anarea27

Zlatibor, opšta tema

1604 poruke u ovoj temi

Nisam reagovao na prvu poruku, zato što se be razumem u konje i nisam imao dodira sa vlasnicima konja.

Kontaktiraj Milinkoviće, pa vidi da li ti odgovaraju konji, uslovi i cene.

Konji su često „parkirani“ na kraju livade (skijalište) suprotno od centra.

https://sr-rs.facebook.com/pages/category/Amateur-Sports-Team/%C5%A0kola-Jahanja-Ergela-Milinkovi%C4%87-Zlatibor-1473251366251688/

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

За то што желиш, најбољи и једини на Златибору - ранч Зова, стазе су на отвореном - ливаде, можда недостаје компонента авантуре, некако је више окренут ка деци и почетницима:

Bili smo tamo puno puta, mislim da su ipak primereniji bas kao sto kazes deci. Moji imaju više kriterijume i zahteve pa ću pogledati Taru. Hvala najlepše!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nisam reagovao na prvu poruku, zato što se be razumem u konje i nisam imao dodira sa vlasnicima konja.

Kontaktiraj Milinkoviće, pa vidi da li ti odgovaraju konji, uslovi i cene.

Konji su često „parkirani“ na kraju livade (skijalište) suprotno od centra.

https://sr-rs.facebook.com/pages/category/Amateur-Sports-Team/%C5%A0kola-Jahanja-Ergela-Milinkovi%C4%87-Zlatibor-1473251366251688/

Hvala najlepse!
Na fotkama deluju lepo, odmah cu ih kontaktirati. Nije mi najjasnije gde su ,,parkirani”.....da nisu negde kod ,,Milunke”?.... ali reci ce mi već oni. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako gledaš uzbrdo, od Milunke desno. Konji se vide iz daljine

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

 

ove godine supruga i ja provodimo deo godišnjeg odmora na Zlatiboru. Prvi put smo bili za vikend pre par meseci; a sada dolazimo par dana duže. Da li možda znate neki link/mape sa pešačkim stazama? Prošli put smo pogodili put do spomenika na Šumatnom brdu; ali meni kao apsolutnom novajliji na Zlatiboru nije lako da ispratim gde se nalazi bilo koja od staza o kojima se piše na netu: Spomenik, Jedini bor, Čigota, itd. Za sve piše da kreću kod instituta Čigota, ali šta dalje - meni je misterija :)

Pa ako imate neku skicu, mapu, smernice - a idealno google maps putanju - bio bih zahvalan :)
Prošli put smo došli potpuno nespremni; a sad čitam sve teme na forumu da nam ne promakne nešto od preporučenih lokacija/atrakcija/restorana...

 

Pozdrav,

Darko

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prenosim ovo sa drugog foruma. Meni je delovalo interesantno.

"Na Zlatiboru postoji jedno mesto koje smo nazvali "prirodni

djakuzi".

Negde ispod nekog sela, zaseoka, teče potok i na jednom mestu

medju stenama pravi se proširenje. Tu se pravi mali vodopad i,

bogami, jedna "kada" pristojne veličine - može nekoliko odraslih

ljudi komotno da se brčka. Čak je i duboko dovoljno za skakanje,

što su neki meštani i radili. Slučajno smo otkrili to mesto jednog

leta, pre više od 10 godina dok smo krstarili Zlatiborom. Tog dana

smo još obišli Sirogojno, Stopića pećinu, Gostilje i, ako neko zna,

banju Vapu. Dakle, negde na tom putu bilo je i ovo mesto. Ali od

nas troje koji smo bili, niko ne može da se seti ni otprilike gde je to

bilo. Pokušavali smo u par navrata da nadjemo, raspitivali se u

Sirogojnu - niko ne zna. A nismo sanjali, fotke postoje i sad negde.

 

Da li slučajno neko ovde ima ideju šta i gde bi to moglo biti?

 

Nije "Kod Komše" (bljak), nema veze s tim. Nije Gostilje. Ovo je

bukvalno bilo ispod nekog selceta."

 

 

Možda neko od vas poznavalaca Zlatibora zna gde bi to moglo biti?

Izmenjeno (Gimli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letnje radno vreme Stopića pećine

tablet_1351515065090123.jpg.70a6ffe0efb4

Od 16. jula Stopića pećina biće otvorena za posetioce svakim danom u periodu od 09:30 do 19:00 časova.

Stopića pećina se nalazi na 19 km udaljenosti od centra Zlatibora, u ataru sela Rožanstvo i jedna je od najposećenijih atrakcija Zlatibora, poznata po bigrenim kadama, ulazu impozantnih dimenzija i pećinskom vodopadu.

Izvor: TO Zlatibor

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, ljubitelji Zlatibora!

Treba da pišem blog o Zlatiboru, na temu šta videti, atrakcije, zanimljivosti i slično.

U prvoj fazi pisala bih o poznatim lokacijama tipa Sirogojno, Gostilje itd. a zatim bih se fokusirala na skrivena mesta koja nisu opštepoznata.

Pa, da li imate predloge? Dobro bi došla i neka fotografija ako imate:) Možete da mi se javite i u PP ako ne želite ovde. Hvala svima!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo, ljubitelji Zlatibora!

Treba da pišem blog o Zlatiboru, na temu šta videti, atrakcije, zanimljivosti i slično.

U prvoj fazi pisala bih o poznatim lokacijama tipa Sirogojno, Gostilje itd. a zatim bih se fokusirala na skrivena mesta koja nisu opštepoznata.

Pa, da li imate predloge? Dobro bi došla i neka fotografija ako imate:) Možete da mi se javite i u PP ako ne želite ovde. Hvala svima!

Poz , imam ja svasta i slika i ideja, samo trenutno ne mogu da ih sastavim , jer ih imamo u 10 foldera, a skupljam jer planiram da spojim i napravim neki blog ...evo cim se malo odmorim od Zlatibora, napisacu sta ima a da ja znam ..lepo je ovde na Zlatiboru ali ne mogu sada da pisem o njemu ;) bice mi previse ...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ Dea74

Јел ти то пројектни задатак, тј. семинарски на факсу или ...

           нешто четврто?

 

                                                  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo, ljubitelji Zlatibora!

Treba da pišem blog o Zlatiboru, na temu šta videti, atrakcije, zanimljivosti i slično.

U prvoj fazi pisala bih o poznatim lokacijama tipa Sirogojno, Gostilje itd. a zatim bih se fokusirala na skrivena mesta koja nisu opštepoznata.

Pa, da li imate predloge? Dobro bi došla i neka fotografija ako imate:) Možete da mi se javite i u PP ako ne želite ovde. Hvala svima!

Pisite o Visockoj banji i Tavnickom jezeru, a za uzvrat mi posaljite nesto sto ste i sami otkrili i mene zanimaju skriveni biseri Zlatibora?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@HelassHvala! Ovde ću svakako podeliti sve tekstove. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Isla bih sa suprugom, dvoje dece-4 i 2 godine na nekih 5 dana na Zlatibor. Za one koji su tu cesto, moje pitanje bi glasilo da li je dobra destinacija za decu?ima li sadrzaja za njih? Mozda neki smestaj da mi preporucite? Da li rade bazeni i koje biste nam preporucili? Hvala puno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima. Isla bih sa suprugom, dvoje dece-4 i 2 godine na nekih 5 dana na Zlatibor. Za one koji su tu cesto, moje pitanje bi glasilo da li je dobra destinacija za decu?ima li sadrzaja za njih? Mozda neki smestaj da mi preporucite? Da li rade bazeni i koje biste nam preporucili? Hvala puno.

Trenutno imate samo igralista i Ranc zova kao mini zoovrt. Tornik i sadrzaje bob i sl. Ali to su mala deca ...bazen u Olimpu radi ali malo kupaca pretpostavka da je vida led ledeni jer uopste nije toplo. Ne racunam od 12 so 16h kad je suncano...mozda vila Rommantika ima grejanje u bazenu. Zatvoreni mislim da i ne rade zbog ovog virusa.  Kupalista ali oper je voda hladna. Mi evo jos ni jedan dan nismo otisli na kupanje. . Smestaj ne znam,  probajte vila Novosadjanka,Dabic smestaj. To su kuce ..ako zelite stan morala bih da se raspitam. Ja imam od 22.8.tek slobodno. Svakako setnje uvek ostaju kao opcija. Pozdrav 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka