anarea27

Zlatibor, opšta tema

1604 poruke u ovoj temi

Suki izvini, nisam videla da si pisao. Ali tek da znas, bio je kongres gradjevinara. I zato je bila frka.

Ja idem vec duze na Zlatibor, do sada uvek u hotel Planum, njihov apartman. Osrednje je, ali volim Zlatibor, mada ne centar i PINK i GRAND, ali ja to uvek kazem Zlatibor je sirok i visok pa kud koji. U tom hotelu apartman je 2500 din sa sva tri obroka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru, samo ja sam zensko :D

Pa, da, s obzirom koliko se gradi, nije ni cudo sto je bilo toliko gradjevinara da su popunili ceo Zlatibor! :P

Nikad nisam odsela u Planumu, mada sam se raspitivala, na lepom je mestu.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suki, draga, molim te izivni. Moja greska. :cvetic:

Planum je na super mestu, apartmani su osrednji, ali sobe nikakve. Sve u svemu za koju cenu, ok je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ubih se trazeci odgovor na pitanje-kako najjednostavnije stici od Beograda do Drvengrada? Spominje se Mokra Gora i Zlatibor ali stizu mi gosti iz inostranstva koji to zele da posete i zelim da im dam najlakse resenje. Moze li mi neko nesto predloziti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najlakse je otici busom direktno na Zlatibor pa odatle sa nekom agencijom do Drvengrada. Ili iznajmiti auto na Zlatiboru pa otici u sopstvenom aranzmanu. Mislim da nema mnogo opcija, ali im je najlakse da se smeste na Zlatiboru, osim ako nisu mislili da se smeste bas u Drvengradu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakav je hotel "President" na Zlatiboru (za vikend) ? Vidim da je dosta jeftiniji od "Mone", ali ne znam koliko je losiji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ubih se trazeci odgovor na pitanje-kako najjednostavnije stici od Beograda do Drvengrada? Spominje se Mokra Gora i Zlatibor ali stizu mi gosti iz inostranstva koji to zele da posete i zelim da im dam najlakse resenje. Moze li mi neko nesto predloziti?

Ja sam isao sa njihovom agencijom (drzavna, u centru), minibusom. Odlicna kombinacija sta sve moze da se vidi tog dana i devojke koja je vodila grupu i pricala zanimljive stvari.

Sad, ako su u pitanju stranci i ako ne govore jezik, komfornija i beza varijanta je kolima.

Ali se raspitajte za marsutu i stva sve mozete da vidite u tom kraju na putu do cilja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Muchas gracias, eto meni resenja. Planirali su da odsednu u Drvengradu ako bude mesta a ako ne uspeju onda je Zlatibor logicno resenje. Da ne znas mozda da li te agencije imaju cesto polaske ili se mora nesto unapred rezervisati?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam isao sa njihovom agencijom (drzavna, u centru), minibusom. Odlicna kombinacija sta sve moze da se vidi tog dana i devojke koja je vodila grupu i pricala zanimljive stvari.

Sad, ako su u pitanju stranci i ako ne govore jezik, komfornija i beza varijanta je kolima.

Ali se raspitajte za marsutu i stva sve mozete da vidite u tom kraju na putu do cilja.

Hvala, iz Rusije su i nesto bi i razumeli ali ne bih im nikad preporucila rent-a-car a ja nisam motorizovana pa ce onda verovatno ici busom do Zlatibora.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Te agencije imaju stalno te izlete, svaki dan, mislim da se treba prijaviti dan ranije za izlet, ali mozda i ne mora. Evo jedne takve pa mozes i iz BG-a to srediti: Ideja . Nekoliko tih agencija je na samoj autobuskoj stanici pa ne mogu promasiti.

Jos jedna mogucnost je da se sa nekim taksistom na Zlatiboru pogode za koliko da ih odveze tamo.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno, to mi vec pomaze, sad znam kome treba da se obratim za slicna pitanja :biggrin:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakav je hotel "President" na Zlatiboru (za vikend) ? Vidim da je dosta jeftiniji od "Mone", ali ne znam koliko je losiji.

Niko ne zna nista o ovom hotelu ? Takodje me zanima i CASA RESIDENZIALE vila, takodje za jedan jesenji vikend ?

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno, to mi vec pomaze, sad znam kome treba da se obratim za slicna pitanja :D

Nema na cemu! Bila sam nekoliko puta na Zlatiboru i u Drvengradu tako da se dobro snalazim po tom pitanju i drago mi je da mogu pomoci! :D

Ipak, ja mislim da im je bolje da se smeste na Zlatiboru jer je mnogo zanimljivije, Drvengrad se obidje za pola sata i onda postaje dosadno, mada je jako lepo sredjeno i ceo taj predeo je prelep. Sa Zlatibora bar mogu da odu na jos neke izlete u okolini, sto ce im mnogo znaciti s obzirom da nemaju svoj automobil. Evo i Kustinog sajta http://www.mecavnik.info/wsw/index_sr.html

pa pogledaj, meni je tamo jako lepo, i jedva cekam da odem ponovo, ali bez auta nema sanse da bih se tamo smestila. Evo i nekih slika za pogledati: Drvengrad

Uh, udavih ja! :crven-od-stida: Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro, hajde lepo ste se izreklamirali, a sad bih voleo da neko odgovori i na moju poruku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka