turorg

Prijedlog putovanja

55 poruka u ovoj temi

За све предлог, следеће лето Скопелос.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto lepog primera.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ne bi bilo loše da malo i obrazložite zašto nešto preporučujete.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Укратко, сада после летовања на Скопелосу сам сабрао трошак и констатовао да ме није ништа више коштао него у на пример Неос Мармарасу или Полихрону. О плажама или лепоти да се не говори, не фали ништа НМ који јако ценим али ... "Проблем" је трајект који се мора доста унапред резервисати и траје између 3,5 и 4 сата али ... вреди свих "пара" док се то острво не урбанизује. Све које интересује погледа тему Споради, има тамо опис Весне, верујте такву шуму и такво море нисам видео нигде у Грчкој, сигурно негде има лепшег овог или оног али комплет не. Укуси су различити али ... Да не буде оног, ми смо ишли са јако малим дететом и ништа му није фалило. Једина мана је што на острву има доста оса али не уједају, једноставно се не прска због природе. Кога више интересује може послати ПП.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A je l'  neko ima preporuku za putovanje za vikend...isla bih sa muzem, autom... aktivan vikend bi nam prijao... vec neko vreme znam da cemo negde ali nikako da smislimo gde, a sada se primaklo i ups...ne odlucismo...:not_i:

Moze Srbija, moze i van Srbije, sve nas zanima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mitrovac Tara, šetnja do Banjske stene (tamo i nazad 15 km, nije jako uzbrdo), drugi dan do crkve Cara Lazara, Zaovinskog jezera ukupno oko 10 km ali je ukupno duplo gore nego do Banjske stene jer je penjanje putem za kola nagib oko 15 % prvih 2,5 km

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zvezdo, a dokle kolima? Napominjem da je insignia prilicno niska.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Banjsku stenu možeš skoro sve kolima od 6,5 km, 6 možeš kolima, ja išao avensisom više puta, znači imaš 500 metara peške gore i toliko dole, ko je bio zna šta se propušta.

Za crkvu Cara Lazara ne možeš tim putem kojim sam predložio takvim autom, možeš, išli su ali ... svuda sam išao ali ovde ne bi. Ovo ti je većinom pešačka staza, ako hoćeš nacrtaću ti na karti put. Moj mali je išao sa nama do crkve i nazad nekih 7 km.

Izmenjeno (Звезда је живот)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Primamljivo.... ako imas predlog za smestaj, restoran,  ma bilo kakv predlog napisi, a ja idem na temu...

Izmenjeno (mananna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj predlog su Sofija i Plovdiv, a ukoliko imate vise dana, onda i Veliko Trnovo :-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moj predlog su Sofija i Plovdiv, a ukoliko imate vise dana, onda i Veliko Trnovo :-)

Pa to moze sada  u januaru...bicemo u Banskom na zimovanju pa mozemo i do Plovdiva...Veliko Tornovo smo obisli pre nekoliko godina,u prolazu i nista nije ostavilo utisak...

Ovo gore je bilo pre par meseci i bili smo u Trsiću:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

A je l'  neko ima preporuku za putovanje za vikend...isla bih sa muzem, autom... aktivan vikend bi nam prijao... vec neko vreme znam da cemo negde ali nikako da smislimo gde, a sada se primaklo i ups...ne odlucismo...:not_i:

Moze Srbija, moze i van Srbije, sve nas zanima :)

Ja ti predlažem Bijeljinu, etno selo Stanišiće, smeštaj za male pare možeš i preko bookinga, a šoping vrhunski.Klopa po restoranima, samo tako, ima i solidan broj istorijskih i drugih spomenika, a sve na samo manje od 2 sata od Beograda. Gorivo smešno jeftino.  Jedino morate imati zeleni karton za kola. Stanišići su predivni.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su Stanisici kao iz crtanog filma.

Mananna, Plovdiv ce ti se sigurno veoma svideti, Sofija vec manje, ali mi smo ipak zeleku da oibidjemo i glavni grad. Bila je lepa zbog jesenjih boja i mnostva fontana :-) ( ima veliki broj parkova i u svakom vise fontana ). Veoma je lep i grad Ruse.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sofiju sam takođe nekada pre obilazila, pre valjda 10-tak godina, ali sve je to bilo na kratko, tipa idem  na koncert pa pre i posle prosetam... ovog puta cemo je drugim ocima gledati, zato i ocekujem  utiske drugacijeg tipa..Ruse?-sve mi se cini da smo i to prosli, stali, prosetali, ali opet bez veceg utiska ...

Plovdiv je prioritet .

Stanisici....ceka me neki poslovni put ka Bjeljini, neko je vec rekao da cemo tamo rucati...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Stanisici....ceka me neki poslovni put ka Bjeljini, neko je vec rekao da cemo tamo rucati...

Ručajte u Globusu, odlično mesto !Ma možete i mene da vodite , neću se bunim.:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka