Aleksandar Đuričić

Kuda sa voljenom osobom?

70 poruka u ovoj temi

... i naravno da vec jednom odem na San Siro da odgledamo tekmu, ili na Meacu, zavisi ko igra...

Calcio, che buona e romantica idea!... San Siro! ... E forse Stadio Delle Alpi, Stadio Olimpico Roma... :wub:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Calcio, che buona e romantica idea!... San Siro! ... E forse Stadio Delle Alpi, Stadio Olimpico Roma... :wub:

Si Verho.Facio tutto per amore.Mi piace idea che la atmosfera sul stadio e molto inspirativa.Ti vengono emozioni, forti..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno u prelepu Veneciju!!!

Posebno mesto neverovatnog šarma! To treba videti i doživeti, pogotovo u društvu voljene osobe.  

Svi koji još nisu bili u tom divnom, romantičnom gradu, pod obavezno da ga posete, što pre. Makar jednom u životu, da bi mogli reći da su živeli.

http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/2349

:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

10.gif Moram priznati da mi je kada je kraj mene moja ljubav, svuda lepo. U klupi na parku, u setnji kraj jezera, na vrhu sneznom...

Ipak, evo dva predloga gde sa voljenom osobom. Licno sam konzumirala oba mesta i bilo je carobno.

1. Terzica avlija u Zlakusi sa posetom Potpeckoj pecini - romanticna vikend varijanta...

Internet prezentacija: www.zlakusa.com

Tel/fax: 031/546-118

Mob. 063/8439-866

2. Voznja Sarganskom osmicom sa posetom Drvengradu - moze jednodnevno, ali preporucujem kao vikend u dvoje sa prenocistem u Drvengradu...

www.mecavnik.info

http://www.serbianrailways.com/active/en/home/glavna_navigacija/prezentacije/sarganska_osmica/red_voznje_sarganske_osmice.html

P.S. Kako zeleznica nije azurna za izmene na web-u obavezno proverite telefonom. Ja sam u maju platila karte 500 dinara po osobi, imala obezbedjenu rezervaciju putem telefona i isla vozom koji krece u 13h.

3. UZIVAJTE, JER PRAVA LJUBAV SE RETKO DESI, DRAGOCENA JE I TREBA JE NEGOVATI KAO NEZNI CVET.9.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine je u toku priprema za turu po severnoj Italiji (Verona, Venecija, Milano, Monza, Padova).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja su, po vama, romanticna mesta za letovanje za parove?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoje vec tema sa tom tematikom, pa verujem da ces tamo naci odgovarajuce predloge za letovanje za parove :)

Takodje postoji i ova tema. Ne tice se samo letovanja, ali ima i tu korisnih predloga

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je malo siri pojam, reci region...jer ako nabrajamo ceo svet trebace nam dugo vreme :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

recimo grcka... planiram da idem sa deckom septembra. bitna mi je cista plaza i lepo more, kao i da grad nije mnooogo mali ali ni mnooogo urban :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izaberi Pargu, mali tradicionalni gradić na Jonskom moru, pravo mesto za romantiku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka