Aleksandar Đuričić

Kuda sa voljenom osobom?

70 poruka u ovoj temi

Ne rade gornji linkovi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PRAG za Novu godinu??? Da! Tacno je da je vatromet u ponoc fenomenalannnnn i prelep :rolleyes: i da ponesete sanpanjac sa sobom i popijete ga napolju... i onda je sve gotovo u roku od petnaest minuta i svi se razbeze ko zna gde. Epa ako si sa voljenom osobom preostaje samo da nastavite do hotela i sobe... i onda se vec nadje nesto cime biste se zanimali ;) :P ;) Sto se tice restorana i hotela provod u najludjoj noci kod njih i nije bas tako lud <_< kao sto moze kod nas da bude:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Barbara Kartland kaže da sve što ima da se obavi U SOBI, to treba obaviti PRE izlaska. Da se ne bi žurilo nazad.

A ona ponešto zna o romantici...

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikola ovo je romantika :wub::wub::wub::wub::wub: ...jos sto za dvoje...neka fina muzikica tiha... :wub::wub: do zore!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,da...

Zima, kamin, vatrica....

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:rolleyes: :rolleyes::rolleyes: :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dagavice, idi baci pogled na temu Rumunija!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

JESAmMMMMMMmmmmMMM i pravo da ti kazem ja tamo ne vidim nikakvu romantikuuuu :( :( :(

Ja sam plasljiva.....jos da nosim limeni pancir... :( ne znam sta da kazem Grof je na mene ostavio bljak utisak...ne kazem da to nije lepo videti za onoga ko ima..................(.....)ja nemam veruj mi!!

To je onaj fazon ako hoces nekog da se sto pre otarasis odvedi ga u Transilvaniju kod Grofa.. :ph34r::ph34r::ph34r:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima jos do Nove godine..ali..mislim da sam nepokolebljivo odlucio da to bude Amsterdam i da cu svoje planove podrediti ispunjenju ove zelje.

Kuda sa voljenom osobom?

Evo dva odgovora na pitanja-gde sam bio i gde bih voleo da idem sa zenom/ tela i uma koja srce mi uze.

Bio sam u Ohridu.Neko ce reci nije to evropska metropola i nista spektakularno.Istina.Nije veliki grad,ali prepun je romantike na svakom mestu.Nocu,danju,udises ljubav,hranis se njome.Svi su maksimalni pozitivci,pice i hrana jeftinija nego na CG primorju,smestaj isto.Voda je milina.Spoj islamske i pravoslavne kulture primecuje se na svakom koraku,ali bez ikakve napetosti i netrpeljivosti.Barem je ja nisam primetio.Ako odete u Ohrid,necete pogresiti.

Prag i Pariz su definitivno jedni od gradova koji su mi na listi.Vidim da o njim se najvise prica i osecam se skalpiran sto jos uvek nisam imao tu cast da tamo zapalim.Sve zato sto razmisljam non stop o dobijanju Shengena i putovanju u svojoj reziji,a ne preko agencije.I tako,odbise me Holandjani,pa Norvezani uz garantno pismo..nemam srece.Ali da ne kukam previse,pored Praga i Pariza,voleo bih da posetim i Liverpul.Mozda netipican grad,asocijacija na tmurno i kisovito englkesko vreme,ali bas to vreme i citava istorija tog grada,slozicete se,u sebi nosi magiju.A da ne pricam,po malo sebicno,o mom omiljenom fudbalskom klubu:) Tako da,moja buduca lepsa polovina,ako nema bolji predlog,ide sa mnom u Liverpul,a mozda se i ne vratimo:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ja bih na tu stranu u Edinburg!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto sam nalakirala nokte, cisto da se malo ubacim... Vidim planira se vec Nova god. Eto, Schengen mi vise nije problem, barem do 2010. Nakon smaranja po Krfu, uzivanja u najlepsim uvalama Sitonije, savrsenog koncerta Remosa na Kasandri, jednog lepog popodneva u Garcon-u u Solunu, planiram da nastavim sa jednim vikend-skokom do Trsta, jer ne videh ga jos od osmog razreda, zatim jos jednim vikend-skokom do Beca, jer prosli put sam tamo ostavila nesto nedovrseno, a zatim, kad krene novogodisnje-bozicna euforija>let do Stutgarta, obilazak prijatelja u Hajdelbergu, pa posto je i Strazbur blizu, a imam zelju da ga pokazem mojoj polovini onda via tamo, pa iz Strazbura TGV-om do Pariza na dva dana koliko da me vidi "Buda u svom baru" i Bulevar San Michel... Sve to naravno propraceno postnovogodisnjim rasprodajama! A da, zaboravih jos da na red ceka Aznavurov oprostajni koncert u Parizu u oktobru! Nema li idealnijeg poklona za svog dragog ili dragu?! Pod uslovom da naravno ima Schengen...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ti to nas zezas ili samo mastas?

Mnogo je uverljivo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto Schengen...mozda nam je lepsa polovina...inostranog porekla...:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cekajte ....ko je to hteo bez mene u Prag za NOVU GODINU ??????

Hmmmm nemam pojma ali sam cula da je najlepse prag obici u prolece......

Ahhhh taj Pariz samo kad se setim ....7 dana provedenih tamo je zaista malo ...ufff kad bi moglo po7 dana svake godine to bi bilo super ..... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa voljenom osobom, Italija definitivno, zima , neko skijaliste, Madona di Kampiljo, Kortina d Ampeco, sneg divotica , sve u njihovom moderno rusticnom stilu, udobne sobe, kamini, hrana savrsena a vinaaaa.....Nova Godina i spektakl od vatrometa.Zatim, Milano, Via Brera, galerijice i kafei, kupovina i naravno da vec jednom odem na San Siro da odgledamo tekmu, ili na Meacu, zavisi ko igra...

Moze i Toskana u prolece, milion privatnih gostiona sa nocenjem, konobe, prsute, sumice, livadice, lezanje na travi.Pa caskanje sa domacinima koji su umetnici za gastronomske uzivancije i to su doveli do savrsenstva....nekako mi je Toskana, da je dozivim kako treba, nikako sa agencijom, u sopstvenoj reziji.Inace u Italiju uvek idem u sopstvenom aranzmanu i samo mi trebaju sredstva placanja, jezik govorim i utapam se odlicno.....nostaaaaalgiiiiijaaaa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka