno. Samo 9 sarenih komentara, a ocigledno je da se radi o odlicnom hotelu.

Na kraju, stvarno bi pomoglo kad bi se javio neko ko je ovog leta bio u ovom hotelu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka