anarea27

Zlatibor, opšta tema

1604 poruke u ovoj temi

Plivanje za Časni krst na Bogojavljanje na Zlatiboru

23815476307171058.jpg.b6cfd520153210c9b5

Na Zlatiboru se i ove godine organizuje plivanje za Časni krstna Bogojavljenje, 19. januara. Plivanje će biti organizovano na Vodicama.

Program:

10.00 časova - Prijave i pregled učesnika kod prodavnice na Vodicama

11.00 časova - Liturgija i osvećenje vode

12.00 časova - Plivanje za Časni krst

Posle plivanja biće organizovana proslava uz trubače, zakusku i kuvano vino.

Izvor: 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svasta propustam,ali neka, pricaces mi ti Srecko kako je bilo :)  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na moju veliku žalost propuštam i ja. Kasnim nedelju dana.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

To je u sumici, (prakticno mozete i tu da se sankate), kad krenete ka Cigoti, mada nije daleko ni od centra. Lepa je lokacija, a nije vam daleko ni od onih zvanicnih brezuljaka za sankanje.

Ako vam odgovara cena i svidja vam se apartman-slobodno!

 

Da li nekako možeš na mapi da mi označiš (ili opišeš) gde su "zvanicni brežuljaci za sankanje." 

Bio sam na Zltaiboru daaavnooo, ne mogu da se setim, a sad vodim klinca, pa je mesto za sankanje jedino bitno :) ? Takođe, da li negde mogu da se iznajme sanke (ili neku drugu "spravu" za sankanje (da ne kupujem i nosim iz Beotada, a klinca ima pet godina)?

Unapred hvala na pomoći i odgovorima!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Da li nekako možeš na mapi da mi označiš (ili opišeš) gde su "zvanicni brežuljaci za sankanje." 

Bio sam na Zltaiboru daaavnooo, ne mogu da se setim, a sad vodim klinca, pa je mesto za sankanje jedino bitno :) ? Takođe, da li negde mogu da se iznajme sanke (ili neku drugu "spravu" za sankanje (da ne kupujem i nosim iz Beotada, a klinca ima pet godina)?

Unapred hvala na pomoći i odgovorima!

Ovo sam zapamtila, ima toga jos, ali ne mogu da se setim gde sam videla sve, bila na frku pa nisam obracala paznju.

Ima da se iznajmi sve, od guma, sedalica (kliska)  i sl...pa i da kupite...

Ja se i dalje razmisljam da li da krenem ili ne sutra,ocekuje se sneg od 40cm i vise kako cujem,a ne znam kako bih se vratila u nedelju ako zaveje,a bud mi se ne dopada kao opcija!  i sada sam na mukama ,teskim....

Screenshot_2.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Dejans

necete promasiti, najzvanicniji brezuljak je u centru, kod pijace, videcete vec guzvu. Popnete se recimo, do hotela  Grand Tornik (malo levo na slici) pa odatle pravac sankanje do pijace :D

tornik.png.8524874fb9528db3ae998fdc34096

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

.

Ja se i dalje razmisljam da li da krenem ili ne sutra,ocekuje se sneg od 40cm i vise kako cujem,a ne znam kako bih se vratila u nedelju ako zaveje,a bud mi se ne dopada kao opcija!  i sada sam na mukama ,teskim....

 

U zlatiborskom kraju nema vandredne situacije, zima je tako da je i sneg sasvim normalna pojava :) Uz standardnu zimsku opremu za auto stižete bez problema. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@@neo @suki Divni ste, puno Vam hvala odgovorima, već sam klincu unepred  obećao sankanje!


Mi smo već upalatili i uzeli odmor, tako da nam ponedeljank ne gine :) . Zimske gume i lanci su tu.... a i reče mi čovek (iz apartmana gde treba da boravimo) da se putevi redovno čiste, ali da ne idem preko Mladenovca i Rudnika,  ukoliko pada sneg, već Ibarskom.......ma samo voziti polako i sve će biti  OK!  ;)

Još jednom hvala!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se zbog loših fotografija, ali se nadam da se barem koliko toliko vidi stanje na putu.

 

 

Zlatiborski put 2.jpg

Zlatiborski put 1.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Izvinjavam se zbog loših fotografija, ali se nadam da se barem koliko toliko vidi stanje na putu.

 

 

 

Jel ste isli od BGd preko ibarske? ja bih na Divcibare ali ne znam kako ce da bude u nedelju,a moram da se vratim tada, stalno mi frka da ne ostanemo zavejani negde...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi nismo iz Beograda, za taj deo puta moraćete od nekog drugog da dobijete informaciju :) 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sneg već 2 sata intenzivno pada i u ovom kraju, tako da možete očekivati  više padavina i na samom kolovozu. U svakom slučaju još uvek prohodno bez problema. Uostalom, problem najčešće naprave teretna vozila za koja postoji i zabrana u otežanim uslovima, ali se verovatno neka zateknu na putu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je smestaj u Cigoti u A bloku sto se tice higijene korektan? Idem sa dvoje dece, pet i jedanaest godina, tri nocenja su u pitanju...hvala unapred na odgovoru ukoliko je neko bio...ili cuo necije iskustvo uopste o smestaju u Cigoti Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li snega na Zlatiboru trenutno? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle, ima li? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka