turorg

Prijedlog putovanja

55 poruka u ovoj temi

ja bih jednostavno voljela da mi neko pomogne oko izbora putovanja gdje i kuda, htjela bih da priredim decku iznenadjenje ali nisam bas sigurna da cu odabrati dobru destinaciju?

unaprijed zahvalna :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blago tvom decku!

Ali, moras da nam das malo vise smernica: da li zelis da mu priredis romanticnu ekskurziju (Pariz npr.), neko egzoticno putovanje (Teheran :ph34r: ), opusteno letovanje, lud provod...? Kada bi putovala, i naravno, koliko si spremna da se otvoris $$$?

Eto dobre teme za sve!

Gde biste odveli svoju voljenu osobu? Sad cu da otvorim novu temu u "opsta diskusija"!

A ovde cemo da se bavimo samo tvojim ljubavnim zivotom... :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blago vama svima kad ste zaljubljeni :(

Posebno se to vidi iz Verhogetorinikovih poslednjih poruka... Bas lepo kada imate koga i kada ima ko vas da obraduje... ja cu na to morati da se strpim..

Izmenjeno (Polo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja zelim decka koji ce da me vodi, recimo, na Maldive,bas sam skromna :rolleyes: ne mora neka ekskluziva samo da ne spavamo na plazi a zivecemo vise od ljubavi nego od hrane... ;)

post-6-1174512514.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hehe... Mene decko,koga nemam, ne mora nigde da vodi. Pozeljno je samo da pristane da ide sa mnom....

A sto se tice gde odvesti voljenu osobu.... To je bar jednostavno.... Bilo kuda gde cete moci biti zajedno,srecni,zaljubljeni....

Meni to ne bi bio problem... Opet ponavljam,da imam decka.... :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

naravno da znam da bi nam svuda bilo lijepo zajedno, ali voljela bih da mi neko da smjernice za neko simpaticno opustajuce putovanje, ne previse daleko i naravno ne previse skupo! nemam bas neko pretjerano iskustvo sa putovanjima - bila sam u britaniji, grckoj, turskoj, ali njemu se to ne svidja, jer je previse guzva. vec sam se uspanicila jer mi to iznenadjenje koje hocu da priredim dragom treba vrlo brzo, tako help me please?

a sto se tice ostalih koji kazu da im je samo naci decka, neka se ne brinu, bice i to vrlo brzo, jer svako ima svoju srecu, pa ce te naravno i Vi naci svoju! ljubim Vas sve i cekam Vas odgovor!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeftino i blizu Rajacke pimnice,rafting na Tari,Vlasinsko jezero,

Srednje podnosljivo pariz i Disneyland

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ima mesta u Grckoj gde nije guzva, ima po ostrvima malih mesta, uzmete rent-a-car i sami nadjete plazicu neku gde nema gotovo nikoga... Provereno ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ste zakasnili sa odgovorom. Pitanje je postavljeno 2007. godine.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, možda i decu imaju :cmok: :cmok: :cmok: :cmok:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema veze. Odgovori će možda koristiti drugima.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za one koji bi da spoje divan planinski predeo, cist vazduh, odlicnu klopu, a da bude prihvatljivo sa cenom svima, ja predlazem Javor planinu, uz odlazak u Ivanjicu i Sjenicu. Ima i hotel i privatni smestaj, sta ko voli. U svako doba godine je lepo , ujesen najlepse. Blizina rezervata Uvac, samo organizovane i najavljene ture, onda spomenici iz I svetskog rata. Ivanjica je meni najsimpaticnija varosica u Srbiji, nema sta nema. Ovaj kraj Srbije je nepravedno zapostavljen, a ima sta da ponudi. Za novu godinu u Kusicima smo se odlicno proveli, a cekali smo i Bozic u lokalnoj crkvi uz mestane , vrucu rakiju i kuvano vino i vatromet. Ima i solidno skijaliste, a za decu je raj. Probajte, bice vam drago.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bila sam u britaniji, grckoj, turskoj, ali njemu se to ne svidja, jer je previse guzva.

Iz ovoga neko treba da pretpostavi da onog momenta kada se predje granicna linija navedenih drzava nastupa nesnosna guzva? Pa i u turisticki najskrajnutijim drzavama postoje mesta na kojima je guzva, npr. na pijaci, svetilistima, plazama (lokalno stanovnistvo), na trgovima tokom svetkovina koje slave diktatorov rodjendan itd...

Odbacite usluge agencije kao opciju i slobodna volja ce vas odvesti i u Britaniju i u Grcku i u Tursku na mesta na kojima nije guzva. Treba vam samo internet i mapa sveta. Ako hocete da agencija misli umesto vas, onda je sva prilika da cete naleteti na guzvu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka